gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

En İyi Suya Dayanıklı Maskara Markaları

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa, En İyi Suya Dayanıklı Maskara Markaları konusu hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, gelinler başta olmak üzere son derece sulugözlü olan kadınlar maskara kullanırken mutlaka seçimlerini suya dayanıklı olanlardan yana kullanmalıdırlar. Zira yüzde akmış maskara kadar berbat bir görüntü daha olamaz diye düşünüyoruz. Bu sebeple sizlerle en iyi suya dayanıklı maskara markalarını paylaşmak istiyoruz...

Kirpiklerde hacim, uzunluk ve kıvrılmayı bir arada sunan Chanel Inimitable Waterproof maskara, en büyük övgüyü suya dayanıklılık özelliğiyle alıyor. Yağmur, kar gibi hava koşullarının yanı sıra, deniz ve havuzda da rahatlıkla kullanılıyor.

Diorshow Waterproof maskara, topaklanma yapmadan kirpikleri belirgin bir şekilde hacimlendirir ve uzatır. Kirpikleri koruyucu ve güçlendirici özel bir formüle sahip maskara, en iyi suya dayanıklı maskaralar arasında hakkıyla yer alabilir.

Lancome Hypnose Doll Eyes maskara, tek tek ayrılmış bir görünüm ve yoğun hacim için kirpiklere yoğunluk verir ve kıvırır. Kirpikleri ağırlaştırmadan dolgunlaştırır ve gözlerinizde porselen bebek etkisi yaratır.

L'Oreal Telescopic maskara, tek sürüşte daha uzun ve belirgin kirpiklere kavuşmanızı vaad ediyor. Kirpikleri tek tek ayırarak yüzde 60 daha uzun görünmesini sağlarken, suya dayanıklı formülü sayesinde gün boyu kalıcılığını koruyor.

Topaklanma yapmama konusunda hayli iddialı olan Maybelline Define a Lash, patentli özel bir fırçaya sahip. Alerjik testleri başarıyla geçen maskara, kontakt lens kullanıcıları tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

En İyi Suya Dayanıklı Maskara Markaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En iyi kozmetik markaları..

En iyi kozmetik markaları..

en iyi kozmetik markaları Sevgili meleklerim; bugün sizlere alışverişimden bahsetmek istiyorum. 2 hafta önce alışveriş yapmak için sokağa çıktım. Aklımda sadece bitmiş olan maskara ve allık almak vardı. Başka bir şey satın alma fikrim yoktu. Her neyse dev bir alışveriş merkezine girdim. Çok ünlü markaların satıldığı Tekin acar cosmetics mağazasına girdim orada envayi çeşit kosmetik ürünleri...
  2. En İyi Güneş Kremi Markaları ve Ürünleri

En İyi Güneş Kremi Markaları ve Ürünleri

en iyi güneş kremi markaları en iyi güneş kremi Sezonun en şık mayoları ve bikinilerini giyip plajlarda salınmanıza az kaldı melekler :) Havalar ısınıyor. Eğer yaz alışverişine çıkmadıysanız size hemen tavsiye edebileceğimiz güneş krem ürünlerini sıralamak istiyoruz. Güneşin zararlı etkilerini engelleyen bu ürünlerden birini satın almadan sakın tatile çıkmayın diyoruz ve en iyi güneş kremi...
  3. Su Arıtma Cihazı Markaları En İyi Su Arıtma Cihazı Markaları hakkında bilgiler

Su Arıtma Cihazı Markaları En İyi Su Arıtma Cihazı Markaları hakkında bilgiler

Kaliteli Su Arıtma Cihazı Markaları En İyi Su Arıtma Cihazı Markaları Sağlıksız damacana su markalarından sonra, su alırken ve su içerken adeta korkar olduk. Bu korkulara çözüm olarak ise su arıtma cihazları almayı düşünür olduk ya da aldık. Biz evde İhlas su arıtma cihazı kullanıyoruz. Önerirmiyim; evet önerebilirim, çünkü yıllardır kullanıyoruz ve şuan için bir zararını görmedik...
  4. en iyi maskara hangisi

en iyi maskara hangisi

selam hanımlar kullanıpta memnun kaldığınız maskara varmı acaba böyle kirpikleri dolgun ve gür gösterecek en iyi maskara markası nedir yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
  5. en iyi kombi hangi marka

en iyi kombi hangi marka

sizce en iyi kombi hangisi sizler hangi markanın kombisini kullanıyorsunuz olumlu olumsuz kullanıcı yorumlarına göre bende hangi kombiyi alacağıma karar verecem

Sayfayı Paylaş