gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

en komik geyik sözler !!!!!!!11

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

komik geyik sözler
    1. DüNYA DöNERMİŞ, AY İSE KöFTE
    2. Aç ayı oynamaz, yedek kulübesinde bekler

3. Adama komposto bizim lazada koyun postu gelince,bizimki heyecanla sorar: onunki niye sulu da benimki kıllı kıllı
    4. Adama sormuşlar karınızla ortak bir özelliğiniz var mı diye ? Demiş ki var aynı günde evlendik
    5. Adamın biri çölde susuz kalmış kristal kola bulmuş ama içememiş neden? cevap:kristal kolanın üstünde güvenle içiniz yazıyormuş adam güveni beklemiş
    6. Adamın biri etrafına çember çizmiş içinde devamlı hoplayıp zıplıyormuşNe yapıyormuş yani? - Kendi çapında eğleniyormuş
    7. Adamın biri intihar etmeye kalkmış vazgeçmiş diğeri de intihar etmeye kalmış vazgeçmiş
    8. Adamın biri omuyla yıkanmış maymuna dönmüş neden? Omuyla her şey ilk günkü gibi :
    9. Adamın biri sinemaya gitmiş önündeki adama burası boş mu demiş adamda hayır siemens demiş

10. Adamın biri varmış, ikinci dönem düzeltmiş
    11. Adamın biri yolda giderken Ne Olmuş ? Düşmüş ölmüş
    12. Adamın biri yolda yürüyormuşkafasına BUDA heykeli düşmüşadamda BUDA MI gelecekti başıma demiş
    13. Adamın biri zeytin yemesine bayılırmış, zeytin yeğince bayılmış ama ayılamamış
    14. Adamın birinin kafasına selpak havlu düşmüş ölmüş neden? -çünkü onlar halka değil fil! :
    15. Adamın gözü dalmış, burnu yaprak adamın kafası kızmış, vücudu erkek
    16. Ağabey sakal bıraksam diyorum -Tamam be güzelim, şu köşeye bırakıver:
    17. Ağabey sen tüp bebek misin? Gaz kaçırıyorsun da
    18. ALKOLüMDE çOK FAZLA KAN VAR :
    19. Almanca biliyor mu lan? Her havuzun dibi aynı
    20. Almış eline bir çiçek sevecek sevmeyecek ulan inek çiçek nereden bilecek?
    21. ALTIN GİBİ çOCUKTU
    22. ARKADAŞIMIN BİRİ DüN TUVALETE DüŞMüŞ !öYLE İçAP ETMİŞTE
    23. ARKADAŞKEN KIZ SöYLER ERKEK DİNLER SöZLüYKEN ERKEK SöYLER KIZ DİNLER EVLİYKEN İKİSİ DE SöYLER MAHALLE DİNLER
    24. ARTIK ARAMA BENİ sesini duymaktansa kendimi yakarım Yüzünü görmektense kendimi asarım ölürsem kabrime gelip toprak atma O küreğin suratına çarparım
    25. Aşk bir elma şekeridir yalarsın yalarsın sonunda elinde sapı kalır
    26. Aşk bir futbol topuna benzer uzaklaşınca peşinden koşarsın, yanına geldiğin dede tekme atarsın,
    27. AŞK BİR PENCEREDİR AçAN HAVALANIR; AçMAYAN EVDE KALIR
    28. ASK BİR SUDUR İç İç KUDUR
    29. Aşk bir turşu suyudur, içenin midesi bulanır, içmeyenin ağzı sulanır
    30. Aşk Kızın kalbinde, Erkeğin arka cebinde bulunur
    31. Aşk sudur iç iç kudu
    32. AŞKIMI LEKELEME çAMAŞIR SUYUNA ZAM GELDI :
    33. Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim, Balık olurdum
    34. ATEŞLİ BAKIŞLARIN KİRPİKLERİMİ YAKTI
    35. Atla gel hemen -at yok taksiyle gelsem?
    36. AY OLMAK İSTERDİM GECENİ AYDINLATMAK İçİNSEVGİ OLMAK İSTERDİM KALBİNE GİRMEK İçİNKUŞ OLMAK ISTERDİM KANATLANIP KAFANA KONMAK İçİN!!
    37. Ay üstüme iyilik sağlıkaltıma kötülük hastalık
    38. Ayakkabılarınız sıkıyorsa daha neşeli ayakkabılar alın
    39. Az veren candan çok veren maldan
    40. Babama değerimi sordum dünyalar kadar dedi, dünyanın değerini sordum beş para etmez dedi
    41. Baka baka aşık olunsaydı, öküz trene çoktan aşık olmuştu
    42. Bakanlar Kurulunun Aldığı Kararla Hamilelik altı aya İndirilmiştir!
    43. Bakmakla örenilseydi Köpekler kasap olurdu
    44. Balık esir olunca ne olur tabi ki Balıkesir olur

en komik geyik sözler !!!!!!!11 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en komik geyik mesajları

en komik geyik mesajları

Pire itte, cep telefonu yiğitte bulunur. Yiğidin cep telefonu meydandadır. Alışmadık cepte telefon durmaz. Ey cep telefonlu Türk Gençliği... Arsızın yüzüne tükürmüşler,"Kapsama alanı dışındayım" demiş. İnsani dert, cep telefonunu kart oldurur. Bir cep telefonlu Türk dünyaya bedeldir. At olur meydan kalır, yiğit olur cep telefonu kalır. Boşboğazı cehenneme atmışlar,...
  2. En Komik Sabri Geyikleri

En Komik Sabri Geyikleri

En Komik Sabri Geyikleri - En Komik Sabri resimleri - Sabri Sarıoğlu geyikleri var mı sizin sitenizde? Kızlar Sabri Sarıoğlu'nun komik hallerini ve geyiklerini rica ediyorum sizden :)
  3. Geyik Sözler

Geyik Sözler

Geyik Sözler istiyorum sizden kızlar lütfen bana komik Geyik Sözler yazın.
  4. En Komiğinden Geyik Mesajlar Sözler Burada !

En Komiğinden Geyik Mesajlar Sözler Burada !

Geyik Sözler Geyik Mesajlar Arkadaşınıza şaka yapmak, gırgır geçmek ve biraz eğlenmek mi istiyorsunuz, o halde az sonra paylaşacağımız geyik mesajlar, tam da size göre :) Alın elinize telefonunuzu en geyik mesajlar listemizden en komik olanını seçin ve arkadaşınıza gönderin .. :D:D Arsızın yüzüne tükürmüşler,”Kapsama alanı dışındayım” demiş. İnsani dert, cep telefonunu kart oldurur. Bir...
  5. En Komik Facebook Duvar Yazıları ve Sözleri

En Komik Facebook Duvar Yazıları ve Sözleri

komik facebook sözleri komik facebook duvar yazıları komik sözler facebook Facebook sayfanız da yada profiliniz de sevdiklerinizle en komik sözleri paylaşmak ve onların yüzün de bir tebessüm yaratmak isterseniz sizlere en yeni facebook 2013 komik duvar yazılarını paylaşıyoruz. Benim de her lafa verilecek bir cevabım var ama o cevap aklıma olay anında değil de gece yatağıma yattığımda...

Sayfayı Paylaş