gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

En İyi Temizlik Maddesi cola

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

TUVALETİ TEMİZLEMEK İÇİN: Bir kutu kolayı klozetin içine dökünüz. Bir saat kadar bekleyiniz ve sifonu çekiniz. Koladaki sitrik asit hela başındaki lekeleri yok
    edecektir.
    KROM TAMPONLARDAKI PAS LEKELERINI YOK ETMEK İÇİN :
    Arabanın tamponunu Coca Cola''ya batırılmış bir sigara paketinin
    içindeki alüminyum folyosuyla iyice ovunuz. Tertemiz olacaktır.
    AKÜ KUTUP BAŞLARINDA ÇAPAĞI TEMİZLEMEK İÇİN :
    Bir kutu kolayı kutup başlarına dokun ve bütün
    çapak yok olsun.
    PASLANMIŞ BİR CiVATAYI SÖKMEK İÇİN :
    Coca-Colaya batırılmış bir bezi bir kaç dakika paslı
    cıvatayı
    uygulayınız. Bir kaç dakika sonra rahatlıkla dönecek
    ve çıkacaktır.
    ELBİSENİZDEKİ YAĞ LEKESİNİ ÇIKARMAK İÇİN :
    Bir kutu kolayı lekeli giyeceklerin üstüne boşaltın,
    Deterjanı
    ekleyin ve her zaman yıkadığınız gibi yıkayın. Coca-
    cola yağ
    lekelerinin yok olmasına yardım edecektir.
    Ayrıca ; Araba ön camlarındaki her türlü kuş pisliği yapışan sinekler veya ağaçlardan dökülen toz , polen, yapışkan maddelerin çıkarılmasıen iyi madde COCA COLA + PEPSI ''dir.
    * * *
    Peki nedir bu Cola''nin bu kadar etkileyici temizliklerde bile kullanılabilmesinin sebebi? Coca-Cola ve Pepsi''nin ortalama pH değeri 3.4 tur. Bu asidi de dişleri ve kemikleri eritmek için yeterlidir. Temizliklerde bu kadar etkili olmasının sebebi budur. Aslına bakarsanız Cola ile dünyada kimsenin tavsiye edemeyeceği KARBONDİOKSİT içiyoruz. Hani şu dışarı atmak için devamlı nefes alıp verdiğimiz, atmak için uğraştığımız KARBONDİOKSİT...!
    2001 yılında Delhi Üniversitesinde "kim daha fazla Coca-Cola içecek",diye bir yarışma yapıldığında, sekiz litre Coca-Cola içerek kazanan ve 10 dakika içerisinde herkesin gözü önünde ölen kişinin haberini duymuşsunuzdur . Neden öldü? Çünkü çok fazla karbondioksit almıştı ve kanında yeterli oksijen yoktu.
    Başka bir örnek: Kırılmış dişinizi bir şişe Coca Cola''in iine koyun ve 10 gün sonra bakın... Diş 10 günde büyükoranda erir. Halbuki dişler ve kemikler ölümden sonra bile en fazla dayanabilen organlarımızdır ...

Alıntıdır

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: En İyi Temizlik Maddesi cola
    allah allah çok ilginç yaa demek kola bunlara yarıyo bide bol miktarda karbondioksit varmış içinde ay allahtan ben artık eve kola sokmuyorum bunlarıda bilmem iyi oldu ellerine sağlık çito

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

artık tuvaletlere tuz ruhu dökmeyiz:hhh:cola dökeriz bak ne güzel temizliyormuş

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

en azından çamaşır suyundan daha az tehlikeli ya::)
    bilmiyordum valla colanın tuvalet temizleyici olarak kullanılacağını aklıma bile gelmezdi şaşırdım valla ama mantıklıda asitliya
    emeğine sağlık canım

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    ewde mutlaka oluyor ama çok içenlerden değilim..atakanada mümkün olduğunca az veriyorum arada bir yani..bazen 1 şişesi aylarca dolapta süründüğüde oluyor..nedense koçiş çok sevdiğinden ewde eksik olmuyor:Dama artık daha dikattli davranacağım..ölen kişiyede çok üzüldüm:(verdiğin bilgi için teşekkürler canım:D

6. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

emeğine ellerine sağlık paylaşım için teşekkürler canım

En İyi Temizlik Maddesi cola konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın en ince maddesi yapıldı

Dünyanın en ince maddesi yapıldı

Manchester’da geliştirilen bu tabaka Dünya’nın en küçük transistörünün yapımında kullanıldı. Bu icadın silikona dayalı günümüz teknolojisi üst limitlerine ulaşınca elektronik dünyasında işe yarayacağı belirtildi. Bir mikroçipe sığdırılabilecek transistör sayısı her yıl ikiye katlanırken, araştırmacılar bu konuda üst sınıra yaklaşıldığını düşünüyor. Manchester Üniversitesi’nden Profesör Andre...
  2. Çok köpük iyi temizlik anlamına gelmez

Çok köpük iyi temizlik anlamına gelmez

köpüklü bulaşık yıkama oyunları rüyada beyaz köpük görmek bulaşık yıkama oyunları rüyada toz deterjan görmek deterjan köpüğü Bizim özellikle Türk kadınlarımızda şöyle bir özellik vardır eğer temizlikte bol detarjan ve köpük yoksa yeterince hijyen ve temizlik sağlanmaz gibisine:) O yüzden temizlik yaparken yada bulaşık yıkarken detarjan malzemeleri bol bol tüketilir peki köpüğün bol oluşu daha...
  3. En İyi İlahiler

En İyi İlahiler

En İyi İlahiler Selam kızlar sizden En İyi İlahiler hakkında örnekler vermenizi yada sözlerini paylaşmanızı rica ediyorum.
  4. En İyi Nemlendirici

En İyi Nemlendirici

En İyi Nemlendirici hangisi? Kızlar cildim inanılmaz kuru nemlendirici almam lazım ama hangisi almalıyım?
  5. En Kolay Stor Perde Temizliği Nasıl Yapılır?

En Kolay Stor Perde Temizliği Nasıl Yapılır?

stor perde temizliği stor perdeler nasıl temizlenir stor perdelerin temizliği nasıl yapılır Perde modelleri bir evin atmosferini olumlu olumsuz değiştir ve ev dekorasyonunda önemli bir yer teşkil eder. Günümüz de hemen hemen tüm evlerde stor perdeler kullanılmaktadır. Şık ve kullanışlı olmasından yana tercih edilirken birçok kişinin kafasını karıştıran stor perde temizliği hakkında size...

Sayfayı Paylaş