gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En iyi Keman markaları hakkında bilgi

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

en iyi keman markası keman markaları hakkında bilgi

"En iyi keman markası hangisi?" diye bize soru soran misafirimizin sorusunu buradan yanıtlıyor olmamızın sebebi, siz melek'lerimizin ve ziyaretçilerimizinde bu konuda her daim bilgi olmasıdır arkadaşlarım :)

iyi keman tabiki el yapımı olan dır. el yapımı kemanın içinde marka değil yapımcının ismi yazar.ve bu kemanları mağazadan değil yapımcının kendisine ulaşarak birinci elden almalısınız.
    alırken : kemanın ağacı
    işciliği (fabrikasyon olsa bile )
    klavye burgular ve kuyruk abanoz olmalı yada benzer sert ağaç
    tuşe açısı vb ölçüleri..
    cilası fabrikasyonsa seçeneğin yok mobilya verniği. ama el yapımıysa organik malzemelerden elle uygulanan bir cila olacaktır ve yapımcısının yeteneğine kalmıştır.

Ama onun dışında Valencia en iyisidir.

Domınguez de ilk başlayanlar için tercih edilebilir.

2. Lksrt

Lksrt Forum Okuru

En iyi Keman markaları hakkında bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En İyi Keman Markası

En İyi Keman Markası

En İyi Keman Markası hangisidir? arkadaşlar keman alacağım ve keman derslerine başlayacağım ama hangi marka keman almam lazım bilmiyorum
  2. En iyi kozmetik markaları..

En iyi kozmetik markaları..

en iyi kozmetik markaları Sevgili meleklerim; bugün sizlere alışverişimden bahsetmek istiyorum. 2 hafta önce alışveriş yapmak için sokağa çıktım. Aklımda sadece bitmiş olan maskara ve allık almak vardı. Başka bir şey satın alma fikrim yoktu. Her neyse dev bir alışveriş merkezine girdim. Çok ünlü markaların satıldığı Tekin acar cosmetics mağazasına girdim orada envayi çeşit kosmetik ürünleri...
  3. Su Arıtma Cihazı Markaları En İyi Su Arıtma Cihazı Markaları hakkında bilgiler

Su Arıtma Cihazı Markaları En İyi Su Arıtma Cihazı Markaları hakkında bilgiler

Kaliteli Su Arıtma Cihazı Markaları En İyi Su Arıtma Cihazı Markaları Sağlıksız damacana su markalarından sonra, su alırken ve su içerken adeta korkar olduk. Bu korkulara çözüm olarak ise su arıtma cihazları almayı düşünür olduk ya da aldık. Biz evde İhlas su arıtma cihazı kullanıyoruz. Önerirmiyim; evet önerebilirim, çünkü yıllardır kullanıyoruz ve şuan için bir zararını görmedik...
  4. Keman hakkında kısa bilgi var mı

Keman hakkında kısa bilgi var mı

Arkadaşlarım bana acil olarak Keman hakkında kısa bilgi lazım. Yani tarihçesi ilk ne zaman kimin tarafından yapılmıştır. İlk kim çalmıştır kemanı gibi kısa bilgiler gerekmekte. Birde bu çalgı nereye özgü bir çalgıdır.
  5. en iyi kombi hangi marka

en iyi kombi hangi marka

sizce en iyi kombi hangisi sizler hangi markanın kombisini kullanıyorsunuz olumlu olumsuz kullanıcı yorumlarına göre bende hangi kombiyi alacağıma karar verecem

Sayfayı Paylaş