En iyi saç düzleştirici hangisi

Konu, 'Elektronik - İndirimli Tavsiye Ürünler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

en iyi saç düzleştirici 2011 en iyi saç düzleştirici hangisi hangisi en iyi saç düzleştirici hangisi, 2011, fiyatları, markaları, remington, kullanıcı yorumları, önerileri, tavsiyeleri bu yazımızda arkadaşlar.

Kızlar saç düzelştirici alacağım ama saçlarıma zarar vermeyen bir markanın ürününü istiyorum. O yüzden sizlerden kullanıcı yorumlarınızı, burada yazmanızı rica ediyorum.

Siz hangi marka saç düzleştirici kullanıyorsunuz ve memnun musunuz? Saçınıza zarar vermeden, istediğiniz gibi düzleştiriyor mu?

Şimdiden yorumlarınız için tşkler Melek'ler:)

2. EnCey

EnCey Daimi Üye

Ben yeni aldım canm 'Remington S2044 ' aldım hatta bende konu açmıştım uzun bı araştırmadan sonra ona karar verdım kullanıyorum çok memnunum .. Tabaka kısmı çok farklı bir malzeme ile kaplı teflon gibi ve saça zarar vermiyor 230 derece ye kadar çıkıyor ben çk memnun kaldım ... mutlaka yakından bak ama ... :):)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fiyatını da yazarsan çok memnun olurum tatlım:) Kaça aldın? :A

EnCey bunu beğendi.
  4. EnCey

EnCey Daimi Üye

Her yerde 200 ile 170 tl arası ama ben bir siteden aldım 100 liraya siteyi burda yazmam yasak değilse yazarım :D:D

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

Dimem :D:D
    Banene dimem :):)

babyliss kullanıyorum ben hatta bendeki saç malzemeleri kimde var :) plips var birde ama ondan memnun değilim..
    Ama kodu neydi de valla bilmem o kadarını hiç dikkat etmemişim :)

6. bende de aynısından var ve ben de çok memnunum ..saçıma sürüyorum hemen düzleştiriyor...işyerinde yapıyorum ben hatta 5 dakikada saçlarım hazır hahaha

7. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ben 3-4 sene önce rowentanın hem düzleştirici hem maşa olan ürününden almıştım,gayet memnunum.Sanırım o zaman 90TL idi..:)

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tabi ki yazabilirsin canım:) Aldığın sitenin adını yaz, yaz ki almak isteyenlere faydan olsun :)

9. EnCey

EnCey Daimi Üye

nealsak.com'dan almıştım ben hatta telde görüşüp gittim kendim aldım ordan çok ilgilendiler...

ßeLeN bunu beğendi.
  10. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

Tşk ederim canım birde o siteyi incelemek lazım .. Rüyama niyet bize kısmet :):) Güle güle kullan makinanı :)

EnCey bunu beğendi.
  11. EnCey

EnCey Daimi Üye

sağol hayatım yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :D:D

ßeLeN bunu beğendi.
  12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tuğçe özberk

benimki seyve
    herkese tavsiye ederim

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

saçlarım çok gür ve dalgalı düzleştiricim var simbo hiç memnun değilim düzleştirmiyor ütüyle 1
    yapıyorum kafam tüleriyor ve hiç parlamıyor bana yardımcı olurmusunuz remington s9500 ve
    philips hp 8361 procare ikisi arasında kaldım nolur cevap verin :((((

14. Şeymanurrrr

Şeymanurrrr Forum Okuru

Sana tavsiyem sakın remingtondan başka bir marka alma diğer markalar falanda filan sen bi remington kullan anlarsın ne demek istediğimi :D

15. bjk07

bjk07 Forum Okuru

Arkadaşlar bende düzleştirici alcm çok kararsızim philips 8361 ve remington 9500 veya 9950 arasında kaldım bana yardımcı olun lütfen acil

En iyi saç düzleştirici hangisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. En iyi komedyen hangisi?

Size göre Türkiye'deki en iyi komedyen hangisi?
  2. En iyi saç kurutma makinası hangisi

en iyi saç kurutma makinesi en iyi saç kurutma makinesi hangisi en iyi saç kurutma makinası hangisi, markası, fiyatı, fiyatları, kullanıcı yorumları, önerisi, tavsiyesi bekliyorum arkadaşlar. Merhaba Melek'ler, sizden bir ricam var bu sefer:A Saç kurutma makinası alacağım ve saçlarım benim en kıymetli hazinem :) Sizin kullandığınız saç kurutma makinasının markasını istiyorum ve emnun...
  3. En iyi Blender hangisi

blender tavsiye en iyi blender en iyi hangisi en iyi blender hangisi, markası, markaları, kullanımı, 2011, fiyat, fiyatları, özellikleri, önerileri, tavisyeleri burada arkadaşlar. Kıng blender kullanıyorduk ama ne yazık ki bozuldu:) Yaşlanmışda olabilir bilmiyorum :) Bildiğim tek şey blenderimizi yenilemenin vakti geldi Melek'ler:) Yeni bir blender almadan önce, sizlerin kullandığı...
  4. En İyi Saç Düzleştirici

saç düzleştiriciler rowenta saç şekillendirici fiyatları saç düzleştiriciler hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Benim gibi Dalgalı saçlara sahip olanlar Dalgalı saçın zorluklarını az çok bilirler... o yüzden genelde düzleştirmeyi kullanırlar. Evde kendi saç Bakımınızı kendiiniz yapın sonra saçınızı Düzleştirebilirsiniz. Bazı saç düzleştirici kremleri de var ama onlarda pek işe...
  5. en iyi maskara hangisi

selam hanımlar kullanıpta memnun kaldığınız maskara varmı acaba böyle kirpikleri dolgun ve gür gösterecek en iyi maskara markası nedir yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. saç düzleştirici kullananların yorumları fiyatı

,
  2. en iyi marka saç düzleştiricisi 2015

,
  3. saç düzleştirici önerileri

,
  4. en iyi saç düzleştirici hangisi 2015,
  5. saca zarar vermeyen en ıyı duzlestırıcı,
  6. en iyi saç düzleştiricisi,
  7. remington s2044 saç düzleştirici yorumları,