gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

en iyi 10 evliik esprisi

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Her evlilik birbirine benzemez değil mi ama:)Çevremizde bir sürü evli çift var ama evlilikleri nasıl onu bilemeyiz.Mutlu evllikleirn yanı sıra mutsuzlarıda var.Bulduğum komik bir yazıda mutsuz evlilikleri anlatmış buyrunuz:D İşte mutsuz evliliklerin doğurduğu esprilerden bir demet:

1.

Evli erkeklerin psikolojisi arkadaşlarla lokantaya gitmeye benzer. İstediğin yemeği sipariş edersin sonra yanındakinin istediği yemeği görüp: "keşke onu isteseydim" dersin.

2.

Bir davette bir kadın arkadaşına sorar: "Alyansını yanlış parmağına takmıyor musun?"

Diğeri cevap verir: "evet yanlış adamla evliyimde ondan"

3.

Bir adam evlenene kadar eksik sayılır evlenince tam bitmiş olur....

4.

Bir genç babasına sorar: "Baba evlenmek kaça malolur?"
    Baba cevap verir: "bilmiyorum oğlum,ben hala ödüyorum."

5.

Adam anlatıyormus: "Evlenene kadar mutluluğun ne olduğunu bilmezdi, sonra da geç oldu."

6.

Yeni evlenmiş bir adam mutlu ise nedenini hemen anlarız. On yıllık bir adam mutlu ise nedenini merak ederiz!

7.

Evliliğin ilk yılında adam konuşur kadın dinler, ikinci yılında kadın konuşur adam dinler, üçüncü yılında her ikisi de konuşur, komşular dinler.

8.

Bir kavgadan sonra kadın kocasına bağırır: "Seninle evlendiğimde tam bir aptalmışım."

Adam cevap verir: "evet çok aşıktım farkedemedim."

9.

Bir adam gazeteye ilan vermiş: "eş arıyorum"
    Ertesi gün yüzlerce mektup almış.Hepsi aynı şeyi söylüyormuş:
    "benimkini alabilirsin."

10.

Bir adam karısına arabasının kapısını tutuyorsa emin olabilirsiniz...
    Ya arabası yenidir ya da karısı!.

alıntı

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 7 Temmuz 2009
  2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: en iyi 10 evliik esprisi
    Bir davette bir kadın arkadaşına sorar: "Alyansını yanlış parmağına takmıyor musun?"
    Diğeri cevap verir: "evet yanlış adamla evliyimde ondan"

Peki O Doğru kadın mı????
    :hhh:

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Bir kavgadan sonra kadın kocasına bağırır: "Seninle evlendiğimde tam bir aptalmışım."

Adam cevap verir: "evet çok aşıktım farkedemedim."

harikaydıı emegine saglık..............

4. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

sağolun kızlar beğenmenize sevindim:)

5. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    canıım vallahii hepsii harika seçemediim..teşekkürler

en iyi 10 evliik esprisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En iyi 10 meslek!

En iyi 10 meslek!

ABD'de en iyi meslek bilgisayar programcılığı. Money dergisinin araştırmasında sıralama, ücret, kariyer olanakları, stres, esneklik ve yaratıcılık potansiyeline göre oluştu. Liste sırasıyla şöyle: 1- Bilgisayar programcısı. 2- Üniversite hocası. 3- Finansal danışman. 4- İnsan kaynakları uzmanı. 5- Doktor asistanı. 6- Pazar analisti. 7- Bilişim analisti. 8- Emlak eksperi....
  2. en iyi 10 mutfak tezgahı

en iyi 10 mutfak tezgahı

mutfak fayans modelleri tezgah arası fayans modelleri mutfak tezgahı tezgah fayansları Piyasada mutfak tezgahlarının birçok çeşidini bulmanız mümkün. Sizler için hazırladığımız bu liste ile en iyi 10 mutfak tezgahı malzemesinin avantaj ve dezavantajlarını inceleyip, mutfağınızı yenilerken nasıl bir tezgah tercih edeceğinizi kolayca belirleyebilirsiniz. 1. Granit...
  3. Müslümanların En İyi 10 İcadı

Müslümanların En İyi 10 İcadı

*Kahve: Halid isimli bir Müslüman, Etyopya'nın Kaffa bölgesinde keçilerin yere dökülmüş koyu renkli tohumları yediğini fark etti. Kahve 1645'te Venedik'e geldi. * Satranç: Eski Hindistan'da ortaya çıkan bu oyuna Persler tarafından bugünkü şekli verildi. * Paraşüt: Endülüslü Abbas Kasım İbn Firnas'ın asıl amacı uçan bir cihaz icat etmekti. İcadı sadece yere çakılmasını engelledi. * Sabun:...
  4. En İyi 10 Mutfak Tezgahı

En İyi 10 Mutfak Tezgahı

laminant mutfak tezgahı fiyatları laminat tezgah fiyatları laminant tezgah siyah tezgahlı mutfak siyah granit Siz meleklerime ilginç ve farydalı bulduğum bir bilgiyi getirdim. En iyi 10 mutfak tezgahı.. Özellikle yeni ev alacak meleklerim için daha faydalı olacağına inanıyorum. :) Piyasada mutfak tezgahlarının birçok çeşidini bulmanız mümkün. Sizler için hazırladığımız bu liste ile en iyi...
  5. En iyi 10 müslüman icadı

En iyi 10 müslüman icadı

hoppaMüslümanlar neleri icat etti? İşte keşif ve icatlarda Top 10 ! Kahve: Halid isimli bir Arap, Etyopya'nın Kaffa bölgesinde keçilerin yere dökülmüş koyu renkli tohumları yediğini fark etti. Kahve 1645'te Venedik'e geldi. * Satranç: Eski Hindistan'da ortaya çıkan bu oyuna Persler tarafından bugünkü şekli verildi. * Paraşüt: Endülüslü Abbas Kasım İbn Firnas'ın asıl amacı uçan bir cihaz...

Sayfayı Paylaş