En Son Ne Olur Dizisi

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.194
    Ödül Puanları:
    113
    en son ne olur kanal 7 en son ne olur dizi dizisi kanal 7
    diziler, en son neolur dizisi, çekildiği yer, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

< Resme gitmek için tıklayın >

merhaba melekler bizim memlekette bir dizi çekimi yapılıyormuş duyunca hemen sizlerle paylaşmak istedim. geç oldu ama cennet gibi niksarımızı keşfetmeyi başardılar :DD: işte dizi ile ilgili detaylar melekler:D:D

Kanal 7 ekranlarında bir komedi, eğlenceli bir seyirlik; EN SON NE OLUR… Erzurum’lu Teyo Pehlivan(Cumhur Seval), Karadenizli Taci(Ömer Naci Boz) ve Trakyalı Seher(Özlem Çevik)'in başrollerini paylaşıyorlar.

En Son Ne Olur her Pazar akşamı saat 21.00’de Kanal 7 ekranlarında yer alıyor.

Teyo Pehlivan ve Karısı Seher, yastık altı birikimleriyle “Hayrını Gör Pazarlama” şirketini kurmuşlardır… İl il, kasaba kasaba dolaşıp insanların ihtiyaçlarına göre ürünler pazarlıyorlardır. Bu işte kendilerine Karadeniz bölgesinin pratik zekâsını bütün benliğinde barındıran Taci yardımcı oluyordur… Taci, sevdiği kızla bir an önce evlenebilmesi için acilen para biriktirmesi lazımdır.Her şey güzel başlar ama istedikleri gibi gitmez... Her gittikleri kasabada başlarını bir belaya sokup türlü türlü maceralar yaşarlar. Bu maceralar içinde, Teyo Pehlivan ve karısı Seher arasındaki çekişme ve elbette yine Teyo pehlivanın palavraları, Taci’nin alışılmadık sıra dışı pazarlama yöntemleri ve ara ara sevdiği kıza kemençesiyle yaktığı maniler, seyrine doyum olmayan lezzetler sunuyor…

Yapımcı :Emrah ÖZBİLEN

Yönetmen :Yekta ÖZBİLEN

Senaryo :Şeyda DELİBAŞI, Caner DOĞRUYOL

Oyuncular :Cumhur SEVAL, Ömer Naci BOZ, Özlem ÇEVİK

Geçtiğimiz hafta ilk bölümü yayınlanan dizinin ikinci bölümü Niksar'da çekiliyor. Niksar'ı çok beğendiklerini ifade eden Yönetmen Yekta ÖZBİLEN Niksar'da altı bölüm çekmeyi planladıklarını ifade etti. Yaklaşık 25 gün Niksar'ın farklı bölgelerinde çekimler yapacak dizi film ekibini Belediye Başkanımız Duran YADİGAR ziyaret ederek hoşgeldiniz dedi. Niksar'ın film endüstrisi için bir cennet olduğunu ifade ederek dizi film yapımcısı ve yönetmenine Niksar'ı seçtikleri için teşekkür etti.

En Son Ne Olur Dizisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. En son ne zman?

Herkes bir altındakine en son ne aman la başlayacak bir soru soruyor.. En Son Ne Zaman bisiklete bindin?
  2. Ona son sözünüz ne olurdu?

Ona son sözünüz ne olurdu ikinizde çok seviyorsunuz ama şartlar öle geliştiki ayrılmak zorundasınız. deli gibi seviyorsunuz ama yetmedi. ayrılırken ona son sözünüz ne olurdu?
  3. en son ne yediniz?

BeN eN SoN ChiPS YeDiM... Ya Siz?
  4. tv'de en son ne izledin__??__

benden sizlere yine güzel bi oyun biliyorum çoüumuz nette daha fazla vakit geçirsekte illaki tv yede bakıyoruz dimi? öyleyse en son ne izledik___??? ben şuan ana haber bültenlerini izliyorum...
  5. En Son Ne Zaman Ağladınız :.(

melekler en son ne zaman ağladınız ve o değerli gözyaşınızı ne için kim için akıttınız paylaşın konuşalım paylaşalım ..

Sayfayı Paylaş