gebe
  1. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

en manalı msj buraya

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında mavi_kelebek tarafından paylaşıldı.

arkadaslar malum sevgılıler gunu yaklasıyo sevgılısıne askına kocalarımıza en güzel msj yazıp paylasalım en güzel msj kım yazıcak bakalım ben bı kac tane yazıyım -Bir gece ay bana sordu. NEDEN seni ağlatan biriyle berabersin. Aya baktım ve dedimki sen hiç gökyüzünden vazgeçebilirmisin… - Aşk yoluna seninle başladı bu gönül sensiz devam edemez -Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş. -Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek,gündüzleri görebilmek marifet, sevmek önemli değil, yıllarca vazgeçememek marifet! evt sızınde burda paylasmak ıstedıgı msjlar varsa yorumlarınızı beklıyoruz

ece naz bunu beğendi.
  2. ece naz

ece naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    133
    Ödül Puanları:
    0
    sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin senli günlerle takas ediyorum... yoklugun diye birşey yok bende ben seni sonsuzluk kada çok çook ama çooooook seviyorummmmmm......

3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek,seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek.

4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

Ya Sözlerin Aklımda, Ya Da Aklım Adında, Ya Hayalin Karşımda, Ya Da Sesin Kulağımda, Ya Ben Çıldırıyorum, Ya da Çok Özlüyorum, Ya Özlemek Çok Güzel, Yada Özlenen Çok ÖZEL...

5. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz.. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir, sen yokken bile seninle olabilmektir..

6. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

Dünyanın en güzel şeyini sana vermek isterdim, Fakat seni sana nasıl verebilirim ki?

7. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?

8. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin...

ece naz bunu beğendi.
  9. ece naz

ece naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    133
    Ödül Puanları:
    0
    mavi melek bizden başka yazan yok galiba :)

10. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    yanlış yere konu acmışınız canım benim

en manalı msj buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özür msjları ve sözleri burada

özür msjları ve sözleri burada

özür msjları ♥ Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için... Özür dilerim seni orda beklettiğim için... Yaptığım her yanlış için özür dilerim. ♥ Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum. Çünkü; bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi. Ancak size karşı duygularım çok yoğun ve sizinle sıkça görüşmek isteğindeyim... Eğer...
  2. En güzel uzun manalı ve özlü sözler

En güzel uzun manalı ve özlü sözler

uzun güzel sözler manalı sözler uzun özlü uzun sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımıza özlü ve güzel sözler arayan herkese, birbirinden güzel anlamlı sözler sunuyor ve "bu sözler uzun olsun istiyorum" diyenler için de bu sözler uzun ve de çok güzel diyoruz :) Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz.. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir, sen...
  3. En Manalı Berat Kandili Mesajları Sevdikleriniz İçin ...

En Manalı Berat Kandili Mesajları Sevdikleriniz İçin ...

Berat Kandili ile İlgili Mesajlar Güzel Berat Kandili Mesajları Sevgili melekler, Berat Kandili yaklaşıyor. Dolayısıyla daha önce paylaştığımız Berat Kandili ibadetleri konumuzun ardından şimdi de Berat Kandili İle İlgili Mesajlar adlı konumuzla karşınızdayız. Sevdiklerinize o gece yollayabileceğiniz en güzel Berat Kandili mesajları , buyrun .. :) Gül bahçesine girenler gül olmasalar...
  4. Manalı Aşk Sözleri 2016

Manalı Aşk Sözleri 2016

Sosyal paylaşım ağları facebook, twitter gibi ortamlar da paylaşabileceğiniz gibi bunun yanında whatsapp, skype de beğendiğiniz sözleri sevdiklerinize ulaştırmak için manalı aşk sözleri arıyorsanız doğru sayfadasınız. Sizler için en güzel manadar aşk sözlerini bu konumuz da paylaşıyorum. Neydi o kurɑl? Sevince mi kɑybediyorduk? Kɑybedince mi seviyorduk? Gelmeyeceğini bile bile bekleyen sɑf...

Sayfayı Paylaş