gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

En Modern ve En Şık Duvar Dövmeleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

en şık dövmeler modern dövmeler duvar dövmeleri duvar dövmesi
    Başlıktan da anlaşılacağı gibi duvar dövmeleri getdim size :) Bir sürü çeşit var.

Duvar dövmeleri evimizin şıklığına daha çok şıklık katar. Kendi ruh halinizi veya kişiliğinizi yansıtan duvar motifler seçerseniz eviniz de daha huzurlu oturacağınıza eminim.

Düşünenler mutlaka ama mutlaka baksınlar konuya. :) Sadece çizgilerden oluşan, çiçek motifleri olan duvar dövmeleri mevcut. Ayrıca sıradışı bir dövme isteyenler için dövmeler de var. :)

Ben kendim için salona daha sadece ve çiçekli motifler isterdim. Ama evimin başka bir bölümüne sıradışı bir anlamı olan dövme isterdim. Ya siz meleklerim?

Nasıl güzeller değil mi?

2. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ayy hepsi çok güzel ya bende alıcm kendı evıme kıskandım:D emeğine sağlık sağol

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Bunları unutmuşum sanırım :dil::dil:

:piha:

Buldum ekleyeyim dedim :) Buyrun kızlar :)

En Modern ve En Şık Duvar Dövmeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En modern ve şık 2012 Erkek Saç Modelleri

En modern ve şık 2012 Erkek Saç Modelleri

Modern Erkek Saç Modelleri 2012 Erkek Saç Modelleri Merhaba Sevgili melek'ler, bu sayfamızda bir erkek misafirimizin "biz erkekleri neden düşünmüyor sunuz?" sorusu ve ricası üzerine 2012 erkek giyim modası konumuzu o misafirimize hatırlatarak düşündüğümüzü gösteriyor ve bizi ziyaret eden beylere özel modern ve çok şık 2012 erkek saç modelleri sunuyoruz. Buyrun beyler 2012 erkek...
  2. En Modern Dekoratif Duvar Boyaları

En Modern Dekoratif Duvar Boyaları

Dekoratif Duvar Boyaları Modern Duvar Boyaları Sıra dışı Duvar Boyaları 2014 Duvar dekorasyonu denildiği zaman her şeyden önce duvar boyası rengi ve deseni akla gelmektedir. Odalarınızda dekoratif değişiklikleri yaratmak istiyorsanız duvar boyası rengini değiştirerek bu isteğinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Duvar renginizi değiştirmek için yapacağınız araştırma sırasında son...
  3. En Şık ve Modern Yatak Odası Dekorasyonları 2014

En Şık ve Modern Yatak Odası Dekorasyonları 2014

yatak odası dekorasyonları, modern yatak odaları, 2014 yatak odası dekorasyonları Sevgili melekler, evlerin en mahrem bölümü olan yatak odaları, hem rahat bir uyku çekmemiz hem de gözümüze şık ve güzel görünmesi için dekorasyonuna son derece önem vermemiz gereken mekanlardır. Yeni evlenenler ve evini tekrar gözden geçirmek isteyenler için aşağıda paylaştığımız yatak odası dekorasyonları bu...
  4. En şık canvas duvar saatleri

En şık canvas duvar saatleri

en şık canvas duvar saatleri,yepyeni canvas duvar saatleri,en son tasarım canvas duvar satleri,en şık canvas duvar saatleri modelleri Günümüzün modası olan canvas duvar saatleri ev aksesuarların da fazlasıyla tercih ediliyor. Canvas duvar saatleri modelleri odalarınızda yarattığınız dekorasyonda sizlerin odalarınıza renk katmanıza yardımcı olacaktır.Bu modern ve şık dizayn saatler ile...
  5. En şık duvar dekorasyon önerilerinden bir demet

En şık duvar dekorasyon önerilerinden bir demet

Duvar dekorasyonları ev dekorasyonlarının en can alıcı noktalarıdır diyebiliriz. Bir oturma odasında ya da salonda en çok vakit geçirdiğimizi varsayarsak bu oda dekorasyonlarında dikkat çekiciliği elden bırakmayacak olan duvar dekorasyonlarını en dikkat çekici şekilde dekore etmeye özen gösteririz. Dekorasyonda zevkli tercihlerle tamamlanacak seçimlerde duvar tabakları, gösterişli şık duvar...

Sayfayı Paylaş