gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

En sevdiğiniz film türü hangisidir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

En sevdiğiniz film türü hangisidir? Selam millet sizin en sevdiğiniz filmleri soruyorum evet En sevdiğiniz film türü hangisidir?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Roman tik fimler tercihimdir, ikinci sırada ise komedi filmleri yer almaktadır :D

En sevdiğiniz film türü hangisidir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en sevdiğiniz renk hangisi???

en sevdiğiniz renk hangisi???

en sevdiğiniz renk hangisi??? benımkı mazvi ya siz?
  2. sizin en sevdiğiniz çikolata hangisi??

sizin en sevdiğiniz çikolata hangisi??

canım meleklerim tamda yerken aklıma geldi sizin en sevdiğiniz çikolatayı merak ettim...ben bunabayılıyorum ya siz???
  3. en sevdiğin hangisi...

en sevdiğin hangisi...

melekler bakın neler var menude *** lahmacun - kıymalı kaşarlı vb pide - pizza- hamburger-tost-çiğ köfte- rus salatası :f060:*** bunlardan en sevdikleriniz nedir
  4. En sevdiğiniz dizi hangisi Melekler?

En sevdiğiniz dizi hangisi Melekler?

en çok izlenen diziler en iyi diziler en çok sevilen diziler Dizilerle yatar, dizilerle kalkar olduk. Herkesin ağzında Muhteşem Süleyman, Hürrem Sultan ya da Kuzey Güney ikilisi ve dodaktan öpte görek diyen Cazibe ve Kemal aşkı. Her gece, her kanalda ayrı bir dizi oynuyor ve hepside birbirinden iddialı. Peki siz en çok hangi diziyi seviyor sunuz Melek'ler? Ben kendi izlediklerimi yazayım;...
  5. En Sevdiğiniz Dondurma Çeşiti  Hangisi?

En Sevdiğiniz Dondurma Çeşiti Hangisi?

en güzel dondurma en iyi dondurma Sevgili melekler, aslına bakarsanız, hijyen konusunda emin olduktan sonra yaz-kış farketmez, her mevsim dondurma yenilebilir. Hele de şimdi sıcaklar da bastırmaya başladı, serinlemenin, serinlerken de leziz tatlar tüketmenin tam zamanı. Dondurmacılar tam gaz çalışmaya başladı. Çeşit çeşit renk renk, hiç ummadığınız bollukta dondurma çeşiti var. Sizce en...

Sayfayı Paylaş