En son care balik yagimi acaba?

nisan

Yeni Üye
Üye
En son care balik yagimi acaba?
slm anneler

aranizda balik yagini kullanip bebginde,cocugunda ictahi fazlalasan oldumu
benim iki yasinda kizim var ve cok ictahsiz etrafimdaki herkes balik yagi ve dut pekmezin ise yaradigini söylüyor

aranizda kullan bilen varmi
benim kiz cok ictahsiz saatlerce bekleseniz acikmaz istiyorumki yavrum gereken besin ve vitamini alsin derdim kilo alsin degil
zaten zayif allah yardimcimiz lsun butun yavrularimizi korusun,sevgiler

Ce: En son care balik yagimi acaba?

evet canım kullanılıyo ve faydasıda oluyo canım ayrıca kemiklerinin güçlenmesini sağlıyo çok iyi bi besin omega3 rahatlıkla kullanabilirsin canım çok faydalı bişey sade çocuklara değil bize bile faydaları var ayrıca böyle meyve aromallıları var rahatlıkla verebilirsin

sagol canim,cvpin icin,herkes diyor ama bn burda isvicrede bir eczaneye sordum yoktu ins bulurumm,tskler canimmm

seni tanıyorum sende beni..isvicre 1 kızı olan benim çok sevdiğim bir arkadaşım dostumm....sen misin canım...
benimde oğlum var..4.5 yaşında adı :atakan....

nisan rep verdim canım bakar mısın?tabi gücüm ancak 16 ya yetiyor:)anca o kadar canım öptüm..

seni tanıyorum sende beni..isvicre 1 kızı olan benim çok sevdiğim bir arkadaşım dostumm....sen misin canım...
benimde oğlum var..4.5 yaşında adı :atakan....
sonunda canimm,
tanidinn kackere yazdim tanirsin diye,en son bunu yaptimm:yo:

dostum kendine cok iyi bak,opuyorum seni,saglicakla kal,bnm kizimin adi melis:melek:

ooooooooooooo ne güzel arkadaş çıktınız hadi hayırlısı arkadaşlar

slm canim,evet taniyorum eski bir dost diyelim ama o tanimadi oda balik yagini kullaniyor sanirsam bnmde ilk isim yarin kizima balik yagi almak ins isivrede bulurumm, vardirda trdekiyle aynimi onu bilemem,sevgiler canlarim,iyi pazarlarr

Geri