gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

en pahalı gelinlik

Konu, 'Komik Resimler' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

dünyanın en pahalı gelinliği en pahalı gelinlik pahali gelinlik pahali gelinlikler gelinlikler [​IMG]

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: en pahalı gelinlik
    Başka bişi bekliyodum ben :D saol canım :)

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Bende başka bişey bekliyordum:D:DAma iyi konuydu:D

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

belli canım:hhh::hhh::hhh::hhh:

emegıne saglık

5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

sanane
    nekadan belliiiiiiiiii

6. <3PirayeEda<3

<3PirayeEda<3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Aman giymeyelim onu daha evlenmeden saldırıya uğrarız :D

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende baska bisey bekliyodum :DDD:

en pahalı gelinlik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en pahalı otomobil!

en pahalı otomobil!

Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili" Bugatti Veyron 16.4 model serisi, Türkiye'de satışa sunuldu. Bugatti Veyron'un Türkiye'deki fiyatı 2,5-2,6 milyon avro civarında olacak. Doğuş Otomotiv-Bugatti Genel Müdürü Gino Bottaro, aracın tanıtıldığı basın toplantısında, bu markayı temsil eden dünyada 20. ülkenin Türkiye olduğunu belirterek, Bugatti'nin, 300 kilometrelik hıza 16,8...
  2. dünyanın en pahalı çantaları

dünyanın en pahalı çantaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Dünyanın En Pahalı Ayakkabısı

Dünyanın En Pahalı Ayakkabısı

Dünyanın en pahalı ayakkabısı tanıtıldı. 2 binden fazla elmas taş ve altından tasarlanan el yapımı ayakkabının değeri 350 bin TL. Birçok ünlü bu ayakkabılara sahip olmak için görüşmeler yapıyor. Ayakkabıyı tasarlayan firma yetkilileri ayakkabının sahibi kesinleşmeden açıklama yapmayı doğru bulmuyor. bu millet şaşırmış arkadaş işim gücüm yook milyarlar dökcem bir ayakkabıya :haha:
  4. Dünyanın en pahalı evleri

Dünyanın en pahalı evleri

dünyanın en büyük evi dünyanın en büyük evleri pahalı evler Dünyanın en pahalı evleri, nerededir, fiyatları nedir, boyutları ne kadardır, kime aittir bunlar hakkında bilgi alalım arkadaşlar. Dünyanın en pahalı evleri listesinin ilk sırasında ABD'de, California Beverly Hills'teki, bir dönem Amerikan medya imparatoru William Randolph Hearst'e ait olan 6.5 hektar alan üzerine kurulu...
  5. Dünyanın En Pahalı Yiyecekleri!...

Dünyanın En Pahalı Yiyecekleri!...

dünyanın en pahalı yiyecekleri, nelerdir, hangileridir, isimleri, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, İnsan karnını, ucuz -pahalı her şeyle doyurabilir.Ama öyle besinler de var ki az bulunduğu ,ya da yapımları zahmetli olduğu için çok kıymetliler..Gerçi yazıyı ,özellikle de dördüncü maddeyi okuyunca bedava verseler almayacaksınız ama neyse..Buyrun......

Sayfayı Paylaş