gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En iyi mobilya cilası hangisi

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mobilya cilası markaları kullanımı hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Kızlar temizlik yaparken, sonu gelmeyen bitmek nedir bilmeyen şu tozlardan bıktım. Daha önce sitemizde ki temizlik yaparken işinizi kolaylaştıracak öneriler konusuna baktım ama sizden ricam bana en iyi mobilya cilası tavsiyelerinizdir. Pronto mibilya cilası kullanıyoruz ama yinede tozlanıyor :S Siz ne kullanıyorsunuz, kendi önerilerinizi bir zahmet yazar mısınız? :D Hangi mobilya cilası iyi, toz alırken nelere dikkat etmeli? [​IMG]

En iyi mobilya cilası hangisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En iyi komedyen hangisi?

En iyi komedyen hangisi?

Size göre Türkiye'deki en iyi komedyen hangisi?
  2. En İyi Üniversitemiz Hangisi?

En İyi Üniversitemiz Hangisi?

Size göre Türkiye'deki en iyi üniversite hangisi? Lütfen en fazla iki seçenek işaretleyin kızlar....
  3. En İyi Araba Hangisi

En İyi Araba Hangisi

En İyi Araba Hangisi ? Araba almayı düşünüyorum para konusunda henüz kredi çekmedim biraz var param ama ona göre tamamlıyayım diyorum sizce en iyi araba hangisi ne almak lazım
  4. Sizce Türkiye'nin En iyi Mobilya Markası Hangisi Melekler ?

Sizce Türkiye'nin En iyi Mobilya Markası Hangisi Melekler ?

Meleklerim bir anket yapmak istiyorum. Size göre Türkiye'nin en iyi mobilya markası hangisi ve siz hangisini kullanıyorsunuz. Yorumsal olarak katılım ve anketteki şıkları işaretlemenizi istiyoruz. Bakalım sonuçta hangisi çıkacak :)
  5. en iyi maskara hangisi

en iyi maskara hangisi

selam hanımlar kullanıpta memnun kaldığınız maskara varmı acaba böyle kirpikleri dolgun ve gür gösterecek en iyi maskara markası nedir yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş