gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

En rüküş ünlüler

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Dünyaca tanınan ve sevilen milyonlarca hayranları olan ünlüler oldular ama modacıların ne yazıkki eleştirilerine hedef oldular işte en rüküş ünlülerden sizler için seçmiş olduklarımdan bazıları.Gerçekten çok kokoş ve rüküş olmuşlar yani bunlara çok iyi bir imajmaker ile stil uzmanı şart diye düşünüyorum:D [​IMG] [​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Çok komik gözüküyorlar ya :zuha:

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar parayı bulunca deliriyolar ne yapcaklarını bilmiyolar yaaa bizdede var canım keşke onlarıda koysaydın bunlardan aşagıya kalır yanlarıda yok mesela hande yener yıldız tilbe ....bunalr gibi çok var tşkler

4. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ayy bunlar kıyafet diyorlarsa giydiklerien ben çıplak gezmeye razıyım ulennn hahahahahahah

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
En rüküş ünlüler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en ünlü camiler....

en ünlü camiler....

ünlü camiler en ünlü camilerimiz camilerimiz türkiyedeki camiler meşhur
  2. ünlülerin en rezil anları

ünlülerin en rezil anları

Birazdan ünlülerin en komik anlarını anlattıkları güzel bir yazı göreceksiniz. Amaç hep birlikte gülelim :D:D ÜÇ KEZ DÜŞTÜM Türkan Şoray: Çok sakarımdır. Bir şeyleri devirip kırmalarım neyse de, düşmelerim meşhurdur. Bir gün Galata Köprüsü üzerinde film çeviriyoruz. Benden başka yürüyen yok. Filmi Atıf Yılmaz yönetiyor. Komut verdi ve ben üzgün, sevgilimi anımsayarak yürürken koca köprünün...
  3. 2008 yılının en rüküş (kötü) giysisi

2008 yılının en rüküş (kötü) giysisi

Time dergisine göre 2008’in en kötü kıyafeti Vogue dergisinin genel yayın yönetmeni Anna Wintour’a ait. Costume Institute gala adlı davette ev sahipliği yapan Anna Wintour’un birinciliğe oturma sebeplerinden biri de moda dünyasının kutsal kitabı olarak nitelendirilen Vogue dergisinin genel yayın yönetmeni olması. Moda dünyasının kendisinden sorulduğu dünyada attığı her adım, giydiği...
  4. En şık ünlüler

En şık ünlüler

en şık sanatçılar Moda uzmanlarından bu ünlüler tam not almayı başaranlardan=)Dünyaca ünlü bu kişiler ünleri kadar şıklıklarıylada beğeni topluyorlar işte sizler için seçmiş olduğum bu ünlülerden bazıları
  5. Mısırın En Ünlü Yemekleri

Mısırın En Ünlü Yemekleri

Mısırın En Ünlü Yemekleri nelerdir? Kızlar Mısırın En Ünlü Yemeklerini biliyorsanız ve tariflerinide biliyorsanız yazarmısınız rica etsem

Sayfayı Paylaş