En iyi saç düzleştirici hangisi

Konu, 'Elektronik - İndirimli Tavsiye Ürünler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. en iyi saç düzleştirici 2011 en iyi saç düzleştirici hangisi hangisi
    en iyi saç düzleştirici hangisi, 2011, fiyatları, markaları, remington, kullanıcı yorumları, önerileri, tavsiyeleri bu yazımızda arkadaşlar.

Kızlar saç düzelştirici alacağım ama saçlarıma zarar vermeyen bir markanın ürününü istiyorum. O yüzden sizlerden kullanıcı yorumlarınızı, burada yazmanızı rica ediyorum.

Siz hangi marka saç düzleştirici kullanıyorsunuz ve memnun musunuz? Saçınıza zarar vermeden, istediğiniz gibi düzleştiriyor mu?

Şimdiden yorumlarınız için tşkler Melek'ler:)
  2. Ben yeni aldım canm 'Remington S2044 ' aldım hatta bende konu açmıştım uzun bı araştırmadan sonra ona karar verdım kullanıyorum çok memnunum .. Tabaka kısmı çok farklı bir malzeme ile kaplı teflon gibi ve saça zarar vermiyor 230 derece ye kadar çıkıyor ben çk memnun kaldım ... mutlaka yakından bak ama ... :):)
    1 kişi bunu beğendi.

3. Fiyatını da yazarsan çok memnun olurum tatlım:) Kaça aldın? :A
    1 kişi bunu beğendi.
  4. Her yerde 200 ile 170 tl arası ama ben bir siteden aldım 100 liraya siteyi burda yazmam yasak değilse yazarım :D:D
    1 kişi bunu beğendi.
  5. Dimem :D:D
    Banene dimem :):)

babyliss kullanıyorum ben hatta bendeki saç malzemeleri kimde var :) plips var birde ama ondan memnun değilim..
    Ama kodu neydi de valla bilmem o kadarını hiç dikkat etmemişim :)
    1 kişi bunu beğendi.
  6. bende de aynısından var ve ben de çok memnunum ..saçıma sürüyorum hemen düzleştiriyor...işyerinde yapıyorum ben hatta 5 dakikada saçlarım hazır hahaha
    1 kişi bunu beğendi.
  7. Ben 3-4 sene önce rowentanın hem düzleştirici hem maşa olan ürününden almıştım,gayet memnunum.Sanırım o zaman 90TL idi..:)
    1 kişi bunu beğendi.

8. Tabi ki yazabilirsin canım:) Aldığın sitenin adını yaz, yaz ki almak isteyenlere faydan olsun :)
  9. nealsak.com'dan almıştım ben hatta telde görüşüp gittim kendim aldım ordan çok ilgilendiler...
    1 kişi bunu beğendi.
  10. Tşk ederim canım birde o siteyi incelemek lazım .. Rüyama niyet bize kısmet :):) Güle güle kullan makinanı :)
    1 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. en iyi saç düzleştirici hangisi

,
  2. en ıyı düzleştirici markası

,
  3. en iyi düzleştirici hangisi

,
  4. en iyi sac duzlestirici,
  5. en iyi saç düzleştirici markası,
  6. en iyi sac duzlestiricisi,