gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

en nefret ettiğiniz..

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

bu hayatta nefret ettiğim abdullah öcalan . gerçekten başka yokk canlarım inanın valla adam gecende rüyama bile girdi onu öldürmek istiyordum

2. bayan darsi

bayan darsi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    riyakarlık sahtekarlık

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum
    2 yüzlülük falan

4. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

kötülük.acımasızlık.düşüncesizlik.çaresizlik.iki yüzlülük.

en nefret ettiğiniz.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklerin Nefret Ettiği Kadınlar

Erkeklerin Nefret Ettiği Kadınlar

erkeklerin nefret ettiği kadınlar Erkekler kadınlara aşıktır. Kadınlara ulaşmanın yolu güzel görünmeye, iyi kokmaya ve güzel konuşmaya çalışmaktan geçer. Ancak henüz erkekler kadınlarla birlikte ve onlarsız yaşamayı başaramadı.. Çünkü erkeklere göre kadınlar hem mükemmeller hem de değiller.. Erkeklerin nefret ettikleri 10 kadın davranışı.. 1. Seksi silah olarak kullananlar İlişkilerde çoğu...
  2. Kadınların nefret ettiği erkek tipleri

Kadınların nefret ettiği erkek tipleri

donu gözüken ünlüler kadınların nefret ettiği erkekler iç çamaşırı görünenler kadınların nefret ettiği erkek tipleri donu görünenler Tavernacı sakalı, bombeli saç, göğüs kılı... Kadınlar erkeklerdeki bu ve benzeri 20 özellikten (!) nefret ediyor. Boxer dergisi, sessiz kalan kadınların tercümanı oldu, çoğunun sineye çektiği "kusur"lardan oluşan 20 maddelik listeyi yeni sayısında...
  3. telefonda en nefret ettiğiniz durum nedir?

telefonda en nefret ettiğiniz durum nedir?

evet arkadaşlar telefonda en çok neye kızarsınız ve neyden nefrete dersiniz??
  4. Kadınların Nefret Ettiği Saç Tipleri

Kadınların Nefret Ettiği Saç Tipleri

kadınların nefret ettiği erkek tipleri bombeli at kuyruğu Melekler sizde bu saç tiplerinden nefret ediyor musunuz?şahsen ben ediyorumda:D Saçlar bir erkeğin herşeyidir. Eğer görünüşünüze ve kadınların fikirlerine önem veriyorsanız bu saç tiplerini uygulamayın. Şahane saçların satın alınabilir olduğunu ünlüler senelerdir ispatladılar. Postişlerden veya garip saç parçalarından...
  5. kadınların duymaktan nefret ettiği şeyer..

kadınların duymaktan nefret ettiği şeyer..

sakalın çıkmış. pantolonunda kırmızı bir leke var. @2741221 ''sen biraz kilo mu aldın?'' sorusu ve bu soruyu ima eden cümle çeşitleri. @2741235 (bkz: emir kipi) kalçaların geniş ve bacakların kısa @2741258 hayatım galiba ben gene başlamadan boşaohşsşşşaalohhdım. @2741273 (bkz: hadi berbere gidip favorilerimizi düzelttirelim) @2741312 erkek kişiye sinirlenildiğinde erkek...

Sayfayı Paylaş