gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

En Pratik ve Şık Örgü Modelleri (Videolu)

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; En Pratik ve Şık Örgü Modelleri (Videolu) konusu hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, saç örgüsü pek çok modelde sıkça kullanılan bir uygulama. Günlük okul saçlarından tutun da özel bir geceye katılırken dahi kullanabileceğimiz saç örgülü modeller, gerçekten de marifetli ellerde birer şahesere dönüşebiliyor. Bu sayfamızda sizin de kolaylıkla yapabileceğiniz 10 değişik saç örgülü modelin video görüntüsüyle yapılışlarını paylaşıyoruz. Buyrun ..:)

metanoyam bunu beğendi.
  2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    güzelmiş.pek saç yapmadım bugüne kadar arkadan topla çık.zaten artık kapalıyım arada keyfim olursa kocam için yapıyorum.bukle yapmayı çok seviyorum.

TİTAN bunu beğendi.
  3. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Çok hoşmuş tarak yok bişey yok ör çık hemen çık.Güzel bir paylaşım, kızım olursa eğer , öğrenmekte fayda var=)

En Pratik ve Şık Örgü Modelleri (Videolu) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel en şık örgü kazak modelleri burada!!!

en güzel en şık örgü kazak modelleri burada!!!

burda örgü modelleri burda örgü en güzel kazak modelleri en güzel kazak 2010 kendi modanızı kendiniz örün :D:D en güzel kazak modelleri burda gel abla gell o yumağı bana at ör elif öör bana bere ör :haha:
  2. Elişi Örgü Pratik Kazak Modeli

Elişi Örgü Pratik Kazak Modeli

Kendi kazağınızı kendiniz örmek istermisiniz?Sizlere oldukça şık ve yapılışı kolay kazak modelini ve modelin açıklamalı yapılışını paylaşıyorum.Şimdiden tüm hamarat hanımlara kolaylıklar dilerim:) ÖN : 86 ilmek başlanacak. 2 düz 2 ters lastik olarak 3 cm örüldükten sonra düz örgüye geçilecek. Yanlardan 2 ilmek içerden her 8 sırada bir dört kere 1’er ilmek kesilip daha sonra her 10 sırada bir...
  3. Pratik ve Şık Atkuyruğu Modelleri 2014

Pratik ve Şık Atkuyruğu Modelleri 2014

atkuyruğu modelleri, atkuyruğu saç modelleri, 2014 saç modelleri Atkuyruğu herhalde bayanların en kurtarıcı saç modellerinden birisi Melekler. Okul sıralarında başlayan bu aşk, yaşlanana kadar devam ediyor ve her ortamda ufak tefek değişikliklerle başımızın üstünde yerini alıyor. Bu sezon da abartıdan uzak, sade ve doğal atkuyruğu modelleri çok tutuluyor. Hem yazın sıcağından...
  4. Çok şık örgüden tozluk modelleri

Çok şık örgüden tozluk modelleri

Son yılların trendlerinden biri olan örgü tozluk modelleri şıklığın yanında bacaklarınızı olumsuz soğuklardan da koruyor.Hem zarif hemde ilgi, çekici olan bu modellerle farklı bir tarz oluşturabilirsiniz.Örgüden tozluklar kısa ve uzun olmak üzer iki farklı tasarıma sahip. Boyutlarını siz istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Danteller, kurdeleler, ponponlar, püsküller, düğmeler ve yine ipten...

Sayfayı Paylaş