gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

En İyi Aşk Filmleri Listesi

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

En İyi Aşk Filmleri En İyi Aşk Filmleri Hangileri

Tabi ki zevkler ve renkler tartışılamaz melekler :) Ancak şöyle bir genelleme yapıldığında internette en çok beğenilen ve izlenen aşk filmleri sıralamasına belli başlı filmler girmiş. Şimdi biz bu filmlerin isimnlerini sizlerle paylaşacağız. Yalnız sizin de eklemek istedikleriniz varsa ekleyin, izlemeyenler izlesin :tik:

- Melekler Şehri
    - Joe Black
    - Romeo ve Juliet
    - Kasımda Aşk Başkadır
    - İngiliz Hasta
    - Özel Bir Kadın
    - Titanic
    - New York'ta Sonbahar
    - Aşkın Gücü
    - Aşk ve Gurur
    - Not Defteri
    - Kasablanca
    - Tiffany'de Kahvaltı
    - Aşk Hikayesi
    - Doktor Jivago
    - Bulunduğumuz Yol
    - Bir Gecede Oldu
    - Şahane Hayat
    - Hayalet
    - Sevginin Bağladıkları
    - İkimizin Hikayesi

Ayrıca ben de ekleyeyim pc:I love you da güzel bir aşk filmidir. :)

2. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    sweet november olağanüstü bir film herkese tavsiye ederim.:Laie_15:

3. BİNDOZYALNIZLIK

BİNDOZYALNIZLIK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    incir reçelide güzeldi bence..

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    türk sinemasını da unutmamak gerekir dimi ama hele gecen yıl türk sineması 10 numara filmler cekti örnek olarak ; başka dilde aşk ,aşk tesadüfleri sever,ya sonra,incir reçeli,yüreğine sor ( favori filmim),romantik komedi

onun dışında not seni seviyorum (favori diger filmim )

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eski bir yapım olan tesadüf filminide öneririm. gerçekten başarılı bir film.

En İyi Aşk Filmleri Listesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En İyi Film Resimleri

En İyi Film Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. En İyi Action Filmleri

En İyi Action Filmleri

En İyi Action Filmleri hangileri? Selam millet En İyi Action Filmleri hangileri acaba ben çok seviyorumda
  3. En İyi Gerilim Filmleri Listesi

En İyi Gerilim Filmleri Listesi

En İyi Korku ve Gerilim Filmleri En Güzel Gerilim Filmleri Genellikle sanal ortamda çoğunlukla seyredilen ve beğenilen gerilim filmleri listesi dolaşıyor melekler. Biz de sizlerele bu listeyi paylaşıyoruz. Siz de etkilendiğiniz gerilim filmlerini bizimle paylaşabilirsiniz. Ancak sizler de seyrettiğiniz ve tavsiye edeceğiniz filmler olursa bu konuya ekleyin ki benim gibi gerilim filmi sevenler...
  4. En İyi Savaş Filmleri

En İyi Savaş Filmleri

En İyi Savaş Filmleri hangileri bana En İyi Savaş Filmlerinin isimlerini yazın lütfen
  5. En İyi AŞK Filmleri Aşık Meleklerimiz İçin ...:)

En İyi AŞK Filmleri Aşık Meleklerimiz İçin ...:)

En Güzel Aşk Filmleri İzlenebilecek En İyi Aşk Filmleri Yaz geldi tatile gitmeyenler evlerinde tatilin keyfini çıkarmak isteyenler...İşte size eşinizle ya da sevgilinizle izleyebileceğiniz en güzel aşk filmlerini derledim...İşte en güzel izlenebilecek aşk filmleri....Aşk filmi yanında romantik komedi sevenler içinde romantik komedi filmleri... Kazablanka (Casablanca) İkinci Dünya...

Sayfayı Paylaş