gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En muhteşem kısa sözler burada

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Muhteşem Sözler Muhteşem Sözler Kısa

Merhaba Sevgili Melek'ler, bizden muhteşem sözler isteyen bir misafirimizin ricasını yerine getiriyor ve sizlere ve bizi ziyaret eden misafirlerimize en güzel muhteşem sözleri aktarıyoruz.

Hz. ALi
    Ben AŞK'ın tefsiri isem; Sende Mealisin Ya Fatıma.

Hz. Ömer (r.a)
    Bizim en büyük şöhretimiz Müslümanlığımızdır.

Hz Mevlana
    Mevlanaya sormuşlar. Sevgili nasıl olmalı? Dayanılmaz olduğun zamanlarda bile sana dayanmalı...

A.France
    Az anlamak, ters anlamaktan iyidir.

Lichterberg
    Küçük hediyeler dostluk, büyük hediyeler sevgi meydana getirir.

A.J. Cronin
    Üzülmek, yarının sıkıntısından bir şey eksiltmez, sadece bugünün gücünü tüketir.

Mark Twain
    Her zaman doğruyu söyle; ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın.

Arap Atasözü
    Yiğit harpte, dost dertte, olgun adam hiddette belli olur.

Mark Twain
    Üzüntü kendi kendini giderir, ama mutluluğun tam zevkini çıkarmak için onu paylaşacağınız birinin olması gerekir.

Oscar Wilde
    Bir dostun üzüntüsüne herkes katılır, başarılarına ise ancak yüksek ruhlular sevinir.

Çin Atasözü
    Dostunun alnındaki sineği baltayla kovalama.

En muhteşem kısa sözler burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevmekle ilgili en güzel kısa sözler burada kızlar

Sevmekle ilgili en güzel kısa sözler burada kızlar

SEVMEK inanmaktır. Sevmek yaşamaktır. Sevdiğini kendisi gibi , kendisinden de çok duyumsamaktır. Sevmek sevdiği olmaktır. Sevmekte ikilikler kalkar, bir olmalara gidilir. İki ten, iki kalp, iki gönül yoktur sevgide. Tek bir kalp olunur, tek bir yürek olunur. Sevmek paylaşmaktır. Sevdiğiyle sevdiğini paylaşmaktır. Sevdiğiyle kalbini bölüşmektir. Ki tek kalp olunsun…. Sevgide son yoktur....
  2. En Fıstık Kısa Sözler 2012

En Fıstık Kısa Sözler 2012

2012 yılına özel kısa ve özlü sözleri sizlerle paylaşmak istiyoruz meleklerim. Sizlerdhe gerek twitterde gerekse facebookta gördüğünüz kısa ve anlamını çok beğendiğiniz özlü sözleri bu yazımızda paylaşabilirsiniz. ( misafir iseniz bile sayfanın en altından cevapla bölümünden gönderebilirsiniz. Kısa Sözler 2012 Bu saatten sonra sende fırtına bile kopsa; bende yaprak oynamaz.. Marifet degil...
  3. En Güzel KIsa Şirin Sözler

En Güzel KIsa Şirin Sözler

En Güzel Şirin Sözler Kısa Şirin Sözler Bizden şirin sözler isteyen misafirimizin isteğini yerine getirirken, siz sevgili melek'lerimize de yeni ve en güzel şirin sözleri aktarmak istedik. :) İşte kısa ve güzel şirin mi şirin sözler melek'ler. Çok Şirinsin Aşıkım Seninle Güzel Sözler Yazdım, Sözlerimin Adına Adını Yazdım, Hepsine Seni Anlattım… Beyaz Bir Güvercinin Kanat Çırpışındaki...
  4. En anlamlı kısa sözler paylaşırmısınız?

En anlamlı kısa sözler paylaşırmısınız?

Daha önce de yazdım cevapta verdiniz ama tekrar yazmak zorunda kalıyorum çünkü ''kısa'' sözler istiyorum destan değil!
  5. En güzel kısa ufak sözler ufak mesajlar burada

En güzel kısa ufak sözler ufak mesajlar burada

Ufak Sözler ve Mesajlar En Güzel Kısa Ufak Mesajlar Az önce sizlere http://www.meleklermekani.com/guzel-sozler-and-mesajlar/224101-almanlarin-unlu-atasozleri.html#post853506 paylaşımında bulunmuştuk. Şimdi ise yine bir misafirimizin ricası üzerine sizlerle en güzel kısa sözler paylaşımında bulunuyor ve bizden anlamlı ufak mesajlar isteyen tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz...

Sayfayı Paylaş