gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

En İyi Aşk Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

En İyi Aşk Sözleri Selam kızlar sizden En İyi Aşk Sözleri rica ediyorum ama acil çünkü facemde yayınlayacağım

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

En İyi Aşk Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En iyi aşk sevgı sözleri kısa

En iyi aşk sevgı sözleri kısa

ask sevgı mesajları Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultani oldun, gece gökyüzünde parlayan yildizim, sabah ise ruhuma dogan günesim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun! O kadar güzelsin ki yüzüne bakamiyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamiyorum. Öylesine baglanmisim ki sensiz duramiyorum. Sevgililer günün kutlu olsun! Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanin 60...
  2. Aşk mesajları en iyi

Aşk mesajları en iyi

Aşk mesajları 1-İnsanları Çılgına Çeviren Şey Bu Günün Deneyimi Değil, Dün Olan Bir Şeyden Pişmanlık Duymak Ve Yarının Getireceklerinden Korku Duymaktır. Çünkü Aşk Karşındakini Bulunmaz Hint Kumaşı Sanmanla Hıyarın Teki Olduğunu Anlaman Arasında Geçen Zamandır. 2-Yitirdiğin herşeyde kazandığın birşey var, kazandığın herşeyde biraz yitirdiklerin, bu yüzden birileri hep ısınıp dururken senin...
  3. en güzel aşk sözleri

en güzel aşk sözleri

ÖZLETİYOR SENİ BU YAĞMURLAR Burada yağmur yağıyor Aralıksız yağıyor günlerdir Ama sen yine de şemsiyeni Almadan gel ilk otobüsle Buğulanan camlara usulca Yüzünü çiziyorum ki yüzün Bir yağmur damlası olup Düşüyor yapraklarına gülün Güller de bozamıyor bu uzun Karanlık sessizliğini kentin Anılarını yitiriyor sokaklar Bezirganlaşıyor bulvar ışıkları Tarih de kekemeleşiyor bazan Ki o zaman aşktır...
  4. En güzel ve en iyi aşk sözleri

En güzel ve en iyi aşk sözleri

En İyi Aşk Sözleri 2012 Aşk Sözleri kısa facebook Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda sizler için ve aşk sözleri arayan tüm misafirlerimiz için, yılın en güzel aşk sözlerini paylaşıma açıyoruz. Hani gözler vardir sözleri anlatir, hani sözler vardir gözleri anlatir, bir de ask vardir seni anlatir... Nice sevgililer günlerine minik bebegim. Seni her düsündügümde kalbime bir...
  5. En İyi Sözler Yeni

En İyi Sözler Yeni

En İyi Sözler Yeni, En Güzel sözler, İyi sözler arayan tüm arkadaşlarımız için ve tabi ki siz sevgili melek'lerimiz için de bu yazımızda en iyi sözleri sizlerle paylaşıyor ve bu iyi sözler en yenileri diyoruz :) -Bütün derdim, kelimelerle benim.. -Dinlemeyi ögren. Bazi firsatlar kapiyi hafif tiklatir.. -Gömlegin ilk dugmesi yanlis iliklenince digerleri de yanlis gider. -Her zaman...

Sayfayı Paylaş