gebe
  1. yeterrr

yeterrr Forum Okuru

en iyi çamaşırkurutma makinesi tavsiye

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında yeterrr tarafından paylaşıldı.

şu kış günü çamaşırlar resmen bana eziyet haline geldi üç çocuk iki biz 5 kişi olunca ne kirli bitiyor nede yıkanan çamaşırlar kuruyor. Kurutma makinesi almaya karar verdim aranızda kurutma makinesi alıpta kullanan varsa kullanıcı yorumlarını öğrenebilirmiyim hangi markanın kurutma makinesini aldınız nasıl memnunmusunuz tavsiye ediyormusunuz nemli bırakmasını istemiyorum tamamen çamaşırları yıpratmadan kurutursa çok iyi olur

2. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    boschu kuzenim arçeliki komşum aldı 2 side çok memnun.

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    bende buradaki yorumlara bakarak alacam çünkü aynı sorun bizim evdede var kalabalık bir aile olunca hele birde çocukların üstü başı bitmiyor ben şu sıralar peteklerin üzerinde kurutuyorum ama oda bir çare olmuyor ama en azından dışarıya astığımdan daha çabuk kurutuyor en kısa zamanda kurutma makinesi almak istiyorum

en iyi çamaşırkurutma makinesi tavsiye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En iyi bulaşık makinesi markası

En iyi bulaşık makinesi markası

en iyi bulaşık makinesi 2011 en iyi bulaşık makinesi hangisi 2011 çamaşır hangisi markası en iyi bulaşık makinesi markası, hangisi, 2011, fiyat, fiyatları, özellikleri, kullanıcı yorumları, tavsiye, önerileri burada akradaşlar. Çeyiz dizenlere ve bulaşık makinesini yenilemek isteyenlere, benim nacizane bir önerim var Melek'ler:) Bizim bulaşık maknemiz Bosch, oldukça da memnunuz :) İç...
  2. En İyi Bulaşık Makinesi

En İyi Bulaşık Makinesi

En İyi Bulaşık Makinesi hangisi siz hangi marka bulaşık makinasi kullanıyorsunuz lütfen öneride bulunun
  3. en iyi mama markası tavsiye

en iyi mama markası tavsiye

selam melekler bebeğim için sütüm yetmiyor mama takviyesine başlıcam bana anne sütünü aratmıyacak şekilde bebişimi en iyi şekilde besliyecek mama önerilerinde bulunurmusunuz sizler bebeğiniz için hangi mamayı kullanıyorsunuz özellikle tecrübeli annelerin bu konuda yorumlarını bekliyorum
  4. en iyi çamaşır makinesi tavsiyesi

en iyi çamaşır makinesi tavsiyesi

10 yıldır aynı çamaşır makinesini kullanıyordum ama artık yenilemenin zamanı geldi çünkü sürekli arıza vermeye başladı bana kullandığınız ve mumnun olduğunuz çamaşır makinesi tavsiyelerin de bulunurmusunuz sizce en iyi çamaşır makinesi markası ve modeli hangisi
  5. En İyi Çamaşır Kurutma Makinesi Hangisi Tavsiye

En İyi Çamaşır Kurutma Makinesi Hangisi Tavsiye

Kalabalık bir aileye sahibim ve özellikle kış ayların da çamaşır kurutma olayı bana sıkıntı yaşatıyor. Aslın da ne zamandır aklım da bir çamaşır kurutma makinesi vardı ama etraftan duyduğum sözler şugüne kadar almamın önüne geçti. Geçenler de bir yakınımdan da duyduğum çamaşır kurutma makinelerinin son çıkan versiyonlarının birçoğu çamaşırı yıpratmıyor ve hatta kırışık olanları da...

Sayfayı Paylaş