gebe
  1. burçemm

burçemm Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.816
    Ödül Puanları:
    0

en son babalar duyarr..

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında burçemm tarafından paylaşıldı.

hayatımızdada hep böle olmamişmidirrrr bir suç işlediğimizde annmize siğinir ondan yardımm isterizzz ve herzamn babalar ikinci planda kalır annelerimiz ya bizi korumak için işlediğimiz suçları babamıza söylemeye çekiniyor yada babalarımızı üzmemek içinnn sizce hangisi meleklerrr... ama bence bu hayatta hiçbişey saklı kalmıyorrrr ve en sonda olsa mutlaka babalar duyuyor..(canım babam keşke hayatta olsaydınnn ve ben yine haylazlıklar yapsam sennn öğrenip bana kızsann seni seviyormmm... )

CeMoŞ ve geveze bunu beğendi.
  2. solenzara

solenzara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    bende tam tersi geçerliydi çoğunlukla bir suç işleyince babaya sığınırdım hala da öyle yaparım, tek kız çocuğu sendromu olsa gerek :)

burçemm ve CeMoŞ bunu beğendi.
  3. burçemm

burçemm Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.816
    Ödül Puanları:
    0
    babalar kızlara düşkün olurr hele bide evinn küçüğüysen daha bi başka oluyorrr

4. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    bence anneler arada kalıyorlar,benim anne öyle..anneme sığınırız babama söylese bittik biz :D e bizi bitirmek istemiyor,bi yandan arkasından iş çeviriyormuş gibi de hissediyor ama yapacak bişey yok :D annem annemmm seni çok seviyorum,babacım sende daha sakin bir adam olabilirdin seni de çook seviyorum :D

en son babalar duyarr.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyadaki en son sarışın

Dünyadaki en son sarışın

Dünyadaki en son sarışın, 2200 yılında doğacak ve sarışınların nesli tamamen tükenecek. Çünkü sarışın doğmak için hem annenin hem babanın sarışın olması gerekiyor ve siyah saç taşıyan gen daha baskın İngiltere’de yapılan bir araştırma, son doğal sarışının 2200’de Finlandiya’da doğacağını ortaya çıkardı. Dünyada 1 milyarı Afrika, 4 milyarı Asya’da olmak üzere 6.5 milyar kişi yaşıyor. 2050’de...
  2. babadan son öpücük

babadan son öpücük

Babadan son öpücük Cehennem azabı gibi. Bir babanın görmek istediği en son şey. Ajansların geçtiği bu fotoğraf dünyayı derinden sarstı Irak son üç ayın en kanlı saldırısına sahne oldu. Bağdat'ta aralarından kadın ve çocukların bulunduğu 52 kişi öldü. Uluslararası haber ajanslarının geçtiği bu fotoğraf dünya kamuoyunu derinden sarstı. 2 yaşındaki Faysal da kurbanlar arasındaydı....
  3. en en son moda dudaklar

en en son moda dudaklar

Son günlerde moda olan Ruj renkleri Her zaman doğalıkta yana olanlara
  4. En Son Kimi Öptün..

En Son Kimi Öptün..

öptüm oyunları yengemi öptüm oyunlar kızımı az önce öptüm doyamadım kızımdan öncede koçişimi öpmüştüm
  5. En son kiminle dertleştinizz???

En son kiminle dertleştinizz???

Evett...Ben başlıyorumm...Ben en son Ablam (Betül Yıldız) ile dertleştiimm....Sizde hem yakınlığınızı (Teyzem,Annem,Ablam,Arkadaşım vb.) hemde isim soyisimm (Betül Yıldız,Seray Dilek,Şükran Özkan vb.) belirtinn...Oldu mu** Ablam(Betül Yıldız)

Sayfayı Paylaş