gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

en rahatı elbise diyen anne adaylarına

Konu, 'Hamile Kıyafetleri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

anne elbiseleri anne elbisesi elbise modelleri elbise annelere
    bu bir gelenek midir nedir ilk akla gelen sey hadi hamıle elbisesi alalım oluyor hamiş olunca:D tabi iyi birşey çünkü elbiseler herzaman rahattır diğer kıyafetlere göre helede elbise giymeyi seviyorsanız.......buyrun

kaynakk.motherhood.com

2. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ayy çok güzeller ya sağol+rep

3. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

en rahatı elbise diyen anne adaylarına konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne adaylarına..

Anne adaylarına..

Hamilelik dönemi kıyafet ve giyisileri gebelik süresi boyunca rahat olması gerekir. Bu yüzden kıyafet seçimimizde dikkatli olmamız gerektiğine inanıyorum sizin için ayrı bir motivasyon kaynağı olacak bu kıyafetleri mayoları beğenirsiniz umarım:)...
  2. Uzun Rahat Elbise Modelleri

Uzun Rahat Elbise Modelleri

rahat elbise modelleri Meleklerim bu elbiselere bayılacaksınız. Tam yazın giymelik.Serin serin tutar bizi terletmez de :D Ben bayıldım. Buyrun siz bakın bir de :)
  3. Folik Asit Hapi icemiyorum diyen Anne adaylarina...

Folik Asit Hapi icemiyorum diyen Anne adaylarina...

folik asit folik asit hapi folik asit nelerde bulunur hangi yiyeceklerde var konulari burada meleklerim Merhaba Melekler, Anne olmaya karar verdiniz, ya da artik bir anne adayisiniz, GEBELIKTE BESLENME ile ilgili gerekli arastirmalarinizi yaptiniz ayrica doktorunuz da size gerekli bilgileri verdi... Benim gibi ilac icmeyi sevmeyen birsuru anne adayi vardir muhakkak, Fakat hamileligin...
  4. Annelere ve anne adaylarına uyarılar

Annelere ve anne adaylarına uyarılar

annelerin dikkat etmesi gerekenler anne adaylarına tavsiyeler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda annelere ve anne olmaya hazırlık yapan anne adaylarına bilinmeleri gereken bilgileri aktarıyoruz. Bilinçli bir anne olmak isteyen tüm hanımlar, buyrun aradığınız bilgiler burada! Anne sütü, bağışıklama takvimine uygun olarak yapılan aşılar ve düzenli hekim kontrolü, bebek ve çocukları...
  5. İkiz Bebeklerim olacak diyen Anne adayları günlük yaşamda yapmanız gereken değişikler

İkiz Bebeklerim olacak diyen Anne adayları günlük yaşamda yapmanız gereken değişikler

İKİZ GEBELİk YAŞAYAN ANNE ADAYININ GÜNLÜK YAŞAMDA VE İŞ YAŞAMINDA YAPMASI GEREKEN DEĞİŞİKLİKLER VE FAALİYETLER: İstirahat ve Uyku: İstirahat ve uyku ikiz Bekleyen anneler için daha da önemlidir. İkiz gebelik, gebelikte normal şartlarda yaşanan yorgunluk hissinin sıklıkla daha fazla yaşanmasına neden olur. Vücudun ihtiyaçlarına kulak verilmeli ve mümkün olan her durumda istirahat edilmelidir....

Sayfayı Paylaş