gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

En İyi Ağrı Kesici Anne Ninnisi!

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ninni söylemenin faydaları, ninnin bebeğe olumlu etkileri, ninninin yararları Bebek sahibi olan çiftler iyi bilir özellikle yenidoğan bebeklerin ilk aylarda ağrısı ve sancısı bir türlü bitmez ve genel de sürekli ağlarlar. Genel de bebekleri uyutmak için hemen hemen hepimiz ninni söylediğimiz olmuştur. Hatta ben şahsen bu konuda master yaptım diyebilirim hahaha Sonuçta 4 çocuk annesi olan ben her çocuğum da belli başlı ninnileri mırıldanarak çocuklarımı uyutmuşumdur. Yapılan araştırmalara göre ninninin bebeğe olumlu etkileri varmış. Ağrı kesici özelliği olan ninnin bebeğe faydaları hakkın da yayınlanan haberin detaylarını sizler için paylaşıyorum.
    ninni.jpg

En İyi Ağrı Kesici Anne Ninnisi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uzmanlardan ağrı kesici uyarısı

Uzmanlardan ağrı kesici uyarısı

nimelit Sağlık Bakanlığı ölüme neden olduğu gerekçesiyle “Prexige” isimli ilacın piyasadan toplatılmasına karar verirken, uzmanlar bütün ağrı kesicilere karşı hastaları uyardı. Sağlık Bakanlığı, Novartis firmasına ait Prexige isimli ağrı kesici ilacın, karaciğer yetmezliğine ve ölüm vakalarına neden olduğunun belirlenmesi üzerine toplatılmasına karar verildiğini açıkladı. Bu, ağrı...
  2. Anne sütü doğal ağrı kesici!!!

Anne sütü doğal ağrı kesici!!!

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Türkan Patıroğlu, anne sütünün doğal bir ağrı kesici olduğunu, aşı sonrası bebeği emzirmenin aşının verdiği ağrıyı unutturacağını belirtti. Patıroğlu, her bebek için en ideal besinin kendi annesinin sütü olduğunu, yaşamın ilk 6 ayı başka ek bir gıdaya gerek olmadığını söyledi. Anne sütü alan...
  3. Ardıç çok iyi bir ağrı kesicidir

Ardıç çok iyi bir ağrı kesicidir

Antiseptik ve idrar söktürücü özellikleriyle bilinen ardıç, terletici özelliği ile soğuk algınlığı, kalp yetmezliği gibi hastalıklarda da kullanılır. Romatizma hastalıklarında, burkulma ve çarpma gibi kazalarda ağrı kesici ve hareketi artırıcı özelliği vardır. Kronik romatizmada, gut hastalığında, kas ağrılarında olumlu bir rol oynar. Ardıç; güçlü antiseptik özelliği sayesinde kötü nefes...
  4. Aşk bir ağrı kesicidir

Aşk bir ağrı kesicidir

Sevgili Melek'ler, aşkın bir çok olumlu ve olumsuz etkileri olduğunu biliyoruz. İşte size aşkın şaşırtan bir etkisi daha Melek'lerim :) Âşık olunca kalbiniz küt küt atıyor, eliniz ayağınız birbirine dolaşıyor, belki yemek yiyemiyor, belki de uyku bile uyuyamıyorsunuz. Bunlar sizin bildiğiniz değişiklikler. Bir de bilmedikleriniz var! Aşık olmak demek; etrafınızdaki tüm mutsuzlukları...
  5. Ağrı Kesici Özelliği Olan Gıdalar

Ağrı Kesici Özelliği Olan Gıdalar

agrı kesici bitkiler agrı kesici etkili besinler agrı kesici etkili bitkiler Yaşamımız boyunca çeşitli ağrılarla baş etmek zorunda kalabiliriz melekler. Uzmanlar basit ağrıların giderilmesinde hemen ilaçlara saldırmak yerine tükettiğimiz gıdalardan medet umulmasını tavsiye ediyor. Konuyla ilgili bilgiler şöyle :) Sağlığımızda başımıza bela olan rahatsızlıklardan biriside ağrılardır ayak...

Sayfayı Paylaş