gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

en iyi halı yıkama makinesi hangisi

Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

halı yıkama makinaları fiyatları modelleri en iyisi hangisi hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melişlerr ben halı yıkama makinesi almak istiyorumm ama karar veremedim iyisi hangisi:S

şöyle iyi bir makina istiyorum koltukalrı falan da yıkamak için bana fikir verin meleklerr

halı yıkama makinesi kullananlarr varsa bana merkasını ve modelini yazsınlarr

bayram temizliği yapıcamm çok şeye ihtiyacım varr markete gidip tüm temnizlik malzemelerini alacam:D:D özelliklede sprey temzileyiciler çok iyii

koltukalrımda yıkamak istiyorum o yüzden de tavsiyelerinize ihtiyacım var meleklerr:D:D

Son düzenleme: 19 Ağustos 2011
  2. Gülvan

Gülvan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım ben yeni aldım çok memnunum tavsiye ederim markası LİBELLE....

en iyi halı yıkama makinesi hangisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En iyi çamaşır kurutma makinesi hangisi

En iyi çamaşır kurutma makinesi hangisi

en iyi çamaşır kurutma makinesi hangisi en iyi kurutma makinesi hangisi çamaşır 2011 kurutmalı en iyi çamaşır kurutma makinesi hangisi, markası, fiyatı, kullanımı, özellikleri, önerileri, tavsiyesi, kullanıcı yorumları, fiyatı ve dahası burada arkadaşlar. Çamaşır kurutma makinası almayı düşünüyoruz ve henüz kararsızız. Sizlerin kendi kullandığı çamaşaır kurutma makinası hakkında ki...
  2. En İyi Araba Hangisi

En İyi Araba Hangisi

En İyi Araba Hangisi ? Araba almayı düşünüyorum para konusunda henüz kredi çekmedim biraz var param ama ona göre tamamlıyayım diyorum sizce en iyi araba hangisi ne almak lazım
  3. En İyi Bulaşık Makinesi

En İyi Bulaşık Makinesi

En İyi Bulaşık Makinesi hangisi siz hangi marka bulaşık makinasi kullanıyorsunuz lütfen öneride bulunun
  4. en iyi ekmek yapma makinesi sizce hangisi

en iyi ekmek yapma makinesi sizce hangisi

selam hanımlar aranızda ekmek yapma makinesi kullanan varsa hangi markanın modelini tavsiye ediyorsunuz sizler kullandığınız markadan memnunmusunuz bende ekmek yapma makinesi almayı düşünüyorum ama yorumlara bakarak markada karar verecem
  5. En İyi Çamaşır Kurutma Makinesi Hangisi Tavsiye

En İyi Çamaşır Kurutma Makinesi Hangisi Tavsiye

Kalabalık bir aileye sahibim ve özellikle kış ayların da çamaşır kurutma olayı bana sıkıntı yaşatıyor. Aslın da ne zamandır aklım da bir çamaşır kurutma makinesi vardı ama etraftan duyduğum sözler şugüne kadar almamın önüne geçti. Geçenler de bir yakınımdan da duyduğum çamaşır kurutma makinelerinin son çıkan versiyonlarının birçoğu çamaşırı yıpratmıyor ve hatta kırışık olanları da...

Sayfayı Paylaş