gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Romantik 14 Şubat Sevgililer günü Nickleri

Konu, 'Aşk-Sevgi Nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

14 şubat sevgililer günü nickleri
    14 Şubat Sevgililer günü msn iletinizde sevdiceğinize romantik aşk dolu sözler gönderin :)

DUN GECE SEN UYURKEN KIZILA BOYADIM DENIZLERI, UCURUMDAN ATTIM SESSIZLIGI, HABER SALDIM RUZGARLARA FISILDASINLAR SENI NE COK SEVDIGIMI VE OZLEDIGIMI.

AYRILIK KUCUK SEVGILERI OLDURUR AMA BUYUK SEVGILERI GUCLENDIRIR. TIPKI RUZGARIN MUMU SONDURUP YANGINI GUCLENDIRDIGI GIBI… BIZIM DE SEVGIMIZ HEP YASAYACAK VE DAHA DA GUCLENECEK SEVGILIM. NICE SEVGILILER GUNLERINDE BIRLIKTE OLMAK DILEGIYLE…

SEN DUNYAYA SURGUN BIR MELEKSIN VE BEN SENI O KADAR COK SEVECEGIM KI BIR DAHA CENNETINE GERI DONMEK ISTEMEYECEKSIN… SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!

SEVGILILER GUNUNDE BELKI YANINDA DEGILIM AMA DUNDE, BUGUNDE, YARINDA YUREGIN KADAR YANINDAYIM. KENDINI YALNIZ HISSETTIGINDE ELINI KALBINE KOY BEN HEP

GUNESIN DOGDUGU DA BIR GERCEK BATTIGI DA… KALBIMIN ATTIGI DA BIR GERCEK, GUNUN BITTIGI DE... NE CIKAR TUM GERCEKLERI SAYSAK TEK TEK. SENI SEVIYORUM, ISTE O EN BUYUK GERCEK…

OPERIM DUDAKLARINDAN GUL KOKULU YANAKLARINDAN HER DEM GOZLERIMIN HAPSINDESIN KALBIMIN TEK SAHIBISIN… SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!

GULLER ANLATSIN SANA OLAN SEVGIMI, GULLER ANLATSIN YANLIZLIGIMI, CARESIZLIGIMI. YAVAS YAVAS ERIYEN YUREGIMI GULLER ANLATSIN BEN ANLATAMADIM.

SEN BENIM HAYATIMDA OLDUGUN SURECE, NE SEN KIMSEYE RAKIP NE DE KIMSE SANA RAKIPTIR. DAHA NICE SEVGILILER GUNUNDE BERABER OLMAYI DILIYORUM.

SANA DIJITAL BIR GUL YOLLUYORUM, CUNKU UZAKLARDA ELIMDEN ANCAK BU KADARI GELIYOR. AMA BIL KI GERCEGINI, GOZLERININ ICINE BAKARAK VERMEK ISTERDIM. VE SENI SEVDIGIMI FISILDAMAK.. SEVGILILER GUNUMUZ KUTLU OLSUN!

DUN GECE SEN UYURKEN KIZILA BOYADIM DENIZLERI, UCURUMDAN ATTIM SESSIZLIGI, HABER SALDIM RUZGARLARA FISILDASINLAR SENI NE COK SEVDIGIMI VE OZLEDIGIMI

En Romantik 14 Şubat Sevgililer günü Nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 14 Şubat sevgililer günü için 20 romantik öneri

14 Şubat sevgililer günü için 20 romantik öneri

doğum günü süprizi önerileri sevgililer günü için romantik öneriler doğum sürpriz önerileri süpriz süprizleri 1 Romantik mum yolu Mumların romantik gücü tartışılmaz! Evinizin giriş kapısından başlayarak yatak odanıza kadar yere küçük, renkli mumlar yerleştirerek bir ‘mum yolu’ yaratın. Eşiniz yatağınızın kenarındaki son muma ulaştığında kendisini orada bekliyor olun. 2 Fotoğraf sürprizi...
  2. 14 Şubat Sevgililer Günü İçin En Şık Hediyeler

14 Şubat Sevgililer Günü İçin En Şık Hediyeler

şık hediyeler en şık hediyeler 14 şubatta erkeğe alınacak Sevgililer gününe az kalmış sayılmaz ama yine de zaman daraldıkça eşiniz veya sevgiliniz için hediye seçmek zorlaşıyor. Özellikle bir erkeğe hediye bakmak oldukça sıkıcı geliyor. Bu seçim daha da güç bir hal almadan erkenden karar vermekte yarar var. Mesela şık ve güzel bir saat düşünebilirsiniz. Ya da cep telefonu… Göz...
  3. 14 şubat sevgililer günü

14 şubat sevgililer günü

14 şubat sevgililer günü sevgililer resmi evet canlarım 14 şubat sevgililer günü yaklaştıı bendeee hepinize sevgililer gününde sevdiğinize atacagınız mesajları hediye ediyorum secin begenin yollayın...:asigim: ♥ Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana "Sevgilim!" diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum. ♥ Gözlerin...
  4. 14 şubat Sevgililer Günü 2012

14 şubat Sevgililer Günü 2012

14 şubat Sevgililer Günü 2012 Sevgililer Günü nedir Merhaba Melek2ler, bu günün anlam ve önemi malum:) Sevgililer günü... Biz de bu günün anlamı hakknıda yani dünya da ve ülkemizde Sevgililer günü neden, nasıl kutlanıyor araştırdık, elbette ki sizlerlede paylaşmak istiyoruz edindiğimiz bilgileri; Günümüzde Sevgililer Günü 14 Şubat, 1800 yıllarda Amerika'lı Esther Howland'ın ilk...
  5. 14 şubat sevgililer günü süslemeleri

14 şubat sevgililer günü süslemeleri

sevgililer günü süsleri,sevgililer gününde ev nasıl süslenir,sevgililer günü için kapı süsleri,sevgiliye özel süsler Sevgililer gününde sevgilinizi ve sevdiklerinizi bu birbirinden güzel süsler ile karşılayabilirsiniz.Hatta onlara hediye edebilirsiniz. Birbirinden hoş bu süslemeler evlerinize apayrı bir hava katacaktır. Hediye olarak ise çam sakızı çoban armağanı sayılan türden kabul...

Sayfayı Paylaş