En iyi arkadasiniz Düsmaniniz oLdu mu ?

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
En iyi arkadasiniz Düsmaniniz oLdu mu ?
benim eskiden en iyi arkadasim suan yüzüne bile bakmadigim nefret ettigim biri oldu.. malesef cok yanlis tanimisim.siz yasadinizmi böyle bisey

Cevap: En iyi arkadasiniz Düsmaniniz oLdu mu ?

oldumu ne demek hemde birkeç tane oldu
oların sayesindede insanlara güvenim kalmadı sagolsunlar

Hayır olmadı...
Ben biraz seçiciyim arkadaş konusunda yani dostum dediğim sırrımı sıkıntımı paylaştığım 1 kişidir.Bu kişi benim her şeyimi bilir..Arkadaşım çok çok fazladır bunlarda gülmeyin bana amaa kendi aralarında ayırdığım arkadaşlarımdır kimi ile oldukça mesafeli fakat sevdiğim kişilerdir kimi ile sadece güncel konuları kimi ile eskileri konuşurum çok iyi bir dinleyiciyimdir elimden geldiği kadar yardım eder sorunlarını paylaşırım hepsini çok severim fakat hepsini aynı kategoride tutmamm hiç biri ile bir düşmanlık kırgınlık olmadı çok şükür
çünkü insanların yaradılış itibari ile farklı huyları kendilerince mizaçları vardır.Analiz eder davranışımı ona göre sergilerim.. Eeee bu durumda,da en iyi arkadaşım en kötü düşman sıfatını almamıştır.

Eski dost düşman olmaz diye boşuna dememiş büyüklerimiz burda önemli olan dostunu arkadaşından ayıracaksın.Her önüne gelen arkadaş her önüne gelenle dost olunmaz.

Evet oldu.. Hem de hayatımı kararttı gerizekalı.. o yüzden maalesef demiyorum.

Geçmişte ilk gençlik dönemlerimde çok olurdu böyle, ilerleyen zamanlarda büyük boyutlarda birşey olmadı, düşmanlık derecesinde yani. Elbette yanlış tanıdığımız, iyi yaklaşıp bazı şeyleri görünce uzaklaştığımız çok insan var hayatta... Dikkatli seçmek gerek etraftakileri :)

Hayir olmadi. Galiba bende cok seciciyim bu konuda, ben arkadas dedigim kisilerle bi cok seyi paylasirim, o yüzdendir belkide.

kesinlikle oldu...kimseye gereğinden fazla güven ii bir şey değil..:argue:

benim olmadı.bende seçiciyimdir. kimseyle hiçbir sırrımı paylaşmam.dertleşirim fakat güvenmem.eğer burada kastedilen sırtından vurulma olayıysa buna fırsat vermem.açık vermem yani.kontrollüyümdür. bu konuda küçük bir dörtlük eklemek istiyorum.
dostlarınla öyle yaşaki
düşman olduğunda söyleyecek sözleri olmasın
düşmanlarınla öyle yaşaki
dost olduğunda yüzün kızarmasın

Geri