gebe
  1. aylin35

aylin35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

En İlgİnÇ Yemekler

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında aylin35 tarafından paylaşıldı.

en ilginç yemekler ilginc yemek tarifleri ilginç yemekler en yemek tarifleri tarifler Arkadaşlar bildiğiniz EN İLGİNÇ YEMEKLERi benimle ve siteyle paylaşırsanız sevinirim.:melek:

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: En İlgİnÇ Yemekler
    canım konuyu yanlış yere açmışsın ama madem açmışsın şöyle yardımcı olayım yemek bölümümüz oldukça içerik bakımından zengindir o bölümde eminim ki aradığını bulursun:)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: En İlgİnÇ Yemekler

konu yemek tarifleri bölümüne taşınmıştır

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tavuk göğsü tarifi

isteye bağlı adat kadar tavuk göğsü alın kemiksiz.eger imkan varsa alınan yere ıçini açtırın.yada evde bıçak yardımıyla içini açın.daha sonra ayrıca patetes püresi pişirin kaşarlı! açtığınız tavuk göğsünü bunla doldurun ve fırın poşetine yerleştırın .fırında pişirin.isteye bağlı bezelye patetes ve havus garnetürleriylede doldurula bilir.yada beşemel soslu mantarla.afiyet olsun

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bir salam alın üstüne zeyin koyun batırın kürdanı al sana yemek

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çilek-Portakal-Mandalina-muz vb. Şeyleri al rende'ye at karıştır onu iyice karışsın su gibi olsun ( anladınız siz onu ) Sonra onu bi kaseye dökün üstüne çukulata sosu dökün çukulata sosunun üstüne isterseniz parça parça fıstık atabilirsiniz yada süs şekerlerden sonra buzluğa atın 2 saat donsun sonra afiyet olsin ;D

En İlgİnÇ Yemekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dünyadan en ilginç rekorlar

dünyadan en ilginç rekorlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. En İlginç Ağaçlar!

En İlginç Ağaçlar!

en ilginç ağaçlar ağaçlar Bunları görünce gerçekten şoka girdim.Yüce Rabbim öyle şeyler yaratıyo ki.Bunlar bana çok tuhaf geldi.Eminim sizde benim gibi şaşıracaksınız.
  3. dünyanın en ilginç ayakkabıları :)

dünyanın en ilginç ayakkabıları :)

dünyanın en ilginç ayakkabıları iştee bunlar dünyanın en ilgin ayakkabılarıymış görünce dayanamadım hemen paylaşmak istedim:D:D gerçektende çok ilginç ama yaa çok merak ediyorum bunları giyen varmı acaba ? :D:D yoktur heralde varmıdır ki :D:D bu convers ergenim için :haha: ayy ben en çok bu keçi ayağına bittim :haha: ayy iğrençç yaaaaaaaa :haha: bunun ne olduğunu...
  4. En ilginç ölümler

En ilginç ölümler

ilginç olaylar, ilginç ölümler, dünyadaki şaşırtan ölümler, her yaşayan bir gün ölümü tadacaktır önemli olansa ölümün seni nasıl karşıladığıdır,ölüm sadece trafik,uçak kazaları yada farklı bir nedenlerle geliyor,şimdi dünyadaki en ilginç duyunca insanı şaşırtan ölüm haberlerini sizinle paylaşıcaz. - Buenos Aires'te karısına sinirlenip onu öldürmeye karar veren adam, otelin 23. katındaki...
  5. En İlginç Yılbaşı Hediyeleri

En İlginç Yılbaşı Hediyeleri

Cuplens - Objektif Bardak Fotoğraf meraklıları bilir, iyi bir objektif çok iş yapar. Ama pahalı objektiflerin bile yapamayacakları vardır ki onları da Cuplens yapar! Çok fonksiyonlu replika objektif Cuplens hem bardak, hem kalemlik, hem küllük, hem para kabı... Oscar Ödülü - Oskar Başarı Heykeli Büyük Boy Artık Oscar ödüllerini sadece Hollywood yıldızları almayacak, onları tüm...

Sayfayı Paylaş