gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

En İyi Nickler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

En İyi Nickler Selam millet sizden en iyi çok iyi mükemmel nick önerileri istiyorum :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

En İyi Nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En iyi msn nickleri

En iyi msn nickleri

*Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir. *Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur. *Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o’dur. *bela, kişinin sevdiklerinden gelir. *HERGÜN SENİ DÜŞÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERİYOR BANA BİLİRMİSİN..BİR GÜN...
  2. En güzel sevgi nickleri!!!

En güzel sevgi nickleri!!!

sevgi nickleri 2011 aşk nickleri 2011 en güzel nickler Sevdiceğinize sevgi dolu msjlar,göndermeler yapmak istiyorsanız,işte tam size göre bir konu:)Sevgilinize,sevgi dolu nickler:) Şimdi bir çizgi-fiLm kahramanısın gözümde!! SEFen sefh3Rr seFmeyN defOLb qiDeR XD haYaTı çeVrimDI$ıı yaŞıoRm Sefgi nickleri seFmeq haRAm seFİLmeq İsyanıM oLdu x( seFmeyİDe bİLirDiq SewDiqim Uzak DuRMa !!...
  3. En güzel aşk nickleri

En güzel aşk nickleri

en güzel aşk nickleri en güzel aşklar esrarla başlar kalemimi kırsalar seni sevdiğimi kanımla yazarım Bazen çoban olup koyun güderim Kafam Bozulur Esrar Çekerim Bunalıma Girer Jilet Atarım Ferdiciyim arkadaş çok görme bana!!! Secde Ettim aşka taparcasına uğrunda Tanrının Yolundan oldum Sebep sensin bütün günahlarıma sevdikçe sayende günahkar oldum! ben sensiz cennette yaşamaktansa seninle...
  4. En yeni nickler...

En yeni nickler...

gitme nickleri nicklere devammm Olduğum yerde durup hayal ettiğim zaman aklımdan geçen karelerde bulamadığım o his o benden yana düşünce biçimi bir kırıntı. Yok. Hayat dediğin içinde büyüttüğün birkaç parça umuttan ibaretmiş... Dokunmasınlar diye inadına baharlar büyütürmüşsün.. Dün gece bir αynα dαhα kırdı yüzüm gözlerimin içine sıçrαyαn cαm pαrçαlαrını döktüm bugün .. yαş...
  5. İyi Geceler Nickleri

İyi Geceler Nickleri

İyi Geceler Nickleri lazım lütfen yeni olan İyi Geceler Nicklerini buradan benimle sevgilim için paylaşın hanımlar

Sayfayı Paylaş