En iyi saç düzleştirici hangisi

Konu, 'Elektronik - İndirimli Tavsiye Ürünler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Kayıtsız Kullanıcılar

en iyi saç düzleştirici 2011 en iyi saç düzleştirici hangisi hangisi
    en iyi saç düzleştirici hangisi, 2011, fiyatları, markaları, remington, kullanıcı yorumları, önerileri, tavsiyeleri bu yazımızda arkadaşlar.

Kızlar saç düzelştirici alacağım ama saçlarıma zarar vermeyen bir markanın ürününü istiyorum. O yüzden sizlerden kullanıcı yorumlarınızı, burada yazmanızı rica ediyorum.

Siz hangi marka saç düzleştirici kullanıyorsunuz ve memnun musunuz? Saçınıza zarar vermeden, istediğiniz gibi düzleştiriyor mu?

Şimdiden yorumlarınız için tşkler Melek'ler:)

2. EnCey

EnCey Well-Known Member

Ben yeni aldım canm 'Remington S2044 ' aldım hatta bende konu açmıştım uzun bı araştırmadan sonra ona karar verdım kullanıyorum çok memnunum .. Tabaka kısmı çok farklı bir malzeme ile kaplı teflon gibi ve saça zarar vermiyor 230 derece ye kadar çıkıyor ben çk memnun kaldım ... mutlaka yakından bak ama ... :):)

3. Misafir

Misafir Kayıtsız Kullanıcılar

Fiyatını da yazarsan çok memnun olurum tatlım:) Kaça aldın? :A

EnCey bunu beğendi.
  4. EnCey

EnCey Well-Known Member

Her yerde 200 ile 170 tl arası ama ben bir siteden aldım 100 liraya siteyi burda yazmam yasak değilse yazarım :D:D

5. ßeLeN

ßeLeN Well-Known Member

Dimem :D:D
    Banene dimem :):)

babyliss kullanıyorum ben hatta bendeki saç malzemeleri kimde var :) plips var birde ama ondan memnun değilim..
    Ama kodu neydi de valla bilmem o kadarını hiç dikkat etmemişim :)

En iyi saç düzleştirici hangisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. En iyi komedyen hangisi?

[B][COLOR=navy]Size göre Türkiye'deki en iyi komedyen hangisi?[/COLOR][/B]
  2. En iyi saç kurutma makinası hangisi

en iyi saç kurutma makinesi en iyi saç kurutma makinesi hangisi [SIZE=1][B]en iyi saç kurutma makinası hangisi, markası, fiyatı, fiyatları, kullanıcı yorumları, önerisi, tavsiyesi bekliyorum arkadaşlar.[/B][/SIZE] [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/84de9f3fcdf365.jpg[/IMG] Merhaba Melek'ler, sizden bir ricam var bu sefer:A Saç kurutma makinası alacağım ve saçlarım benim en...
  3. En iyi Blender hangisi

blender tavsiye en iyi blender en iyi hangisi [SIZE=1][B]en iyi blender hangisi, markası, markaları, kullanımı, 2011, fiyat, fiyatları, özellikleri, önerileri, tavisyeleri burada arkadaşlar.[/B][/SIZE] [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/84dea01c70f541.jpg[/IMG] Kıng blender kullanıyorduk ama ne yazık ki bozuldu:) Yaşlanmışda olabilir bilmiyorum :) Bildiğim tek şey blenderimizi...
  4. En İyi Saç Düzleştirici

saç düzleştiriciler rowenta saç şekillendirici fiyatları saç düzleştiriciler hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Benim gibi [B]Dalgalı saçlara s[/B]ahip olanlar Dalgalı saçın zorluklarını az çok bilirler... o yüzden genelde [B][U]düzleştirme[/U][/B]yi kullanırlar. [URL="http://www.meleklermekani.com/sac-bakimi/200688-evde-sac-bakim-onerileri.html"]Evde kendi saç...
  5. en iyi maskara hangisi

selam hanımlar kullanıpta memnun kaldığınız maskara varmı acaba böyle kirpikleri dolgun ve gür gösterecek en iyi maskara markası nedir yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş