gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Komik dizi Replikleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

En Komik Replikler Komik Dizi Replikleri

Merhaba Sevgili melek'ler ve biraz gülmek isteyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizlerle günümüzün en komik dizi repliklerini paylaşıyoruz ve buyrun bol bol eğlenin diyoruz :)

Mecnun: Pasaportum yok ki benim.
    Leyla: Pasaportun mu yok?
    Mecnun: Evet.
    Leyla: Hiç mi yok?

Cevahir: Çabuk beni hastahaneye götür.
    Koyu Bilal: Yoğun baktım ya lan daha ne ?

Zekai: Beni evlatlık mı aldınız ya bu evde hiç bi istediğim olmuyor
    Nazan: Merak etme Zekai evlatlık almış olsak daha seçici davranırdık .

Cevahir: Lan ulvi sen ingilizce biliyodun dimi?
    Ulvi: Abi düşünüyorum da konuşamıyorum.
    Cevahir: Peki nece düşünüp türkçe konuşuyosun?

Dean : Dostum, daldın gittin ve bazı ciddi mutluluk sesleri çıkarıyordun. Rüyanda kimi gördün?
    Sam : Ne? Kimseyi, hiçbişeyi.
    Dean : Hadii, bana anlatabilirsin. Angelina Jolie??
    Sam : Hayır!?
    Dean : Brad Pitt??

House:Babanın bir böbreğe ihtiyacı var.
    Kız:babamın böbrekleri iflas mı etmiş?
    House:Hayır 3 böbrekle havasından geçilmez diye düşünüyoruz da

Foreman: Teşhis koymadan önce hastayla konuşmamız gerekmez mi ?
    House: O da mı bir doktor ?
    Foreman: Hayır ama-
    House: Herkes yalan söyler

Cuddy: Bu görüşmeye ekleyeceğin bir şey var mı ?
    House: Wilson haklı,Foreman yanlış düşünüyor ve sizin dekolteniz de büro için çok fazla.

House: Farzedelim ben Patrick'in sol beyin küresiyim. Espriliyim, çekiciyim ve harika görünüyorum.Sen ise sağ beyin küresisin.İşe yaramaz, yaşlı ve bozuksun.

House: Kafasında kurşun var.
    Cameron: Vurulmuş mu?
    House: Hayır, birisi ona kurşun fırlatmış.

Harun: Pardon bayan Fen fak. nerde acaba?
    Bayan: Fen fakultesi mi?
    Harun: He Fen fak.
    Behzat Ç. : Fak. ne la?

Savcı: Niye dua ediyordunuz fotoğrafta?
    Behzat Ç.: Ya napaydık, halay mı çekeydik?

sıdıka maça gitmek istemektedir..evde tezahürat antremanları yapar..
    sıdıka: veysel hoca takımı buraya getir!!!
    safiye:elin heriflerini eve çağırma!!!

sıdıka ile safiye adak için türbeye giderler.

safiye: kız ne dilek diledin marpuçcu baba hazretlerinden?
    sıdıka: park yeri.
    safiye: neden araba değil de park yeri?
    sıdıka: bu devirde park yeri olmadan arabayı nereye koyacağız?
    safiye: uğraştırmasana kız hazreti. marpuçcu baba hazretleri senin park kahyan mı?

En Komik dizi Replikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek replikleri, cok komik

Bebek replikleri, cok komik

komik bebek yazıları 1.-ulen iki tekmeliyim de sevinsin garibanlar bari. 2.- star warz anduroyidi miyiz insan mıyız belli değil arkadaş, aylardır iki büklüm bekliyoruz ulan... 3.- werdiler teknoyu, dup tis tempoyu kafamızı dinlenemiyoruz şurda iki dakka...piyasa insanların ewladı olacaz belli ki... 4.(ikizler konusmaktadir..) - allah kurtarsin kardes.. - eyvallah.. 5.- sevgili...
  2. Geniş Aileden Komik Replikler :)

Geniş Aileden Komik Replikler :)

- Bak Ulvi seni en zayıf torbaya koyar, fikstürünü çekerim.Seri sonu Ulvi. - Sıfatını tamlattırma lan bana. Keçe kardeşler Kunter'in gözünü morartmıştır. Zekai: Bakış açını kim değiştirdi kunter? Cevahir: Çabuk beni hastahaneye götür. Koyu Bilal: Yoğun baktım ya lan daha ne ? Mürsel: Nazan ev buldum bir oda hiç salon. Cevahir hastanededir. Cevahir: Hocam benim bu flashdiskime...
  3. Türk Sinemasından Komik Replikler :)

Türk Sinemasından Komik Replikler :)

komik replikler en komik replikler replik replikleri Çocukluğumda gayet ciddi ve güzel gelirdi böyle şeyler arkadaşlarım ama şimdi okudukça gülesim geliyor. İşte karşınızda Komik Türk Sineması Replikleri Guzel oldugunuz kadar kustahsiniz da. -Annecigim ben bu amcayi cok sevdim. Ona baba diyebilirmiyim? -Bana annemi tekrar anlatir misin babacigim? Senin annen bir melekti yavrum. -Neden...
  4. Behzat Ç dizi replikleri

Behzat Ç dizi replikleri

behzat ç replikleri behzat ç komik replikler komik dizi replikleri dizi Behzat Ç. dizisindeki konuşmalar kızlar... **Aha Messi, Krkic attı… **Seni neden öldürmedi la bu adam! **Kreşteki arkadaşlarım “Ç” nin gerisi nerede diye soruyorlar! **Cinayet ben olmuşum. **Olum bebenin boyu kısa bunu defansa alın sende kaleye geç. **Yaşamak için fazla vaktimiz olmadığını düşündüm! **Biz polis olmayı...
  5. Komik Replikler

Komik Replikler

Komik Replikler arıyorum ben bu replikleri kendi oynayacağım rolde kullanacağım şimdiden tşklerimi sunuyorum.

Sayfayı Paylaş