gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Komik Komik Polis Anonsları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Komik Polis Sözleri, En Komik Komik Polis Anonsları,

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda biraz gülelim ve güldürelim istedik ve sizlere bir misafirimizinde isteği üzerine komik polis anonslarını sunmak istedik.

- Başka bir anons: Şoförün biri trafik sıkışıkken park yasağı olan yere direksiyonu kırar ve durur. Polis, ´Beyaz Uno çek kardeşim park yasak´ gibilerinden bir anons yapar. Şoför, el kol hareketleri yardımıyla, ´Ağabey ekmek almaya geçiyorum, hemen çıkacağım´ der. Yarım saat kadar sonra elini, kolunu sallaya sallaya çıkınca polis anonsu, ´Beyaz Uno, ekmek nerde?´

- Başka bir anons: Olay Çankaya´da geçiyor. Ankara´da patates, soğan satan, megafonlu bir kamyonet. Polis anons yapıyor, ´06 MN 1945 ilerleeeeeee´ Kamyonetin megafonundan cevap gelir, ´Anlaşıldı tamaaam´

-Göztepe Soyak Sitesi´nin önünden yürüyorum. Birden polis bir BMW´yi durdurdu. Polislerden biri indi, diğeri de içeriden bakıyor. Ben de yana döndüm bakıyorum öyle, enteresan geldi. Adam sarhoştu, biraz bakayım eğlenirim diye düşündüm. İçerideki polis birden megafonla ´önüne dön, kendi tipine bak seni soytarı´ dedi.

-Kurban Bayramında, kurbanlık bir dana ipini koparıp kaçar.
    45:36- Merkez; vatandaşın beyanına göre, orta kilolu, kara renkli, boynuzlu bir tosun kaçmış.
    Merkez- Anlaşıldı. İstasyonlar not alın. 10 dakika önce, il merkezinde kaybolan tosunun eşgalini veriyorum.

-38:10- Merkez
    Dinliyorum efendim.
    Şu an nerede bulunuyorsunuz?
    Tam arkanızdayım efendim.

-Merkez-45:55, malum yerde misiniz?
    Merkez, malum yerden, malum yere seyir halindeyiz.
    (Bir süre sonra) Merkez, malum yerden, malum yere intikal ettik. Malum şahsı, malum yerde gördük. Malum şahıs, malum şekilde duruyor.
    45:55- Hangi malum şahıstan bahsediyorsunuz?

-oför: Müdürüm, araç intikal etsin mi?
    - Müdür: Etsin, ama içinde şoförü de olsun.

* Merkez: Camide son durum nedir?
    - 4536: Cenazeler mezarlığa seyir halinde

En Komik Komik Polis Anonsları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. enlerin komikleri

enlerin komikleri

♥ İstediğinizi söyleyin emniyettesiniz" dediler, söyledik, EMNİYET'teyiz... ♥ Ayakkabının kalleşi ayağı arkadan vurur. ♥ Bekarlık canıma tak etti. Bende KIZ kulesini kaçırdım. ♥ Yeni yil iptal edildi. Çünkü eskisini buldular!.. ♥ Maliyeden yeni bi vergi daha ''duvar yazisi vergisi'' ♥ Şu araba benim olsun. 5 milyar borcum olsun. SATINCA ÖDERİM. ♥ Vatandaş çok BONKÖR. Krizlerin...
  2. komik anonslar

komik anonslar

İstanbul Kabataş-Yalova iskelesi : - Sayın yolcular, lütfen tek sıra halinde ilerleyelim..... - Alooo....kime diyorum!! İstanbul Eminönü - Beyazıt istikametindeki tramvay : - Sayın yolcular lütfen kapılara yaslanmayınız!!! Bir kaç dakika sonra: - Arkadaşım yaslanmayın diyoruz kapılara, ne var o kapılarda anlamadım ki? Kilyos'ta bir plaj. - Lütfen dikkat. Sayın...
  3. komik polisler

komik polisler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Komik anonslar..

Komik anonslar..

Bu anons sanli urfa'nin bir ilcesinde ilce merkezine dikilen fidanlarin ertesi gün kirilmasindan dolayi belediye hoparlöründen yapilmisitir. „dikkat dikkat! belediyemizin diktigi agac fidanlarini kiran heyvansa zaten heyvandir. cocuksa heyvan cocugidir. eger büyükse hevyan ogli heyvandir." bagdat caddesinde bir polis arabasi; - fege sifiryirmidokuz... fege sifiryirmidokuz... parkedilir...
  5. Komik Polis Anonsları

Komik Polis Anonsları

Komik Polis Anonsları da paylaşırsanız sitenizde çok ama çok sevinirim arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş