gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

En küçük USB bellek

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

En küçük USB bellek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünya'nın En Küçük Atı

Dünya'nın En Küçük Atı

küçük atlar atlar kaç kilodur dünyanın en kilolu hayvanı dünyanınengüzelatı ABD’de bir çiftlikte doğan Thumbelina, 43 santimetre boyuyla dünyanın en küçük atı olarak Guinness rekorlar kitabına girdi. 5 yaşındaki kısrak bundan daha fazla büyümeyecek. Minyatür gösteri atı yetiştiren çiftlikte dünyaya gelen Thumbelina bir kovanın üzerinden bile zorla atlayabiliyor. 50 kg...
  2. dünyain en küçük hayvanları

dünyain en küçük hayvanları

.................................................. ..............
  3. En küçük en manzaralı şehir

En küçük en manzaralı şehir

Fransa'nın kuzeyinde Manche kıyısında 700'lü yıllardan kalma tarihi şehir denizle çevrili kayaların üzerinde duruyor. Fransa'nın en çok turist çeken yerlerinden birisidir. Denizin gelgit olayı neticesinde Mont Saint Michel adlı bu kayalık bazen bir yarım ada bazende tam ada şeklini alır. Etekleri kumsal olan bu kaya tepeye ilk manastır 1017 yılında yapılmıştır. Manastır 1144 yılında yapılan...
  4. Dünyadaki En Küçük Köpek

Dünyadaki En Küçük Köpek

küçük köpekler en küçük köpekler dünyanın en köpeği dünyanın köpekleri köpek Dünyanın En Küçük Köpeği.
  5. En küçük üyeniz

En küçük üyeniz

Merhaba ben duygu 14 yaşındayım sakarya'da yaşıyorum ve sanırım en küçük üyenizim:D,Bu sitede saç ve güzellik sırları gördüm ve etkliendim ve üye oldum.:)

Sayfayı Paylaş