gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

En Komik Facebook Duvar Yazıları ve Sözleri

Konu, 'Meleko Destek' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

komik facebook sözleri komik facebook duvar yazıları komik sözler facebook

Facebook sayfanız da yada profiliniz de sevdiklerinizle en komik sözleri paylaşmak ve onların yüzün de bir tebessüm yaratmak isterseniz sizlere en yeni facebook 2013 komik duvar yazılarını paylaşıyoruz.

Benim de her lafa verilecek bir cevabım var ama o cevap aklıma olay anında değil de gece yatağıma yattığımda geliyor :) :) :) iyi gecelerrr...

Klavyedeki boşluk tuşu gibisin , çok yer kaplıyosun ama boşsun işte..

Hálà yanlızsan henüz tanışmadık demektir :D:D

yuvarlanıpta bizi bulamayan tencereye yazıklar olsun :D:D

Bir çay doldur hayatim kadar koyu olsun seker atma içine derdim kadar acı olsun çıkar kaşığı içinden benim gibi yanlız olsun :)

İnternetin Sınırsız Olabilir, Ama Zamanın Sınırsız Değil... Ömür Kotan Her An Dolabilir...

erkek olmak ilahi bir mecburiyettir. Adam olmak o mecburiyetin hakkını verebilmektir

Aşk kalbimi yakan bir volkan gibidir en sevdiğim tatlı kazandibidir.Leyla sev beni sokma müşküle gel kaşık atalım iki tabak keşküle :))

Mutluluğun Güzel Yanı Paraya İhtiyaç Duyulmadan Da Elde Edilebilmesidir :)

Düşlerim gibi karardı gözlerim umutmu bıraktılar ki hayata güleyim. .

düşündüğün kadar karmaşık,, öğrendiğin ve gördüğün kadar çirkin,bildiğin kadar zor,vefan kadar nankör,sevdiğin kadar sevgisiz,inceliğin kadar kaba,,nasıl birşey bu????

Onu beklemeyi ne zaman bırakacaksın? -Geldiği gün

Üç günlük dünyanın üçünçü gününe , gelmiş gibiyim :/

Sevgili facebook, tanıyor olabileceğim gereksiz insanları göstereceğine, tanışabileceğimiz yalnız insanları göstersen çoh sevaba girersin yeminle :))

Bu "Aşkım" kim ya. Herkesin telefonuna kayıtlı bi bende yokk :))

Araba motorsuz, yumurta tuzsuz, gökyüzü kuşsuz, ağaç susuz, fatmagül suçsuz bende sensiz olamam ♥

En Komik Facebook Duvar Yazıları ve Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en komik facebook yazıları

en komik facebook yazıları

En komik face yazıları var mı arkadaşlarım. Facebook da kullanacağım. Herkese selamlar.
  2. Facebook Duvar Sözleri Duvar Yazıları

Facebook Duvar Sözleri Duvar Yazıları

Duvar Yazıları Facebook Facebook Duvar Sözleri Duvar Yazıları Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Facebook duvarınızda arkadaşlarınızla paylaşlacağınız çok gü
  3. Facebook Komik Duvar Yazıları

Facebook Komik Duvar Yazıları

Facebook Komik Duvar Yazıları paylaşır mısınız bu sayfadan ama lütfen hem yeni olsun hemde çok komik olsun :)
  4. Facebook Duvar Yazıları Komik

Facebook Duvar Yazıları Komik

Facebook Komik Duvar Yazıları Facebook Duvar Yazıları Komik Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Facebook duvarınızda yazacağınız komik duvar yazılarını sizlerle ve ilgili tüm misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. Facebook Komik Duvar Yazıları ,Face Komik yazılar,Komik Duvar Yazıları Sevmek çay, sevilmek şeker, bizim gibi gariban çayı şekersiz içer ! Erkekler limona benzer; yedikçe...
  5. En Güzel Facebook Duvar Yazıları

En Güzel Facebook Duvar Yazıları

Facebook Duvar Yazıları, En Güzel Facebook Duvar Yazıları, Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Facebook duvarında güzel bir yazı yazmak isteyen tüm üyelerimizi ve misafirlerimizi düşündük ve sizlere çok güzel Facebook duvar yazıları sunmak istedik. -Soru çözerken altta cevap anahtarında cevabı görüp görmemezlikten gelerek kendimizi kandırmayı öğrendik biz. -İsviçreli bilim...

Sayfayı Paylaş