gebe
  1. ikra melek

ikra melek Forum Okuru

en iyi çamaşır makinesi tavsiyesi

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında ikra melek tarafından paylaşıldı.

10 yıldır aynı çamaşır makinesini kullanıyordum ama artık yenilemenin zamanı geldi çünkü sürekli arıza vermeye başladı bana kullandığınız ve mumnun olduğunuz çamaşır makinesi tavsiyelerin de bulunurmusunuz sizce en iyi çamaşır makinesi markası ve modeli hangisi

2. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    Özelliklerine göre değişiyor misal son dönemde lg ve samsung da inanılmaz özellikler mevcut incelemenizi tavsiye ederim .Bosch ta en iyiler arasında

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    bosch marka 9 kiloluk olanını kullanıyorum çok memnun kaldım özellikle makineyi kapatıp çamaşır ilave etme özelliğine bayıldım diyebilirim bazen çalıştırdıktan sonra bir bakıyorsun başka çamaşır daha çıkmış en azından onuda atıp yıkanmasını sağlıyorsun tavsiye ediyorum;)

en iyi çamaşır makinesi tavsiyesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En iyi çamaşır kurutma makinesi hangisi

En iyi çamaşır kurutma makinesi hangisi

en iyi çamaşır kurutma makinesi hangisi en iyi kurutma makinesi hangisi çamaşır 2011 kurutmalı en iyi çamaşır kurutma makinesi hangisi, markası, fiyatı, kullanımı, özellikleri, önerileri, tavsiyesi, kullanıcı yorumları, fiyatı ve dahası burada arkadaşlar. Çamaşır kurutma makinası almayı düşünüyoruz ve henüz kararsızız. Sizlerin kendi kullandığı çamaşaır kurutma makinası hakkında ki...
  2. En İyi Bulaşık Makinesi

En İyi Bulaşık Makinesi

En İyi Bulaşık Makinesi hangisi siz hangi marka bulaşık makinasi kullanıyorsunuz lütfen öneride bulunun
  3. Hangi Çamaşır Makinesi İyi 2012

Hangi Çamaşır Makinesi İyi 2012

Hangi Çamaşır Makinesi İyi 2012 yılının üretimleri arasında hangisi daha iyi? Ç. makinamı yanilemek istiyorum ama araştırarak alacağım yeni makinamı
  4. en iyi  çamaşırkurutma makinesi tavsiye

en iyi çamaşırkurutma makinesi tavsiye

şu kış günü çamaşırlar resmen bana eziyet haline geldi üç çocuk iki biz 5 kişi olunca ne kirli bitiyor nede yıkanan çamaşırlar kuruyor. Kurutma makinesi almaya karar verdim aranızda kurutma makinesi alıpta kullanan varsa kullanıcı yorumlarını öğrenebilirmiyim hangi markanın kurutma makinesini aldınız nasıl memnunmusunuz tavsiye ediyormusunuz nemli bırakmasını istemiyorum tamamen çamaşırları...
  5. En İyi Çamaşır Kurutma Makinesi Hangisi Tavsiye

En İyi Çamaşır Kurutma Makinesi Hangisi Tavsiye

Kalabalık bir aileye sahibim ve özellikle kış ayların da çamaşır kurutma olayı bana sıkıntı yaşatıyor. Aslın da ne zamandır aklım da bir çamaşır kurutma makinesi vardı ama etraftan duyduğum sözler şugüne kadar almamın önüne geçti. Geçenler de bir yakınımdan da duyduğum çamaşır kurutma makinelerinin son çıkan versiyonlarının birçoğu çamaşırı yıpratmıyor ve hatta kırışık olanları da...

Sayfayı Paylaş