gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

En Şık Abiye Elbiseler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

en şık elbiseler en şık abiye elbise modelleri abiye elbise modelleri elbiseler
    Bu modern elbiseler eminimki tüm meleklerimizi ilgisini çekecek.Çünkü hem şık hemde kazançlı.Bunları davetlerde özel gecelerde dilediğiniz yerde giyebiirsiniz.

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    rengine bayıldım[​IMG]bu harika[​IMG]

3. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] Bu çok güzelmiş ya bide bunun kırmızısı olsa süper olcak :)

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayy hepside çok güzel, çok şıklarmış :) Görsel şhov oldu valla :D:D Ama içim kaldı ne olcak şimdi :D:D

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Çok şıklar canım... yazın kuzenimin nişanı var ben daha şimdiden bir arayışa girdim =))

6. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bende o mor olanı beğendim gerçektende çok şıkk

En Şık Abiye Elbiseler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en şık elbiseler burdaa

en şık elbiseler burdaa

şık elbiseler en şık elbiseler enşık ğğğğğ ğğğ en sık kıyafetler
  2. En şık en güzel en yeni abiye elbiseler

En şık en güzel en yeni abiye elbiseler

en güzel abiye modelleri gri renkli abiyeler gri renk abiyeler sıradışı sıradışı abiye modelleri Her kadının dolabında mutlaka özel günlerde giyebileceği türden abiye modelleri vardır. Özellikle yakın bir dostumuzun akrabamızın nişan yada düğünlerinde giymek üzere bazen günler öncesinden abiye model arayışına gireriz.Sizinde yakın bir zamanda böyle özel günlerinizden biri varsa ve abiye model...
  3. Kilolu bayanlar için çok şık abiye elbiseler

Kilolu bayanlar için çok şık abiye elbiseler

kilolu bayanlar için abiye kıyafetler kilolu bayanlar için abiye modelleri icin abiyeler bayanlara modelleri Kilom var bana ne giysem yakışmaz diye üzülmeyin çünkü bu son moda abiye elbiseler kilonuzu kapatıp güzelliğinizi ve şıklığınızı ön planda tutuyor.Hepsi birbirinden şık olan bu abiyeler özel gün ve gecelerinizde tüm dikkatleri sizin üzerinde yoğunlaştıracak modeller :) Benim kilom var...
  4. en şık mini elbiseler

en şık mini elbiseler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. 2012 En Şık ve En Zarif Abiye Elbiseler Burada

2012 En Şık ve En Zarif Abiye Elbiseler Burada

En Şık Abiye Modelleri Abiye Modelleri Sevgili melekler, mezuniyet törenleri, düğünler, nişanlar ve her türlü gece davetleri için kullanabileceğiniz, sizi son derece şık ve alımlı gösterecek birbirinden zarif, en şık abiye modelleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu modellerden birini diktirip gecenin bir numaralı ismi olabilirsiniz :tik:

Sayfayı Paylaş