gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

En son çıkan en yeni karizmatik msn nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

en son çıkan msn nickleri yeni çıkan nickler en son nickler cıkan melekler mekanı Sevgi ¿ Nefret Midir ¿ Sevgi ¿ Seni Seviyorum Demek Midir ¿ Sevgi ¿ Yanında Olabilmek Midir ¿ Sevgi ¿ Seninim Diyebilmek Midir ? Sevgi Sen Yokken Seninle Yaşayabilmektir
    Beni BiR ” ALLAH’IM BiR’de DOST’Larım BiLSin , GeriSi İLerLeSin!!

ßêdênîm kârânLîk’Lârâ, Rûh’ûm sânâ âît.

Nefessiz zordayım zamansız bir mekanda Çıkmaz bir yoldayım, amansız isyanda
    Ölümsüz Dünyada… Ecel Ol AL BENİ… Nefessiz Zordayim… Zamansız Bir Mekanda… Çıkmaz Bir Yoldayim… Amansız İsyanda… Ecelim OL BENİM..

HayaT ßir EMANETSE ßırAKTIGIN YERDEYİZ HayaT ßir OYUNSA KRALİNİ OYNARİZ HayaT SevMEKSE ÖLÜMÜNE SEVERİZ

2. BaHaRR

BaHaRR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Güzeller saol cnmm......

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık

En son çıkan en yeni karizmatik msn nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En yeni msn nickleri burdaaaa

En yeni msn nickleri burdaaaa

Nikahına beni de çağır Asuman istersen yaparım sana pansuman bu adam kim diye soran olursa dersin sıvacı Osmannnn **Zorla güzellik olmaz estetikle olurrr **erkekler kadınlar önce yaratılmış olabilir ama her şaheserden önce bir kabataslak vardır **acele kan aranıyor grubu fark etmez(imza: vampir **Dün gece seni rüyamda gördüm dedin eeeee doğrudur sen beni ancak rüyanda görürsün.......
  2. en yeni msn nick iletilieri

en yeni msn nick iletilieri

BiR_GüN_BeNiMDe_KaRŞıMa_CıKaCaK_iYi_BiR_SeVGiLi_( qönLümüN yıKınTıLarınDa caN çekişiyor umuTLarıM... BeKLemEkte Güzel GerIYE DönEn sEn olUNCA.. oYuNuN eN güSeL YeriNde ziL çaLıNca üzüLürdüK Ya öLeYiM.. [Ctrl+ALT+delete] [Bİle Yaramıor Artık] [Kalbime]:P[ALT+F4] le Kapandı Tüm [uMuTLaRım bAşArDın] [Güzelim Kutlarım]. Şimdi sen kalkıp gidiyorsun. Git ,Gözlerin durur mu onlar da gidiyorlar....
  3. en yeni msn nickleri

en yeni msn nickleri

en yeni msn nickleri msn nickler en yeni nickler nickleri nikileri 1 gιяℓ, 1 ¢яу нєєууσσσ α∂αмıм тнιѕ ιѕ му ѕтуℓє… düşüмdє isтαивuluи dörт вir yαиı sєиiиlє кαplı vєвαlı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duygulαr. нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєlєяiи вüтüи αyиαlαя sєиi gösтєяiyoя…yα dα sєиsizliк göяdüğüм… αииє вєи мαиyαк olduм yαlиız; sєиiи єliиdє solαcαкsαм кopαr вєиi...
  4. En iyi msn nickleri

En iyi msn nickleri

*Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir. *Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur. *Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o’dur. *bela, kişinin sevdiklerinden gelir. *HERGÜN SENİ DÜŞÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERİYOR BANA BİLİRMİSİN..BİR GÜN...
  5. yeni msn nickleri en güzelleri buradalar

yeni msn nickleri en güzelleri buradalar

I RUN EACH TEEN ME :) ♥!!!tru€ lov€ fini´sh one. gooo!!!♥ *I will love you till death do us part (bisi ölüm ayırana dek seni seweceim) Boys Are Bad Throw Rocks At Them Bu ÇeKiCiLiK Bu AsAlEt HeLe O BüYüLü GöZlEr AlLaH BüTüN GüZeLlİğİ BiR KiŞiDe ToPlAmIş NeYsE BeNdEn ÇoK BaHsEtTiK SeN NaSıLsIn?????:):) yüz veripte adam ettiysem sıfırla çarpar yok ederim Yıldızlar Elle Tutulur Mu? Sesim Buradan...

Sayfayı Paylaş