gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

En kıymetlimsin.....(kenan doğulu)

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

sen benim en kıymetlimsin notaları Sen benim en kıymetlimsin tek kelimeyle süper........

En kıymetlimsin.....(kenan doğulu) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - En Zor Anım

Kenan Doğulu - En Zor Anım

Neden gittin gönlümün dermanı nefesim Kalbim kimsesiz kaldı Mühürlenmiş gözlerimi bakir sevdamı Bir kalemde harcadın gitti Yeni yıla yalnız nasıl gireyim Koca bir yıl aşksız geçer mi? Neden bitti inandığım her güzel şey? Fikrim sahipsiz kaldı Göre göre üstüne gittiğim her yanlışın Altından bin doğru çıktı Yeni yola yalnız nasıl gireyim İnananlarım tarihte kaldı En zor anım o son bakışım...
  2. Kenan Doğulu - En Bensiz Günün

Kenan Doğulu - En Bensiz Günün

Hayal kaharamanım dün öldü Süpermen yokmuş Adem Havva Kerem Aslı Gerçekten zormuş Sağolasın acı çekmek bu muymuş Varolasın yalanın gibi kaybolasın Mutlu olasın çocuğunuz bile olsun Ne acı yedek kalmak bu muymuş (2 defa) Yalan söyledin yazıklar olsun En bensiz günün kutlu olsun Ona sarılınca hissediyorsan aynı şeyleri En bensiz yılların mutlu olsun (2 defa)
  3. Kenan Doğulu-Öp

Kenan Doğulu-Öp

Öp Beni biraz dinlesen Beni biraz anlasan Bana biraz güvensen Gidermiydin üzermiydin Seni biraz koklasam Sana biraz dokunsam Seni bi tık şaşırtsam Gelirmiydin öpermiydin Öp öp öp öp öp beni öp Öp öp öp öp öp beni öp Dondum kaldım biranda Resmen kitlendim son anda Kalbine kimse dokunmamış Ürktüm korktum bir anda Belkide şehvetin firarda Tenine kimse dokunmamış Öp öp öp öp öp beni öp Öp öp öp...
  4. Kenan Doğulu-En kıymetli

Kenan Doğulu-En kıymetli

kenan doğulu en kıymetli şarkı sözleri kenan doğulu en kıymetli şarkı sözü sözleri dogulu kiymetli sarki sozu En Kıymetli Bakma öyle kırgın kırgın Yüreğim zaten perperişan Durma öyle yorgun yorgun Gücüm tükenmek sınırında Yüreğinin sesine kulak verirsen eğer Anılar beni doğrular Her anının hatrına aşkı da kat yanına Beni götür uzaklara Sen benim en kıymetlimsin En güzel vazgeçilmezimsin Sen...
  5. Kenan Doğulu - En Kıymetli - AKOR (versiyon 1)

Kenan Doğulu - En Kıymetli - AKOR (versiyon 1)

en kıymetli akor kenan doğulu en kıymetlimsin akor sen benim kıymetlimsin kenan doğulu sen benim Dm C Dm Bakma öyle kırgın kırgın, Gm A Yüreğim zaten per perişan. Dm C Dm Durma öyle yorgun yorgun, Gm A Gücüm tükenmek sınırında. Bb Dm Yüreğinin sesine kulak verirsen eğer Gm...

Sayfayı Paylaş