gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

En Kral Msn Nickleri Burda

Konu, 'msn nickleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

en kral msn nickleri kral msn nickleri en nickler aşk nickler Kac paraysa saadet..sat kendını gaflet....
    *DaHa BoYuN bi karış Beyfendi OLmaYa çalışş..PeşiMde DoLaşma OtuR DeRsİNe Çalış ....!!!

*HeR Söze VeReceK CEvABım VaR...Ama bi Söze BaKaRım Söz mü die BirDe SöyleyeNe BakaRım Adam mı die...!!!

* Bizde BiliRdik SevgiLiye PıRLanTa ALmaSını...Ama DosTlarımız Açtı Yedİk içtİk PıRLanta PaRaSıNı....!!!

*Há¥áT ¥íÑé...; qíRí$, qéLí$mé, SoNuÇ.. qírí$ ; ÑéDéѧíZ... qéLí$Mé ; úMíT§íZ...§oÑuÇ ; GéRéK§íZ/

*a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtaç étmés!n.. '

*HaYaTTa HiC SeVMe SeVeRSeNDe BeLLi EtMe CüNKü SeVeN SeViLMeZ SeViLeNDe KiYMeT BiLMeZ

*aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN

*''''Gel KaLBiMDe YaŞa KiRa iSTeMeM''''

*Benİm NedeNLerİm Senin NedenLerin...

*kimisi kırdı umudu.. lakin kiminin sahip olduğu tek şey oydu...

ҳ̸Ҳ̸ҳ нιç кιмѕєує нαкєттιğιη∂єη ƒαzℓα ∂єğєя νєямє уα σηυ кαувє∂єяѕιη уα ∂α кєη∂ιηι мαнνє∂єяѕιη ҳ̸Ҳ̸ҳ.

*sEn bEnİm fArkImI fARkeTmeDiN AmA ArTıK FaRKeTseNde faRKeTMeZ ÇüNkü BeNiM FaRKımı FaRKeDeNLeR SeNdEn Çok FaRKLı...!!!

*çéKiNMé éSKiC! iÇéRi ßuYuR ßuRaDa ßiR aŞKıN aTéŞi uYuR ßaKTıKÇa iÇiMiN YaNgıNı ßüYüR aL qöTüR éSKiCi ToPLa Né VaRSa ..

*Вιяâkмâk ỌkâDâя kоℓâỳмι Ŝєпι ŜєωDιkтєп Sọпяâ

*< .. > ßi gün KabALık ederSem.. haberSizce Cekip Gidersem... yaNLızLığım Size ! emaneT

*B¡ттім Tüкэиdім Aятικ● Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа , GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ???«

FAy hattı çizdin kalbime,Enkazlar bıraktın üzerimde !Kalbimde artçılar devam etmekte,Özlemektesin aşkım
    8.4 şiddetinde...

Benim gözümde bir hiçsin artık, Nefretim aşkımı aştı bu gece

İstersem bir adamı beyde yaparım, paşada. ve istersem bir adama dünyayı zindanda ederim. Biz nabza göre şerbet verenlerdeniz. Laf kulağıma gelirse, laf getirenin kulağını keser, lafı çıkartana yediririm..

Ben sön sözümü söylersem eğer geri dönüşü yoktur senin gibi şerefsizlere kahpeler çoktur!

Sen geceyi bana bela ettin...Bense sana olan herşeye lanet ettim

akLım aLmıyor senden geriSini.. Bir sen varSın birDe sevdan..

ya kaBuLLeniR ßuRda kaLırsIn yaDa aRqanI döneR yoL aLırsıN..

тαятιѕмαуι вιℓмєуєηℓєя кανgα є∂єяℓєя

Bana dünya yuvarlaktır dedin, dediğin doğruysa neden geri dönmedin?

İçine deRt oLacak bu sana son baKışımMm

Varlığın 5 Para Eder mi Ki Yokluğun Beni Acıtsın...

Usulca sancısını çekiyorum ayrılığın. Aynı zamanda özlüyorum, özlerken unutmaya çalışıyorum, unutamıyorum! UNUTAMIYORUM

Kaybettiklerime saydım sevgini. Kaybettiklerime saydım, gözlerini. Affedemem, affedemem birtanem, anla beni.

anılcak bir 'adın'bile yok

üserinde isminin yasıLı øLduqu ßi mesAr ta$ıım ßen..!!

GöZlrİmE BaKaMıYoRsAn SeNiN İçİn YuMaRiM KaRaNlİĞa AcI vErİyOrSa GöZlErİmİ SuStUrUm DaİmA AkAn YaŞlaRI

Orda Bir Bahçe Var Bahçenin İçinde Gül Gülün Rengi Kırmızı Sensin ''KALBİMİN HIRSIZI''

aşk futbol topuna benzer önce tekmeyi atarsın sonra peşinden koşarsındalga

geçerim ama kırmam! ciddiye alırım ama kapılmam! huzur veririm ama söz veremem! sahip olurum ama asla ait olmam!!!

