gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

En Son İzlediğiniz, Tavsiye Ettiginiz Filmler ve Yorumları?

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Evet kızlar.. Sitemizin böyle bişeye de ihtiyacı olduğunu düşündüm.. En son izlediğiniz filimleri yazın bakalım.. Beğendiniz mi beğenmediniz mi?? Ona göre fikir edinmiş oluruz 10 üzerinden puanlama yapalım...
    Mesela benim en son izlediğim film The Notebook ( Not Defteri.).. İnanılmaz güzel bi aşk filmiydi. 10 üzerinden 9 veriyorum..

2. GüneşVeAy

GüneşVeAy Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    43
    En son Ghajini adlı hint yapımı bir film izledim çok guzel bir aşk vardı filmde çok begendim hint filmi sevenlere kesinlikle tavsiye ediyorum

En Son İzlediğiniz, Tavsiye Ettiginiz Filmler ve Yorumları? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 21 kez izlediği film katil etti

21 kez izlediği film katil etti

Hayranı olduğu 'Katil Doğanlar' filmini 21'inci kez izleyen ABD'li genç, yanında uyuyan sevgilisini boğarak öldürdü.. ABD'de 18 yaşındaki Eric Tavulares, hayranı olduğu film yüzünden katil oldu. Seri cinayetler işleyen bir çiftin öyküsünü anlatan "Katil Doğanlar"ı 21'inci kez izleyen Tavulares, film bittikten sonra yanında yatan kız arkadaşını boğarak öldürdü. Cinayet, talihsiz...
  2. Leke ve Pigment Tedavisinde En Son Teknoloji

Leke ve Pigment Tedavisinde En Son Teknoloji

leke ve pigment, tedavisi, yöntemler, son yöntemler, son teknoloji, nedir, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Cildimizi korumak ve iyi bakmak isteriz.Ancak zaman zaman çıkan bazı lekeler canımızı sıkar.Son çıkan teknolojiler sayesinde bu sorunlarımıza çare bulmaya çalışırız.Aşağıda ki yazıda lekelerin giderilmesinde kullanılan son teknoloji ürünü bir...
  3. 80lerin ve 90ların En Güzel Çizgi Filmleri

80lerin ve 90ların En Güzel Çizgi Filmleri

80ler ve 90lar, en güzel çizgi filmler, hangileri, videoları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Aşağıda ki videoda 80li ve 90lı yılların en sevilen çizgi filmlerinden bir mix bulunuyor.İyi seyirler..:tik: http://www.youtube.com/watch?v=I9b0ICXOIr4
  4. İzlediğiniz ve ençok etkilendiğiniz filmler neler bakalım melekler ?????

İzlediğiniz ve ençok etkilendiğiniz filmler neler bakalım melekler ?????

arkadaşlar amacım hep birlikte iyi olduğu halde izlemediğimiz filmleri öğrenebilmek ve izleyebilmek..hadin bakalım yazın gari filmlerinizi :))))))) benim aklıma kazınanlar 1.akıl oyunları 2.Titanic [[

Sayfayı Paylaş