gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

En Kral Sözler 2012

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2012 Kral Sözler Alemdeki En Kral Sözler

Vurucu mu vurucu , delici mi delici, birbirinden kral sözler geliyor melekler :D:D

Gözlerine Bakınca Gördüm Kendimi, Kendime Bakınca Gördüm Gözlerindeki Sevgiyi…

Seni Dün Gece Rüyaralarımda Gördüm Bu Gece iSe hayallerimde yaşatacağım…

Siyahım Matemine Kapılsada hayatım, Siyahlıklar içinde Benim hayatım…

Biz Sevdikmi Namusumuz Gibi Severiz Şerefimiz Gibi Koruruz…

Bizim Sevgilerimiz Yalan Değildir Sevdikmi Kral Gibi Severiz, Sevdiğimiz için öLürsek Şiirlerimizke Gömülürüz…

Sevdiğimin Yanında Bulurum Kendimi, Aşkım için Olurm Deli, Ne Kral Dinlerim Ne Deli, Hepsi Seyir eder Sevgimi…

Biz yere Düşen Sevgilerimizi Topladık yeniden Sevmek istedik, Bu Alemde En Kral Sevgi Bizimdir Aşmkımız hep Ebedi…

Sevgilere Yüreğimi Kapadım Artık Gönlüm Olmuş Tarumar Ben Olmuşum Derbeder, Sevmemki Artık kimseyi O benden Gitti Gideli..

Cezaevi Oldu Yuvamız Sevdalıyız Aşkımız için Yatarız…

Alkol Damarlarımda Gezerken Sigara Ciğrelerimi inletirken, Yalnızca Sevdanın Acısını Çektim içimde…

Delikanlı Gibi Seven Adama Yoktur Kural da Kral da , Light Gibi Seven Adama Vardır Kural da Kral da…

Biz Sokaklarda Koşmayı Öğrendik Gülüm, Ekmek Parası için Savaşmayı Öğrendik, Sevgimiz için Cinayetleri Ezberledik…

Biz Hayatı tesbih taşlarının Arasında Elimizden geçirdik Gülüm, Bize Koymaz EN Kral öLüm…!!!

Gözlerine baktıkça ağlasada gözlerim Ağlamak içinde olsa gözlerini özledim

Bir kar tanesi kadar beyaz ol ama ; onun kadar soğuk olma bitanem…

ѕєνєη ιηѕαη gιтмєуι вιℓє gєçιямєz αкℓıη∂αη..gι∂єη ιηѕαη ѕєνмємιşтιя вєη вυηυ öğяєη∂ιм вαвαм∂αη…вαкѕαηα gι∂ιуσя ѕєηι ѕєνιуσяυм ∂ιуєη ιηѕαη….

Sen benden ayrılmaya karar verecek kadar küçüldüysen Ben senin uğrunda ölümü göze alacak kadar büyüdüm demektir…

Kimine göre adamız, kimine göre yalanız. Hepiniz rahat olun biz adamına göre muamele yaparız…

En Kral Sözler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kral SÖzler

Kral SÖzler

kral sözler kral sözler 2011 en 2011 Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevgimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi? » Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir.. » Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın...
  2. En kral sözler

En kral sözler

en kral sözler kral sözler facebook atar gider atar atarlı giderli Bir nefes çektim cigaradan son birkez baktım hayata Bitsin artık herşey tamam gidiyorum elveda dünya GencLigimizi Yakanlara Sevdgimizi eLimizden aLanLara KoLlmuza Jilet attıranLara, isyanım ALLah'a DeğiL Tüm ALLaH’SızLara… hayat kovaLadığın yoLLarda çiziLmiş oLsa biLe bu yoLLardan birini seçeceksin, seçtiğin yoLda öLüm oLsa...
  3. 2012 En Baba Kapak Sözler

2012 En Baba Kapak Sözler

kapak sözler kapak sözleri en sözler yapan laflar kapak sözler nickler burada ALEMIN DERDI BEN OLMUSUM DEMEKKI ZAMANINDA COK KOYMUSUM ELALEM CUZDANINI KOYAR BEN YUREGIMI KOYDUM BEN BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM konu$acaksan öyLe ßir Konu$ki Inanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe 0ßir Gitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda...
  4. En Baba Sözler 2012

En Baba Sözler 2012

en baba sözler baba sözler 2012 en baba kapak sözler 2012 Karşınızdakini tam canevinden vuracak, iğneli mi iğneli, biraz da esprili en baba kapak sözler burada melekler :) konu$acaksan öyLe ßir Konu$ki Inanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe ßir Gitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda GitSende AğLatsanda Seni ¬Yüreğimde Yaşatayim KiMSe...
  5. Kral Sözler

Kral Sözler

Kral Sözler Selam millet Kral Sözler var mı sizin sitelerinizde yoksa paylaşın varsa benimle paylaşın :) Emrivaki demeyin ricamdır ablalarım :D

Sayfayı Paylaş