Ta$ oLsan diLe geLirdin.! İ$te öLe sewmi$tm.. Susacak kadar biLe yanımda deiLmi$sin, Geç Fark ettim...

[NeFrEtE sEwGiDeN dAa COq GüwEnİrİm...çÜnKü nEfReTiN SaHtEsİ olmas..!]

Sokaktayım, kimsesiz bir sokak ortasında; Yürüyorum, arkama bakmadan yürüyorum.

İn cin uykuda, yalnız iki yoldaş uyanık; Biri benim, biri de serseri kaldırımlar

Anlatmaya kelimeler yetmez.. her şey bitmiş anlamını yitirmi ...

Adaletsiz koca dünya yine olan bana oldu, Aşk ateşi yar acısı dönüp durup beni vurdu !

Yalan sözler gülüşlere kandım gittin ellere, Kim bilir kaç senelerce yanar durur bu içinde ...

Senin gibi beni kimse sevmedi.. Bekledim Gittiğin günden beri..

Ölümüne sevsem bile.. Güle Güle

Bilki kolay değil ağlamamak, inan çok zor dayanmak

Sil göz yaşlarını inan değmez bu aşka, Nasıl olsa bitecekti eninde sonunda

Şimdi kapıdan gireceğini hayal ediyordum, bana güleceğini. Sonra kızıyorum kendime, giden sen değil miydin en önde

Zaman yaşamakla başlar, Yaşamak zamanla biter...

Olsun varsın ah cekinme, sen yine yalanlar soyle, yürek; paramparca zaten, dert degil

Kandım yanıldım, belki de yüzbin kere. Ah ayıplandım, vazgecmedım ben yıne

Yazıklar olsun sana, Lanet olsun bana! Nasıl olurda seni hâlâ seviyorum..

Seni seviyorum, seviyorum, seni seviyorum, Sen sevmesen bile, Seviyorum, seni seviyorum, İstemesen bile

Sen kapimi calmasanda, Düslerimle kalmasanda, Bir gülüsün yeter bana, Yeterki sen mutsuz olma

Ben bu askla kavrulsamda, Bu yanginda kül olsamda, Aska doydum nasil olsa, Sen mutlu ol yeter bana.
    > Tek seni sevdim!

> Uğruna öLmekse sevgimin kanıtı, vuR bıçağı acıtmaz canımı!

> beRtaraF ettim aşkını, seni hiç sevmiyorum!

> 4d4m g1b1 4d4m

> Hayat yaşanmaya değer, sevgi acıya değer, aşk herşeye değer!

> Oyun bitti, kim verecek hesabını ?> Hayat çok monoton, 24 saat sen!
    Varlık ruhu terk eder gözüm gözünden ayrılınca

Hayat £manetse ßirakytiĞin Y£rd£yİz..hayat Oyunsa Kralini Oynariz...hayat Sevmekse ÖlÜmÜn£ S£v£rİz.

Sevmek yarı ölmektir, Böyle demiştin giderken.. Her gün ölüyor insan, Hatırlayınca!

> aĞıT öNümDe KaLeM eLİmDE, DuYgULaR kALpTE DüşüNcElEr YazIdA, Ay gÖkYüZÜnDe YılDıZ LaR dAHa öTEde, tAnRI yUKarIda KullAr AşAğIda , eN zoRuDa cANıM SEn OrDa Ben bUrdA

> N'olurdu bir yaprağın daha olsa bak sevmiyor beni işte hain papatya..

> Adı anıldığında işte dostum dedim!. Adım anıldığında tanımam dedi!
    > HER SEVEN ADSIZ BİR KAHRAMANDIR ASLINDA VE İNSAN SEVEBİLDİĞİ KADAR İNSANDIR..

> .! Herkes yalan ki biz mi gerçek olalım !.

> BENIM KALP ATSLARIM KANKA ~√V''^√~√V^√V'^~----------
    > İçin güneşlerle dolu doluydu, Önce gözlerine gelirdi bahar...

> Birini sevmişsindir geçen yıllarda, Açık bir yara gibidir hala, Hala çok özlersin onu ağlayamazsın...
    Ask bir muz kabugudur , dikkat etmezsen ayagin degil , hayatin kayar...!

Damsız da girilir.

Sene 1865'di. Elektrik yoktu, mum ışığında MSN'de muhabbet ediyorduk.

Adamın birinin evi yanmış, odaları düz.

O kadar fakirdiler ki hergün çeyrek öküz yiyorlardı.

Adamın biri kızmış ama ispat edememiş.

