gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En kilolu kaleci:

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

En kilolu kaleci: 1900’lerde İngiltere Milli Takım kalesini de koruyan “Fatty” lakaplı Willie Foulke, aktif sporculuk dönemine 141 kilo olarak başlamış, 165 kilo ile jübile yapmış! (Merak edenler için “Fatty”nin boyunun kaç olduğunu da belirtelim : 1.90 m)

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

maşallah nasıl kalecilik yapıyo hayret.

En kilolu kaleci: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kalecinin gol yemesi

kalecinin gol yemesi

Acaba yanlış yerde mi oynuyorum - Aslında yemezdim de... - Bir top gördüm sanki - Yedim, pisman degilim, yine olsa yine yerim. - Golü yedim ama önce bi sor niye yedim - 6 tane yedim ama bi düzine de yiyebilirdim - acaba bıraksam auta gider miydi - Keşke atlamasaydım, zaten gol oldu.. Penaltı hadisesi esnasında kaleci iç sesleri... -Ulan Mustafa atarsan yemin ederim konuşmam bi daha...
  2. Kaleci gol yerse

Kaleci gol yerse

- Acaba yanlış yerde mi oynuyorum - Aslında yemezdim de... - Bir top gördüm sanki - Yedim, pisman degilim, yine olsa yine yerim. - Golü yedim ama önce bi sor niye yedim - 6 tane yedim ama bi düzine de yiyebilirdim - acaba bıraksam auta gider miydi - Keşke atlamasaydım, zaten gol oldu.. Penaltı hadisesi esnasında kaleci iç sesleri... -Ulan Mustafa atarsan yemin ederim konuşmam bi daha -Ulan...
  3. kaleci volkan la bulgar güzeli

kaleci volkan la bulgar güzeli

bulgar güzeli bulgar güzelleri bulgaristan güzelleri geçtiğimiz günlerde bulgaristan güzeliyle dünya evine giren volkanı tebrik ederim .... ama bence yakısmıyorlar o ayrı. gönül bu nereye konar belli olmuyor .düğünde arda y la emre kavga (ağiz kavgasi ) etmiş sinemle arda salonu terketmiş...düğün pastasi az kalsin rüştü nün esinin üstüne devrilio mus:):ehi:Allah mutlu etsin bi yastıkta kocasinlar.
  4. Kilolu bayanlara kıyafet tüyoları

Kilolu bayanlara kıyafet tüyoları

kilolu bayanlar için elbise modelleri Kilosu veya boyu kaç olursa olsun eğer isterse her kadın güzel ve bakımlı görünebilir. Belki zayıf ve boylu poslu olmak hoş görünmeyi kolaylaştırıyor. Çünkü piyasa ‘ideal’ dayatması altında belirlenen ölçülere endeksli. DESEN VE RENK Genel kanı kilo fazlası olanların; siyah, lacivert, kahverengi gibi koyu renklere yönelmesinin uygun olduğudur....
  5. kilolu bayan

kilolu bayan

kendimi bildim bileli oldukça kilolu sayılan bayanım ve bekarım. Lütfen bana kolaylıkla yapabileceğim diyet listesi bilgilerini verebilirsiniz diyet yapmaya karar verdim ama etkili diyetler olursa sevinirim yaz aylarına oldukça zayıf bir şekilde girmek istiyorum:)

Sayfayı Paylaş