gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

En renkli yemek odası dekorasyon önerileri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Yemek odası dekorasyonlarında sandalyeden konsola; aksesuarlardan yemek odası aydınlatmasına kadar her ayrıntıya farklı bir anlam katmak için genel bir uğraş içine gireriz. Misafir seviyorsak en beğendiğimiz yemek takımlarımız ve renkli sunum peçetelerimiz ile ikramda bulunma tercihinde bulunmak isteriz. Renkli bir ortamda cıvıl cıvıl bir yemek yeme heyecanını hissetmek bizim en çok arzuladıklarımız arasında kendini gösterebilmektedir. Size sunacağım tavsiyeler ve yemek odası önerileri sayesinde misafirlerinizi ağırlayacağınız ortam hazırlığını daha kaliteli şekilde gerçekleştirebilir; evinizi yenileyecekseniz kendinizi iyi hissedeceğiniz renkli bir yemek odası oluşumu için rehber olabilecek resimleri uygulama tercihi için harekete geçebilirsiniz. 25-HB.png

Yeşil renk severlerin ve doğadan vazgeçemeyenlerin tercihi olabilecek bir seçenektir üstteki modelimiz.

35-happydayout.jpg

Kadifeli pembe tonlarındaki sandalyeler ile beğeneceğiniz üstteki yemek odası takımı da asla hayır diyemeyeceğiniz önerilerimiz arasında kendini gösterebilmektedir.

ddekor-45-yemek-odası-46-700x500.jpg

Renkliden vazgeçemem diyenler ve illa ki bir yemek odası takımı olması gerekmez diyenlerin tercihi olabilecek bir seçenek içinde üstteki modeli özenle yerleştirdim diyebilirim. Keyifli seçimler.....

fft20_mf5876543.Jpeg renkli-yemek-takimi.jpg

En renkli yemek odası dekorasyon önerileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yemek Odası Dekorasyon Fikirleri

Yemek Odası Dekorasyon Fikirleri

Eğer ayrı bir yemek odanız varsa tabi ki dekoru kendine has olmalı. Ama ayrı bir yemek odanız yoksa ve salonunuzun bir köşesini yemek bölümü olarak kullanıyorsanız o zaman da salonunuzun dekoruyla uyumlu olmalı. İşte sizler için bir kaç yemek oda dekor örneği meleklerim...
  2. Yemek odası dekorasyonu

Yemek odası dekorasyonu

Yemek odası modelleri 2012 Yemek masası modelleri misafir yemek masam salonda duruyor. Fazladan bir odam olsa oraya koyar yemek odası yapardım:) Bende herşeye bir oda istiyorum. 40 odalı bir ev ancak yetecek bana sanırım:) Bu aralar banklı yemek masaları çok moda. Bende yemek masamızı alırken bir tarafı banklı olsun istedim ama annem aldırmadı:) Sandalyelerimi de beğeniyorum ama aklım genede...
  3. koltuklu yemek odası dekorasyonu

koltuklu yemek odası dekorasyonu

koltuklu yemek masası yemek masası dekorasyonu Mor mavi dekorason örneği ile karşınızdayız. Mor yemek köşesi gerçekten şık duruyor. Yemek bölümü paravan ile ayrılmış. sizde yrı bir yemek odası istiyorsanz paravanla ayırma fikrini kullanabilirsiniz.
  4. Genç odası dekorasyonu nasıl yapılır?

Genç odası dekorasyonu nasıl yapılır?

Genç odası dekorasyonunda farklı bir tarz yakalama düşüncesi içerisinde mi yer alıyorsunuz? Genç odası dekorasyonunu nasıl gerçekleştirebileceğinizi mi bilmiyor musunuz? Öncelikle genç odası dekorasyonu değişimini çocuğunuz olmadan asla gerçekleştirmeyin. Çünkü gençlerin istek ve arzuları beklentileri kısa zamanda evrim geçirtecek standartlarda değişime uğrayabilir. Bu durumu göz önüne alarak...
  5. Yeni sezonda bebek odası dekorasyon önerilerinden bir demet

Yeni sezonda bebek odası dekorasyon önerilerinden bir demet

Bebekler bizler için en önemli varlıklardır. bebek odası dekorasyonlarını yaparken estetik seçimlerde bulunmak da bebek sahibi olacak ebeveynler için kaçırılmaz öneriler arasında kendini göstermektedir. Varlıklarımız en değerlilerimiz için hazırladığımız bebek odası dekorasyonlarında en özel tasarım bebek odası takımlarını alarak dekorasyonumuza can vermek en büyük arzularımız arasında yer...

Sayfayı Paylaş