Tüneli kaçmak için mi kazdınız? ( Reha Muhtar )

/ DöN! NasıL KimLE NerdeyseN.. DöN! ßenİ ßiraZ SevdiyseN ../

-- LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM

OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN! Siliyor Dünlerimi Yine Aşk ..

ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni...DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK..

ßu kadar kaLpsiz oLamazsın.. ama YanLış YoLdasın ...!

% - YaLnızıM ELmA ŞekeriM SensiN ßeniM TeK NefesiM..- %

Gün gelir için yanar.. ELin Gider Mektuplara.. GüN GeliR ßeni AnarsıN GözüN DalaR UzaklarA..

[- - SatanisT KeseN PsikopaT Kedİ - -]

Vurdun gittin insafsız hiçmi için yanmıyor ..! =(

=- O ArtıK BuZ KaLpLi =( Ne yapthıysam Erimedi ..-=

GitmedeN Şunu KaLbinE YaZ ÇiçeğiM.. -> Kimseyi Sevemem ArtıK..!

ßasiTLEr iftira EdeR ! / AcizLeR ŞikayeT EdeR.! / AsiLLEr De İdare EdeR..!

RüzgaR Aşkımı Kucağına ALsa DağLarı TepeLeri Aşsa SaçLarına ULaşsa..

CanıN ÇıksıN İnsafsıZ.. Beni VurduN ZamansıZ..!

KiM ßiLeßiLir AşkI AşktaN ÖLenE KadaR..

Her YağmuR YağdığındA GözLeriN Hep AkLımdA.. Adını Ne Zaman Ansam YağmuR YağaR BuraLara..

AvriL'in de Dediği Gibi --> [ Don'T TeLL Me..]

- 2sohßeT AraLı Bizim MesafemiZ { 0 Derece } [​IMG] -

Love İs NoThinG..

Maybe one Day..

[ - - SatanisT KeseN PsikopaT Kedİ -- ]

SusuN ..! / KonuşmayıN / / Don'T SpeaK / DIDIDI yapmayın be! yeter!

Ya Sev Ya Terket Ama AsLa ALdatma..! ( Yoksa...)

NicK Şuan MeşguL..

- Geçer Demek İnan Zor Çünkü Aşk Senin Adın...

- Bir GözLerim Wardı GözyaŞım KaLdı.. Son İLacım Wardı O da Sensiz KaLdı..Bitti Yüreğimde Acısı KaLdı..

2. utkucan

utkucan Forum Okuru

kader ,
    sana birgülverdim kokla ama bayılma sana içkiversim iç ama sarhoş alma sana gönlümü verdim sev ama aldatma

Son düzenleme: 6 Kasım 2010
En Kral Msn Nickleri Burda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel nickler burda!

en güzel nickler burda!

en güzel nickler en güzel nickler burda burada burda kendi halinde Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T.. *Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!! *dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq...
  2. en yeni msn nickleri

en yeni msn nickleri

en yeni msn nickleri msn nickler en yeni nickler nickleri nikileri 1 gιяℓ, 1 ¢яу нєєууσσσ α∂αмıм тнιѕ ιѕ му ѕтуℓє… düşüмdє isтαивuluи dörт вir yαиı sєиiиlє кαplı vєвαlı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duygulαr. нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєlєяiи вüтüи αyиαlαя sєиi gösтєяiyoя…yα dα sєиsizliк göяdüğüм… αииє вєи мαиyαк olduм yαlиız; sєиiи єliиdє solαcαкsαм кopαr вєиi...
  3. En iyi msn nickleri

En iyi msn nickleri

*Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir. *Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur. *Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o’dur. *bela, kişinin sevdiklerinden gelir. *HERGÜN SENİ DÜŞÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERİYOR BANA BİLİRMİSİN..BİR GÜN...
  4. En kral nickler

En kral nickler

kral nickler 2011 en kral nickler 2011 en kral msn nickleri, nickler, yeni, 2011, sözleri, arayan arkadaşalr aradığınız nickler burada "Msn nickim en kralı olsun istiyorum" diyenler, işte size en kral msn nickleri Melek'ler:) After this,I don’t wanna see stupid boys !!!!! Oh Boy,Are You Man Enough For Me ?? Bende Mecnun’dan füzun aşıklık istidadı var Aşık-ı sadık benem...
  5. 2012 Msn nickleri en güzelleri

2012 Msn nickleri en güzelleri

2012 msn nickleri, en güzelleri, en yeni ve dahası burada arkadaşlar Alışılagelmiş msn nicklerinden sıkıldınız mı? O halde sizlere 2012 yılının msn nicklerini sunuyor ve bu nicklere bayılacaksınız diyoruz Melek'ler:) Her genç dışardan eve girip aynaya baktığında "Bütün gün böyle mi göründüm !?" sendromunu yaşar. Benim babam toyata gibi adam' diyen çocuk babasına babalar...

Sayfayı Paylaş