gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

En Şık Altın Yüzükler

Konu, 'Çöplük' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: En Şık Altın Yüzükler

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

[​IMG]hepsi harika tesekkürle rcnm

4. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

süper...:)

En Şık Altın Yüzükler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altın yüzük modelleri 2011

Altın yüzük modelleri 2011

yüzük modelleri 2011 altın yüzük modelleri 2011 altın yüzük modelleri, 2011 altın yüzük modelleri, 2011 altın modelleri, 2011 yüzük modelleri Takı takmayı seven ve altın seven Melek'ler, sizleri böyle alalım :D:D Çünkü yılın altın yüzük modelleri, sizlerin beğenisine amadedir :D:D
  2. Beyaz altın yüzük modelleri

Beyaz altın yüzük modelleri

yüzük modelleri beyaz altın yüzük 2012 beyaz altın yüzük modelleri yüzük meraklısı melekler için konumuzda.beyaz altın günümüzde çok moda,daha çok zarif tarzı sevenler tarafından tercih ediliyor.Beyaz altın genelde yüzük modellerinde değerli ya da yarı değerli taşlarla kullanılıyor.Pırlantalı modelleri dışında sadelik ve şıklığın bir arada olduğu modeller arayan melekler için beyaz altın...
  3. İşte Bunlarda Altın Kelebek'in En Şıkları....

İşte Bunlarda Altın Kelebek'in En Şıkları....

Altın Kelebek'in Şıkları Altın Kelebek'in Şık Bay Bayanları Neyse ki Tülin Şahin, Kıvanç Tatlıtuğ gibi şık giyinen ünlüler de vardı... Devamı aşağıda meleklerim...o Altın Kelebek rüküşlerinden sonra bu şıklarla gözümüz bayram edecek :D:D En beğendiğim şıkları sizinle paylaşıyorum...
  4. Çok şık 2012 Altın Kaplama Kolye Ve Yüzük Modelleri

Çok şık 2012 Altın Kaplama Kolye Ve Yüzük Modelleri

2012 Altın Kaplama Takı Tasarımları 2012 Altın Kaplama Kolye Ve Yüzük Modelleri Ben de bu yıl altın kaplama takı modelleri trendlerine merak sardım ve kendime internette ki bir alışveriş sitesinden altın kaplama kelepçe bilezik aldım. Bu sayfamız da ise benim gibi altın kaplama takı sevenleri düşündüm ve sizler ile bir birinden şık 2012 altın kaplama bilezik modelleri ve kolye sevenler için...
  5. En Şık Evlilik Yüzükleri Burada Melekler!

En Şık Evlilik Yüzükleri Burada Melekler!

evlilik yüzükleri, pırlanta evlilik yüzükleri, tektaş yüzük modelleri Sevgili melekler, dünyaevine adım attığınızın bir işareti olan ve o şarkılara bile konu olmuş evlilik yüzükleri modelleri ile bu sayfamızdan sizlerleyiz. Çeşitli kuyum markalarının en güzel evlilik yüzüklerini topladığımız bu sayfamızda tektaştan üçlü taşa, beyaz altından sarı altına pembe pırlantaya kadar pek çok seçenek...

Sayfayı Paylaş