en son ne zaman ağladınız

Ce: en son ne zaman ağladınız

of esenam oktan başka şeyden kavga ediyos mantıklı bi sebebimiz yokki

yaaa ben bugün gece çok ağladım çünkü marketimizi kapattık ve eşim için üzüldüm hayat bize güzel şeyler sunar umarım

saol ablam paylaşının için ağlamak rahatlatıyo

ben cok uzun sure aglamayı hayatından cıkarmıs biriyim aglamak insana iyi gelir bazen öfkesini dışarı atar aglayarak insan hafifler bazen dayanılmaz gelen kırgınlıkları hafifletir ama insanı bir o kadarda zayıf kılar aglamalar belkide insanca düşünmeye af etmeyede yarar aglamak ama ben yinede aglamaları agıtları cıkardım hayatımdan çünkü afetmek bagışlamak istemediğim bir çok kırgınlıgım var bu hayatta...

ben şu an nerdeyse ağlamak üzereyim ahmet selçuk ilhanın sen bu şiiri okuken adlı şiirini dinliyorum sözleri o kadar anlammlı ki imkansızların imkansızını anltıyor kemdimce bu gün yine ağladım bu şiiri dinlerken o kada çok şey anltıyo ki bane şu an kendimi zor tutuyorum ama yüreğim zaten ağlıyor.

aslında ben pek aglamayan bırıydım ama son 1 senedır nerdeyse hergun aglıyorum ensonda dun aksam agladım çünkü artık mutlu olmak istiyorum ve benı mutlu eden insandan cok uzaklardayım

ben o kadar kolay ağlamam biri varsa yanımda kendimi tutarım tutabildiğim kadar patkatırsamda saklamaya çalışırım.ağlamak aslında iyidir ama ben başkalarının yanında ağlarsam kendimi aciz görrüm bu yapı meselesi güçlü görünmeyi seviyorum halbuki bunun güçlede alakası yok işte dedim ya yapı meselesi:)

kolay kolay ağlamam ağlarsamda tam ağlarım çünkü çok dolarsam artık dayanamaz patlatırım daha doğrusu bağıra bağıra zırlıyarak da denilebilir işte öyle ağlarım :D

teşekkür ederim paylaşımlarınız için
bende birilerinin yanında ağlama yanlızken çok ağlarım bende güçlü görünmeyi severim. ama yanlızken pönküre pönküre salya sümük ağlar rahatlarımmm

Geri