gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

En Komik Nur Yerlitaş Capsleri

Konu, 'Komik Resimler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

en komik nur yerlitaş capsleri,en güzel nur yerlitaş capsleri,en beğenilen nur yerlitaş capsleri,nur yerlitaş capsleri Yerlitaş şunları söyledi: İlk kez yakınlarımın bana attıkları mesajlarla bu fotoğrafları gördüm. Biri ekrandaki görüntümü almış ve bu fotoğrafları yapmış. Çok güldüm. Atatürkün yanındaki hanımefendi yapmışlar, eşi yapmışlar beni, Fatih Terim yapmışlar çok gurur duydum.

EN ÇOK TİTANİKLİ OLANI BEĞENİYORUM!

En çok Titanik'li capsi beğendiğini söyleyen Yerlitaş "Bu fotoğrafları kim yapıyorsa onunla tanışmak istiyorum" dedi. İlber Ortaylı için yapılan fotoğraflara çok güldüğünü bu yüzden kendisinin de başına bu olayın geldiğini söyleyen Nur Yerlitaş "Her yerde benden bahsediyorlar, kendimi görüyorum, benim başka işlerim de var. Evime kapanıp telefonları açmama raddesine geldim" diye konuştu.
    131020141657331639673.jpg 18069_2662_13102014103308.jpg 18069_34826_13102014103310.jpg 18069_39886_13102014103309.jpg 18069_66476_13102014103313.jpg 131020141629286949212_2.jpg 18069_72050_13102014103311.jpg

2. ayça aydın

ayça aydın Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    :) çok komikler gerçekten

THESECRET bunu beğendi.
  3. mysterygizem

mysterygizem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu kadinin capslerine bayiliyorum cok guzel olmus

4. kapciasli

kapciasli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    :D eğlenceli gerçekten...

En Komik Nur Yerlitaş Capsleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. enlerin komikleri

enlerin komikleri

♥ İstediğinizi söyleyin emniyettesiniz" dediler, söyledik, EMNİYET'teyiz... ♥ Ayakkabının kalleşi ayağı arkadan vurur. ♥ Bekarlık canıma tak etti. Bende KIZ kulesini kaçırdım. ♥ Yeni yil iptal edildi. Çünkü eskisini buldular!.. ♥ Maliyeden yeni bi vergi daha ''duvar yazisi vergisi'' ♥ Şu araba benim olsun. 5 milyar borcum olsun. SATINCA ÖDERİM. ♥ Vatandaş çok BONKÖR. Krizlerin...
  2. Nur Yerlitaş Kimdir?

Nur Yerlitaş Kimdir?

nur yerlitaş nereli nur yerlitaş biyografi kimdir yerlitas kimdir nur yerlitaş, kimdir, hakkında bilgi, hayatı, röportajı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ekranların sevilen yarışması ''Bugün ne giysem?''in jüri üyelerinden biri Nur Yerlitaş.Kendisiyle yapılan bir röportajla,ünlü modacıyı tanıyalım.. Ünlülerin modacısı Nur Yerlitaş, ilginç bir...
  3. Nur Yerlitaş Yapımcıdan Öyle Bir Para İstedi ki !

Nur Yerlitaş Yapımcıdan Öyle Bir Para İstedi ki !

Gani Müjde’nin 15 yıl sonra çekeceği serinin ikinci filminde kraliçeyi oynaması için görüşülen Yerlitaş’ın istediği ücreti yapımcı Şükrü Avşar’ı kızdırdığı ortaya çıktı. Fatih Terim sıcak baktı Yerlitaş, Gürkan Uygun, Tolgahan Sayışman, Ufuk Özkan, Tuvana Türkay ve Gonca Vuslateri gibi kalabalık bir kadrosu olan film için 100 bin dolar yani yaklaşık 260 bin TL istedi. Rakamı duyan...
  4. Nur Yerlitaş Yarışmayı Bırakıyor mu ?

Nur Yerlitaş Yarışmayı Bırakıyor mu ?

nur yerlitaş işte benim stilime vedamı ediyor,nur yerlitaş öykü serterle kavgalımı,nur yerlitaş yarışmadan ayrılıyormu TV'8'deki 'İşte Benim Stlim' in renkli jüri üyesi Nur Yerlitaş'ın programdan ayrıldığı iddia edilmişti. Yerlitaş, Instagram sayfasına " Bazen alışmış gibi yapıyorum. Sonra bakıyorum hallerine . Bana daha ne kadar kinlenecek diye. Neyse az kaldı, her şey bitiyor. Ben...

Sayfayı Paylaş