gebe
?

En sevdiğiniz koku nedir

1. çiçek kokusu

62,5%
  2. meyve kokusu

12,5%
  3. oryantal kokular

oy sayısı 0
    0,0%
  4. baharatlı kokular

25,0%
  1. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0

En sevdiğiniz koku nedir

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında büşra.shid tarafından paylaşıldı.

en sevdiğiniz koku parfümler vazgeçemediğiniz kokular neler kokular hakkında düşünceleriniz neler paylaşın melekler Kokular parfümler biz bayanların vazgeçilmezidir.Parfümsüz ya da deodorantsız dışarı çıksak genelde kötü bir his çöker üzerimize ve güvensiz hissederiz bazen.Zevklerin ve ihtiyaçların de getirdiği bir durum olduğundan çeşit çeşit kokular parfümlere sığdırılmış ve bizlere sunuluyor..Tabi kokuların bizlerin ihtiyacı olmak dışında dış çevreye etkilerinden de haberdarız ;)

Kimi zaman kendimiz kimi zaman eşimiz sevgilimiz için ya da farklı durumlar için kullandığımız vazgeçemediğimiz kokularımızdan en sevdiğiniz nedir peki.Parfüm adı değil içinden seçtiğiniz kokuyu istiyorum sizden meleklerim.Mesela ben çiçek kokularını çok severim.Lavanta kokusu da en güzellerindendir bence tabi düşünsem sıralarım da daha .Ya siz meleklerim??

melike gunduzalp ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    allamm bu anket açılana kadar deneme tahtası olduk hahahaha en sevdiğim koku çiçek kokusuuu hafif ve güzell

büşra.shid bunu beğendi.
  3. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    ahh aynen varya görmedim böyle bişey hahaha minnetarım emeğin ve yardımın için :kiss:

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Bende en çok çiçek kokularını seviyorum ve tercih ediyorum baharat kokuları çok ağır geliyor bana

büşra.shid bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yazın çiçeksi ve sabunsu kokular tercihim.Kışın da havanın soğukluğuyla birlikte baharatlı kokulara geçiyorum :tik:

büşra.shid bunu beğendi.
  6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    Bende en çok çiçek kokularını seviyorum ve tercih ediyorum

büşra.shid bunu beğendi.
En sevdiğiniz koku nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mekanda En Sevdiğiniz Smiley'ler Neler?

Mekanda En Sevdiğiniz Smiley'ler Neler?

Melekler Mekanında gerek sohbet alanında gerek konulara mesaj yazarken kullanmayı en çok sevdiğiniz ve en çok kullandığınız smiley'ler yani ifadeler hangileri?
  2. En sevdiğiniz aile oyunları nelerdir?

En sevdiğiniz aile oyunları nelerdir?

aile oyunları nelerdir ayleoyunları Aileleri ve arkadaşları bir araya getirmede ve yüzyüze iletişim sağlamada en yararlı gördüğüm faktörlerden biri aile oyunları melekler. Sizler de oynar mısınız arkadaşlarınızla ya da ailenizle? Oynuyorsanız en sevdiğiniz oyunlar hangileridir? Not: En fazla 3 seçenek işaretleyiniz.
  3. En sevdiğin çocukluk oyunu ne

En sevdiğin çocukluk oyunu ne

Çoukken oynamayı en çok sevdiğiniz oyun ne... Benimki evcilik ve yakantop bide saklanbaç var... Bi de unutmadan seksek vardı..:):):) Nerdeyse hepsini saydım mı ne...:) Sizin sevdiğiniz oyunlar neler melekler...:):):):):):):)
  4. fransızların en çok sevdikleri yemek ne ?

fransızların en çok sevdikleri yemek ne ?

Arkadaşla iddiaya girdik fransızların en sevdiği yemek hangisi ? Acil cevap bekliyoz lütfen Franszılar en çok hangi yemeği seviyo?
  5. Peygamberimiz Hz.Muhammed'in En Sevdiği Hayvan Neydi ?

Peygamberimiz Hz.Muhammed'in En Sevdiği Hayvan Neydi ?

Peygamber Efendimizin En Çok Sevdiği Hayvan Hangisidir Peygamber Efendimizin Hayvan Sevgisi Sevgili melekler, daha önce sizlerle paylaştığımız Peygamberimizin en sevdiği yemekler başlıklı konumuzun ardından bu kez de Peygamber Efendimizin En Çok Sevdiği Hayvan Hangisidir yanıtlamak ve Peygamber Efendimizin Hayvan Sevgisi nasıldı bilgileri aktarmak istiyoruz kısaca......

Sayfayı Paylaş