gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

En Rahat Topuklu Ayakkabı Adidas'tan

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

rahat topuklu ayakkabı modelleri en rahat topuklu ayakkabı markası adidas markası en Açıkca söylemek gerekirse ben hiç beğenmedim ama mutlaka beğenenler çıkacaktır...
    Dünyaca ünlü Japon tasarımcı Yohji Yamamoto’nun yeni hazırlamış olduğu koleksiyonda, “adidas Y-3 Torsion” adını verdiği bu topuklu ayakkabılardan bulunuyor 430$’a satılan bu ayakkabılarda tabiki rahatlık ön planda...

2. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    yok ne rahat görünüyor ne de güzel...siyah renk yine idare ederde , anca uzun pantolon ayakabi görünmeyecek ...tsk...

En Rahat Topuklu Ayakkabı Adidas'tan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. topuklu ayakkabı

topuklu ayakkabı

size çokk değişik bir kaç ayakkabı sunuyorum
  2. Topuklu Ayakkabı

Topuklu Ayakkabı

Taşımasını bilen bayanı ***** ve alımlı gösterir. Benim genellikle tercihimdir. :) ah bir de ayakları hemencik yormasa:(
  3. En yeni platform topuklu ayakkabı modelleri 2012

En yeni platform topuklu ayakkabı modelleri 2012

En yeni platform topuklu ayakkabı modelleri Platform topuklu ayakkabılar Topuklu ayakkabı modelleri 2012 Platform topuklu ayakkabı modelleri, yeni dönemde de vazgeçilmeyen modeller arasında yer alıyor kızlar... Modası hiç geçmeyen platform topuklu ayakkabılardan birkaç tanesini sizlere sunmak istiyorum...
  4. Topuklu Ayakkabıyla Rahat Yürüyebilmenin Püf Noktaları!

Topuklu Ayakkabıyla Rahat Yürüyebilmenin Püf Noktaları!

topuklu ayakkabıyla nasıl yürünür, topuklu ayakkabıyla yürümek, topuklu ayakkabıyla yürüyemiyorum Sevgili melekler, evet, topuklu ayakkabılar kadınları daha zarif gösterir ama yürümeyi bilene :) Zira 14 pontluk topuklu ayakkabıyı giyip, her an düşecekmiş gibi yalpaya yalpaya yürüyüp de bunu etrafa çaktırmadıklarını sanan kadınlara sizler de rastlamışsınızdır. İyisi mi alışkın değilsek,...
  5. 2016 Topuklu ayakkabı modelleri

2016 Topuklu ayakkabı modelleri

Topuklu ayakkabı sevmeyen bayan varmıdır? Ta çocukluk döneminde, annelerimizin giydiği topuklu ayakkabılarına başlar ilgi.Bayanların olmazsa olmazı dır topuklu ayakkabılar.Bir kıyafeti nasıl taşıdığımız giydiğimiz ayakkabılarla şekillenir.Topuklu ayakkabılar kalçanın daha yüksek ve derli görünmesini sağladığından, kıyafeti daha iyi sergilememizi sağlar. 2016 Bayan ayakkabı modellerine...

Sayfayı Paylaş