gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

En iyi online alışveriş siteleri hangileri ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben netten alışveriş yapıyorum ama size de sorup fikirlerinizi almak istiyorum.E iyi online alışveriş siteleri hangileri ve tabi adresleri..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Online alışveriş günümüzde en çok tercih edilen alışveriş şekillerinden biri. pek çok insan tüm isteklerini internet aracılığıyla online satış yapan sitelerden bir tıkla karşılayabiliyor. Peki bu alandaki dev isimler hangileri?İşte türkiyenin bir numaralı online alışveriş siteleri isimleri:

Gitti Gidiyor.com

Hepsiburada.com

Sahibinden.com

Cimri.com

Hızlıal.com

En iyi online alışveriş siteleri hangileri ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnternette En Çok Alışveriş Yapılan Siteler

İnternette En Çok Alışveriş Yapılan Siteler

İnternette En Çok Alışveriş Yapılan Siteler Selam arkadaşlar İnternette En Çok Alışveriş Yapılan Siteler hangi sitelerdir isimlerini yazarmısınız bana
  2. En iyi ve kaliteli  güzellik alışveriş siteleri

En iyi ve kaliteli güzellik alışveriş siteleri

en kaliteli güzellik alışveriş siteleri online alışveriş siteleri güzellik alışveriş siteleri Günümüzün yoğun ve ağır şartlarında özellikle çalışan kadınlar ve beyler için oldukça faydalı olan online alışveriş modası gün geçtikçe bir çok insanın alışkanlıkları ve tercihleri arasına giriyor Melek'lerim. Ben de online alışveriş yapan biri olarak ve sadece moda alışveriş siteleri takipçisi...
  3. Yeni online alışveriş sitesi

Yeni online alışveriş sitesi

Merhaba hanımlar. Bir tanıdığım moladamoda.com adlı yeni bir internet sitesinden bir tulum sipariş etmiş. Bu siteyi hiç duydunuz mu? Ben de bir bluz beğendim ama güvenilir midir acaba? İnternetten alışverişe biraz yabancıyım da :-)
  4. alışveriş siteleri

alışveriş siteleri

alışveriş klubu alışveriş siteleri merhaba kızlar, online alışveriş sitelerinden alışveriş yapıyormusunuz güendiğiniz önerdiğiniz siteler varmı? ben en cok e bebek ten sipariş veriyorum ertesi gn kargo elime ulaşıyor ve çok memnunum
  5. internette en fazla hangi sitelerden alışveriş yapılıyor

internette en fazla hangi sitelerden alışveriş yapılıyor

Merhaba.İnternetten alışverişe başlarda sıcak bakmıyordum am çevremde alışveriş yapanları gördükçe benim de aklıma yatmaya başladı.Merak ediyorum en çok alışveriş yapılan siteler hangileri ?

Sayfayı Paylaş