gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

En özel evlilik teklifleri

Konu, 'Kadınca' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

evlenme teklifi sözleri evlilik teklifi sözleri evlenme teklifleri en güzel ilginç teklifleri Ona çok özel bir şekilde evlenme teklif etmek istiyorsunuz. Birkaç orjinal öneri duymak ister misiniz?

Marjinal bir evlenme teklifi
    Kız arkadaşınızla birlikte yaptığınız bir spor varsa, örneğin birlikte dağ tırmanışı yapıyorsanız ya da dalıyorsanız birlikte bu sporu yaptığınız zaman evlenme teklifi etmek için uygun bir atmosfer yaratabilirsiniz. Örneğin dağın zirvesine ulaştığınızda ona ‘benimle evlen’ diyebilirsiniz.

Kendinizi videoya kaydedin
    Kamerayı kurup karşısına geçin ve sanki karşınızdaymış gibi ona olan hislerinizi anlatın. Konuşmanızı ‘benimle evlenir misin?’ sorusuyla bitirin. Emin olun bu çok hoşuna gidecektir.

Uçakta evlenme teklifi
    Uçakla birlikte bir yere seyahat ederken şöyle bir anons yapıldığını bir düşünsenize: ‘Şu an İstanbul üzerindeyiz ve 5 dakika sonra yere ineceğiz. Bu arada Aslı, Polat seninle evlenmek istiyor’.

Reklam panoları ne güne duruyor?
    Düşünsenize kız arkadaşınız işten eve dönerken evine en yakın reklam panosunun üzerinde şöyle bir yazıyla karşılaşıyor: ‘Aynur benimle evlenir misin?’

Sinema ekranından evlenme teklifi
    Beraber romantik bir film izlemeye gittiniz. Film başlamadan önce ekranda kocaman bir yazı beliriyor: ‘Hülya eşim olur musun?’

Sevgililer günü sürprizi
    Sevgililer gününde ona çiçek ve çikolata almak yerine ona en büyük armağanı aşkınızı sunmanın en güzel yolu ‘Benimle evlenir misin?’ sorusundan geçiyor. Kız arkadaşınız bu sorudan sonra bu sevgililer gününü asla unutmayacaktır.

Ahlaksız teklif
    Sevişmenizin en ateşli anında ona evlenme teklifi edebilirsiniz. Fiziksel olarak zirveye doğru yavaş yavaş ilerlerken ruhsal olarak da büyük bir tatmin yaşayacak ve bu anı ömrünün sonuna kadar unutmayacaktır.

Doğum günü hediyesi
    Ona doğum gününde evlenme teklif etmeye ne dersiniz? Tüm sevdiklerinin bulunduğu bir ortamda bu soruyu duymak inanın çok hoşuna gidecektir.

Radyodan evlenme teklifi
    Kız arkadaşınızın her gün belli bir saatte dinlediği bir radyo programı varsa o programın sunucusuyla daha önceden konuşup teklifi sizin yerinize dile getirmesini isteyebilirsiniz. O soruyu sorduktan sonra da canlı yayına bağlanarak bir kez de siz kız arkadaşınıza o özel soruyu sorabilirsiniz.

ßeLeN bunu beğendi.
  2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: En özel evlilik teklifleri
    Size edilen nasıldı? Ya da hangisini tercih edersiniz? :)

3. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    valla bizimki ani oldu o da telefonda etti

4. <3PirayeEda<3

<3PirayeEda<3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Uçakta evlenme teklifi
    Uçakla birlikte bir yere seyahat ederken şöyle bir anons yapıldığını bir düşünsenize: ‘Şu an İstanbul üzerindeyiz ve 5 dakika sonra yere ineceğiz. Bu arada Aslı, Polat seninle evlenmek istiyor’.
    Sinema ekranından evlenme teklifi
    Beraber romantik bir film izlemeye gittiniz. Film başlamadan önce ekranda kocaman bir yazı beliriyor: ‘Hülya eşim olur musun?’

özellikle sinema hoşuma giderdi :D

5. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    cinema da teklif etmesi benim çok hoşuma giderdii isterdim öyle birşey olsun :)

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ben nedense daha çok sert kavga dövüş esnasında kolumdan tutupta anlasana kızım seviyorum seni evlen benimle demesini isterdim ama onu bırak biz 1 ay sonra evleniyoruz ve evlilik teklifi bile etmediki bana ,bırak ya çıkma çeklifi falan filan bile olmadı nasıl buralara kadar geldik orasını bilemem:D:D:D

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aynıyız
    belen bende evlenme teklifi almadım.haalla süprizii bekliyorum akalım.sinema hoş olurdu gerçekten.yada bi tekne turu romantık bu akşamda daçgaların sesıyle falan.

8. angel_blue

angel_blue Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    buradakılerden en guzeli sınema.en sıradışıda yatakta olan.Bence o akşam güzel bir yemek yenmeli romantizm olmalı öncesi.sonrasında boğaz manzaralı bir mekan yada ansızın masaya gelen şampanya ve teklif.ÖZLEMİŞİM O GÜNLERİİİ

En özel evlilik teklifleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel Sürpriz Evlilik Teklifleri

en güzel Sürpriz Evlilik Teklifleri

Sürpriz Evlilik Teklifleri etkileyici evlenme teklifleri sürpriz evlenme teklifleri etkileyici evlilik en sürprizler Sürpriz Evlilik Teklifleri Seviyorsunuz ve hayatınızı birleştirmenin zamanının geldiğini düşünüyorsunuz. Utanıyorsunuz ve cevabın olumsuz olacağından korkuyorsunuz. Bunlara rağmen evlilik teklifini farklı ve unutulmaz kılmak istiyorsunuz. Siz en iyisi bizim önerilerimizi...
  2. En güzel en süper evlilik teklifi  su altında üstelik

En güzel en süper evlilik teklifi su altında üstelik

izmirde evlilik teklifi ortam nasıl ama................:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
  3. En ilginç Evlilik Teklifi Yok böyle bir teklif

En ilginç Evlilik Teklifi Yok böyle bir teklif

Sevgili Cem EROĞLU ile İstanbul Reklamz ziyaretine giderken Tarık Kara vasıtası ile tanıştım. Yine Türkiye'nin önde gelen Reklam firmalarından Reklam Store Global Satış Direktörü Kendisi. Çok şeker inanılmaz pozitif bir insandı. E insandı diyorum korkmayın birşey olmuş değil. Şimdi Sevgili Cem Bir inanılmaza imza atmış değerli Melekler. Acayip bi evlenme teklifinde bulunmuş. Şimdi sizlerle onu...
  4. En Yaratıcı Sürpriz Evlilik Teklifleri Burada!

En Yaratıcı Sürpriz Evlilik Teklifleri Burada!

sürpriz evlenme teklifleri, farklı evlenme teklifleri, evlilik teklifleri Bu konumuzu bu kez beyler için açıyoruz. Hayatınızın aşkını bulduğunuzda sizinle bir ömür boyu birlikte olması için onu nasıl ikna edeceğinize karar verdiniz mi? Yoksa bir yüzükle işi oldu bittiye mi getirmeye çalışacaksınız? Şimdiden söyleyelim ki, bu iş o kadar kolay değil. Kadın ruhu incedir, hassastır, okşanmak...

Sayfayı Paylaş