gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En iyi katı mevye sıkacağı hangisi

Konu, 'Elektronik - İndirimli Tavsiye Ürünler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

en iyi katı meyve sıkacağı hangisi en iyi katı meyve sıkacağı hangisi 2011 en iyi katı mevye sıkacağı hangisi, fiyatları, 2011, presi, özellikleri, kullanımı, kullanıcı yorumları, tavsiye, önerileri burada akradaşlar.

Tıpkı bulaşık makinemiz gibi ve mikrodalga fırınımız gibi, katı meyve sıkacağımız da Bosch marka... Oldukça memnunuz. Evde bulduğumuz tüm meyveleri sıkıyor, karıştırıyor afiyetle bol bol içiyoruz :) Fiyatı da, kalitesine göre bence oldukça uygun:)

Şayet sizde bir katı mevye sıkacağı almayı düşünüyorsanız, kesinlikle Bosch öneriyorum Melek'ler:)

Katı mevye sıkacağı olan Melek'lerimiz de benim gibi kendi önerilerini buradan belirtirse sevinirim Melek'ler:)

En iyi katı mevye sıkacağı hangisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En iyi komedyen hangisi?

En iyi komedyen hangisi?

Size göre Türkiye'deki en iyi komedyen hangisi?
  2. En İyi Üniversitemiz Hangisi?

En İyi Üniversitemiz Hangisi?

Size göre Türkiye'deki en iyi üniversite hangisi? Lütfen en fazla iki seçenek işaretleyin kızlar....
  3. En İyi Araba Hangisi

En İyi Araba Hangisi

En İyi Araba Hangisi ? Araba almayı düşünüyorum para konusunda henüz kredi çekmedim biraz var param ama ona göre tamamlıyayım diyorum sizce en iyi araba hangisi ne almak lazım
  4. katı meyve sıkacağı markası

katı meyve sıkacağı markası

merhaba hanımlar. malum kış geldi hastalık mevsimi evde küçük çocuklarım var onlara bol bol meyve suyu vermek istiyorum bunun içinde katı meyve sıkacağı almak istiyorum hangi katı meyve sıkacağını alsam önerileriniz varmı acaba
  5. en iyi maskara hangisi

en iyi maskara hangisi

selam hanımlar kullanıpta memnun kaldığınız maskara varmı acaba böyle kirpikleri dolgun ve gür gösterecek en iyi maskara markası nedir yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş