gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

En Kötü Kopya Filmler

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

İnternet şirketi AOL bugüne kadar yapılan en kötü kopya filmleri belirledi. Şirketin internet sitesinde "Komik videolar" arasında yer alan bölümde "Orijinallerinden kopyalanan en ucuz ve en komik filmler" tanıtılıyor. Top 10’da Hint ve Japon filmlerinin yanı sıra üç de Türk yapımı yer alıyor. En kötü filmler arasında "Dünyayı Kurtaran Adam", "Turist Ömer Uzayda" ve "Sinderella Kül Kedisi" adlı üç Türk filmi bulunuyor. Günde milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilen şirketin sitesinde özellikle "Uzay Yolu’nun (Star Trek) Türkçe versiyonu" yorumu yapılarak Sadri Alışık’ın başrolde oynadığı "Turist Ömer Uzayda" filminden uzun bir sahne gösteriliyor. Burada Mr. Spock tiplemesini canlandıran Türk oyuncuya dikkat çekilerek "Bu da Türk Mr. Spock" deniliyor. En ucuz ve en komik filmler arasında ayrıca Süperman ve James Bond filmlerinin Hint versiyonu da bulunuyor.

En Kötü Kopya Filmler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kopya

kopya

orta okuldaydım ve yazılımız vardı trafikten. önemli bi ders olmadığı için çalışmamıştım kopya çekerim diye düşünüyodum.trafikçininaslında matematşikçi ve iyi bi hoca olduğunu unutmuştum tabiki. neyse zil çaldı bende kopya olarak defteri kullanıcam ne akıl ama başka şey kalmamış gibi:)) hoca girdi yazılı başladı tam kopya çekerken yakalandım.hocabeni ayağa kaldırdı bi tokat çaktı. hocada...
  2. En Kötü Film Afişleri

En Kötü Film Afişleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kopya

Kopya

Daha 6. sınıftayken din kültürü dersinden kopya çekeceğiz karar verdik sınava girdik kitapları dizlerimizin üzerine koyduk hoca masanında oturuyo hiç kalkmıyo die bi güzel yazıyoz noktası virgülüne hoca birden ayagı kalktı o korkudan kitabı yere düşürdüm sonra görmesin die üzerine bastım hoca etrafımda bir iki dolandı sonra yanıma geldi ben titiriyorum korkudan sonra bana kitabın üzerine basma...
  4. Sinemaseverlerin seçtiği en kötü 100 film

Sinemaseverlerin seçtiği en kötü 100 film

Dünyanın en çok ziyaret edilen Film Veri Tabanı imdb.com en düşük oy ortalamasına sahip 100 filmi açıkladı. Listenin ilk sırasında Paris Hilton'un başrolünde oynadığı The Hottie and the Nottie bulunuyor. Imdb.com ziyaretçilerinin verdiği oylara dikkate alınarak "en düşük oy ortalamasına" sahip 100...
  5. 21.Yüzyılın 20 En Kötü Film Karakterleri Bakalım Kimlermiş ?

21.Yüzyılın 20 En Kötü Film Karakterleri Bakalım Kimlermiş ?

en kötü film karakterleri filmlerin kötü karakterleri Sevgili melekler, izlediğimiz filmlerde kötü karakterleri, canlandıran sanatçı ile bir tutar, sokakta görsek üstüne yürüyecek duruma geliriz bazen :D:D Aslında bu, o sanatçının rolünü en iyi şekilde yaptığı anlamına gelir ki, gerçekten alkışlanacak bir durumdur. Türk sinemasında da pek çok sanatçı kötü adam rolünü üstlenmiş içlerinden en...

Sayfayı Paylaş